Kezman krizi

Pax_deorum

cursum perficio

KEZMAN KRİZİ

Fenerbahçe’nin Sırp golcüsü Mateja Kezman yine kriz çıkardı. Sezonun ikinci yarısına çok iyi bir başlangıç yapmasına rağmen son haftalarda suskun kalan Kezman, 60. dakikada Semih’le değiştirilmesine tepki gösterdi. Sinirli bir şekilde oyundan çıkan yıldız golcü, takımın önce Samandıra Tesisleri’ne gidip, buradan dağılacak olmasına rağmen kimseye haber vermeden evinin yolunu tuttu. Kezman’ın bu tavrının Zico’nun tepkisini çektiği vurgulandı.

Volkan Chelsea’de zor

Sarı-lacivertli ekipte Chelsea maçında sakatlanan kaleci Volkan’ın rövanşta forma giymesinin zora girdiği bildirildi.
Kasığındaki ağrılar yüzünden Kayseri maçında kadroya alınmayan milli file bekçisinin tedavisinin sürdüğü belirtildi.
Teknik Direktör Zico, sakatlığı bulunan Volkan’ın oynayamaması durumunda Serdar’a da çok güvendiğini söyledi. Volkan’ın şu anda çok formda olduğunu kaydeden Zico, “Volkan’ın durumu için üzgünüm. Fakat elimizde eğer ihtiyacımız olursa bir büyük kalecimiz daha var, Serdar. O da her zaman forma verildiğinde performansını üst düzeyde göstermeye çalışan bir kaleci. Volkan’ın önümüzdeki 2 gün göstereceği duruma göre karar vereceğiz” ded

oLdness_07

The Darkness
kezman konusunda söylüyeceğim çok agrasif bir futbolcu hem futbolda hemde karekterislik özelliği olarak.. 1-2 maç gol atamadı mı kendini kaybediyorr..sanırjım bir kaç maç daha gol atmassa yine oo huysuz kezman normuna girecek...

vaLkan konusunda ise volkan süper liğin en kalıteli kalecisi artık bunu herkesin itiraf etmesi lazım diye düşünüyorum.. serdar da hatırlarsanız maç eksikleri olmasına rağmen volkanı hiiç aratmıyordu ve çok hırslı bir kaleci.. şahsi fikrim eğer olurda voLkan kalede yerini alamassa serdar onun yerini en iyi şekilde dolduracaktır..​

PompishkA

gєвzєтєαм
oh be ii olmuş hiç ii deil zaten beleşe gol atıo bize hiçbir yararı yoq

Pax_deorum

cursum perficio
Grant'tan Kezman'a..

Sırp futbolcunun "Mourinho olsaydı, böyle olmazdı" sözlerine Avram Grant, "Onun ne söylediği benim umrumda bile değil" diye cevap verdi.
6.4.2008

‘İnanın ilgilenmiyorum’
Chelsea'nin İsrailli Teknik Direktörü Avram Grant’tan, Fenerbahçe’nin Sırp golcüsü Mateja Kezman’ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara sert yanıt... Grant, Kezman’ın, “Avram Grant’ın hataları bizim maçı kazanmamızda etkili oldu. Mourinho olsaydı, böyle olmazdı” sözlerine “Kezman umrumda bile değil” diyerek karşılık verdi. Tecrübeli çalıştırıcı, “Başkasının benim hakkımda ne düşündüğü hiç önemli değil. Oyuncular ya da başkaları beni sevmiyormuş. İnanın bunlarla ilgilenmiyorum” dedi.

‘Size katılırım ama...’
Grant, “Sadece işimi yapmaya çalışıyorum. Chelsea’nin eski teknik adamları Jose Mourinho ya da Ranieri hakkında insanlar istediklerini söyleyebilir. Şampiyonlar Ligi’ni kazansam bile kamuoyunda hakkımda ağır eleştirilerin olacağını biliyorum. Eğer Chelsea’nin geçtiğimiz 4 yıl boyunca hiç hata yapmadığı doğruysa, sizin görüşlerinize katılırım. Ama böyle bir şey yok. 4-4’lük Tottenham ve Fenerbahçe’ye karşı göstermiş olduğumuz performans bu sezonun en iyi oyunuydu” diye konuştu.

oLdness_07

The Darkness
garntın tabiriyle en iyi oyunları buysa o zaman biz elimizi kolumuzu saLLayarak çıkarız ßu gruptan :D

The_Ephee

New member
chelsea maçında belki semih oynar, kezmanın yaptığı da ayıp; semih isyan edecek yerde o çıktı diye isyan ediyo , bence bi ceza verilmeli

canas1

New member
semihle baslamak cok dogru olur.Semih sırtı donuk cok iyi oynuyor.Stanford bridge de topa hakim olmamız gerekiyor.

Zico kezmanı kadro dışı bırakması için yürek olması gerekir,böyle bir riske giremez semihe haksızlık yapılıyor.

DaredeviLL

Uşak Gfb
Mateja Kezman Popüleritesini Kaybetmiş Bir Golcü Olarak Bişiler Yapmaya Çalışıyo. Ama Semih imiz 90 Dk Kapasitesinde Bu Kadar Verimli Olmuyor Dimi ? Onun İçin Kezman ın 5 Hafta Daha Dişini Sıkması Lazım. Belli Gidici Sezon Sonunda

HTML