Kezman "Soyunayım mı"

Pax_deorum

cursum perficio
Soyunayım mı

Fenerbahçe'nin başarılı forvet oyuncusu Mateja Kezman, sinirlendi.

Goal.com'un haberine göre: "Mateja Kezman, Sırbistan millî takıma çağrılmamasına bozuldu. Fenerbahçe'de son maçlarda ortaya koyduğu performansla tekrar eski günlerine dönen Sırp futbolcu, kendisini millî takıma çağırmayan teknik direktör Miroslav Djukic'e sitem etti.

Djukic'in kendisi dışında başka oyuncuları da hakettikleri halde millî takıma çağırmadığını belirten yıldız futbolcu, Kurir gazetesine verdiği demeçte, "Sadece ben değil, Marko Pantelic, Aleksandar Lukovic ve diğerleri de çağrılmadı. Son zamanlarda yükselen formumuzla kalitemizi gösterdiğimizi düşünüyorum. Daha ne yapmamız gerekiyordu ki? Belki çırılçıplak sokaklarda gezsek bizi ancak fark edecekler" diye konuştu.

Gemileri yaktı

Kezman, sözlerini "Bu açıklamalarımdan sonra bir daha millî takımda oynayamayacak olabilirim, ancak bize ayrımcılık yapıldığını düşünüyorum. Bu yüzden de Djukic hakkında düşündüklerimi söylemek istiyorum." diyerek noktaladı.

Sırbistan teknik ekibinin, önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı düzenleyerek Kezman'a cevap vermesi bekleniyor."
[/I][/B]

France Football Fenerbahçe için geldi

Dünyanın en ünlü ve prestijli spor dergilerinden biri olan Francee Football, Fenerbahçe'nin özellikle bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde çok başarılı bir grafik çizmesi üzerine bir adamını İstanbul'a gönderdi..

Fransız dergisinin muhabiri Vincent Machenaud teknik direktör Zico'nun yanısıra, Roberto Carlos, Alex ve diğer oyuncularla röportaj yapacak.. France Football önümüzdeki haftaki sayısında Fenerbahçe'yi kapak yapmanın yanısıra, 8 sayfasını da Sarı-Laciverti ekibe ayıracak..

Carlos Kasımpaşa maçında da yok

Fenerbahçe'de Roberto Carlos, Süper Lig'de Cuma günü oynanacak olan Kasımpaşa maçında da forma giyemeyecek.

Sevilla ile oynanan Şampiyonlar Ligi 2. tur ilk maçında ayağına aldığı darbe sonucu sakatlanan Brezilyalı futbolcunun bu hafta da kadroda olmayacağı öğrenildi.

20 Şubat'tan bu yana takımdaki yerini alamayan Roberto Carlos'un bu hafta lig maçında oynayacağı düşünülmüştü. Ancak Brezilyalı yıldızın ağrılarının sürdüğü ve Beşiktaş maçına yetiştirilmeye çalışıldığı ifade edildi.

Teknik direktör Zico'yu ise Carlos'un uzun süredir takım ile beraber antrenman yapmaması düşündürüyor. 1 aydır takımdan ayrı kalan yıldız futbolcunun Chelsea maçına kadar eski formuna kavuşup kavuşmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

CARLOS İSPANYA'DA

Brezilyalı yıldızın İspanya'ya gittiği ve burada kendi doktoruna da kontrol olacağı ve yarın döneceği belirtildi.

Öte yandan Konyaspor maçına girip 2 gol attıktan sonra sakatlanan Semih Şentürk'ün durumu 1-2 gün içinde netlik kazanacak. Ayağında kas zorlanması tespit edilen golcünün ciddi bir durumunun bulunmadığı ancak, kesin durumunun bugün ve yarın yapılacak antrenman sonrası belli olacağı belirtildi.

HTML