Kendi Çizimlerim * Grafik Tablet Örneklerim ..

cberg

New member
Grafik tablet ile bilgisayarda yaptığım çizimlerim

Umarım beğenirsiniz.

LOST KARAKTERLERİ

Benjamin Linus

Desmond Hume

Kate Austen

James "Sawyer" Ford

DİĞER PORTRELER

Michael Jackson

Sevda

Japon Okullu

Evde Yalnız

KATEGORİSİZ

Kızılderili

Italian Cafe

İstiklal Caddesi / Tramvay

Sonbahar

Not: Resimler orjinal boyutlarında değildir. Upload edilebilmesi için küçültülmüştür.

SAHRANİL

Altın Üye
çok güzeller bence bravo

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
resimlerle oynana bilen programlar forumda mevcuttur..bence çogu normal resimden degiştirilerek oluşturulmuş...

cberg

New member
Bayılıyorum bu güvensizliğe ve herkesin bişeyler bilmesine. Hayır hiç biri resimlerle oynama değil. Çizim için kullandığım program corel painter x. Nasıl bir program olduğunu biliyorsanız, yeteneğiniz varsa neler yapılabileciğini siz de biliyorsunuzdur. 1.5 yıldır dijital çizimler yapıyorum ve bunun öncesinde de 10 yıllık bir karakalem tecrübem var. Ama düşüncenize saygı duyup sadece yanıldığınızı belirtmek istiyorum.

princeofdarkness

New member
10 yıllık karakalem kullanıyosun ve portrede hala deformasyon mu yaratıyorsun.. garıp 10 yıl cok uzun bır sure.. illustrasyon hayatında basarılar

cberg

New member
10 yıllık karakalem kullanıyosun ve portrede hala deformasyon mu yaratıyorsun.. garıp 10 yıl cok uzun bır sure.. illustrasyon hayatında basarılar
Karakalem ile çizmekle tablet ile çizmek arasında çok fark var. 0 deformasyon ile portre çizmek şuan benim için uğraşmam gereken birçok saat demek. okulum nedeniyle her çizime okadar vakit ayıramıyorum.

princeofdarkness

New member

şimdi bu el gercek.. bu bılek tekı kemıkte gercek.. işte buna ınanmam...

aha bak bı tane daha var mıs burda altında gercek omuz barız sırıtıyo... omuzun ustunu gıydırmeyı unutmussun... ben 10 yıldır bu ısın ıcındeyım.. hatta suanda bunun okulunu en ust kademede okuyorum.. her gun senın gb bırsuru adamla tanısıyorum .. lutfen yapmayalım... ve sakın bana işimi ogretme yok deformasyon olurmus olmazmıs corel var mıs-body paint varmıs-photoshop varmıs gecelım bunları...

princeofdarkness

New member

sen nlamıyosun galıba bunların ne fastasy art turu nede illustrasyon katagorısınde ısler... butun teknıklerı bılıyorum.. ama bız tasarımcılar aramızda boyle ıslere farklı bı ısım verrıyoruz.. at photoshop a fotografı ver ısıgı sıl cızgılerı yada corel e ondan sonra ustunden gec altta gorunmesın ...

pess edıyorum artık yazmıcam...

Newwave

Altın Üye
Bu yeteneğini biraz daha geliştir bence güzel çalışmalar yapmışşsın ayrıca paylaşım için tşk.

HTML