Keşke...

siyah_beyaz

New member

Bir keşke var içimde
Pi kadar olumlu buradan bakınca
Va sağdan sayınca "ne" kadar...

Günü gününe tuttum oysa ben
Hesabı...
Ne aldım kendimden, ne verdim
Bilirim...
Geri kalan yalan dolan sorma,
Sorarsan da kolay olsun,
Çocukluktan kopya çekilmiyor biliyorsun...

Bir keşke kadar şimdi her şey
İçim keşke...
Keşke kadar dudakların,
Verlığın, yokluğun keşke...
Dolarken boşaldın içimden
Arsız varlığınla...

Hesabı tutamadım bu sefer,
Ben mi kaçırmıştım sayıların ucunu
Sen mi asaldın?
Bana bölünürmüsün?...
.
.
.
Hormon kadar keşke şimdi herşey
Herşey kadar keşke inan
Keşke kadar, beni sever misin?

Dörde katlanmaya hazır bir mektupsun sen,
Tutulmaya hazırlıksız bir söz,
İşlenmekten başka çaresi olmayan günah...
.
.
.
Şans işte
Yollar kadar keşkeler var aramızda şimdi
Sen de beni söyler misin???

St.AnGeR

Document Visor..
Her sabah ichmdeqi mutluluqla uyanmaq Cıx.. qimseye tawsie etmiorm ben shu anda olebi durumdayım bi saman sonra alıshqanlıq yapar eer o sewdiin bir gün olrda seni bıraqr gider dahada acısı Seni anlamassa ishde osaman her sabah aldıın ilq nefes bir zehir bir acı olr.. ishde osaman anlarsın ASLnda Senin sewdiin Seni sewmemishdr.. Senin Sewdiin Aslnda Seni sewdiini sanmıshdr ishde osaman anlarsnqi Senin sewdiin sewilmeyi haq etmemishdr..

Bir dostum shu anda yanmda olan biri soledi :( Bende yasdm.. ama :( emin imqi sewmeq acı olsada choq güsel bishe Ben sewiorum Shimdi we emin imqi ona deer!!

Shimdi ispatlasana hady aqlımın yernde olduunu !! aqlımda yüreimde sende!! ßtnmsn..

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
İkinizinde eline sağlık güzel şiirler..

X™

New member
|St_AnGeR|' Alıntı:
Her sabah ichmdeqi mutluluqla uyanmaq Cıx.. qimseye tawsie etmiorm ben shu anda olebi durumdayım bi saman sonra alıshqanlıq yapar eer o sewdiin bir gün olrda seni bıraqr gider dahada acısı Seni anlamassa ishde osaman her sabah aldıın ilq nefes bir zehir bir acı olr.. ishde osaman anlarsın ASLnda Senin sewdiin Seni sewmemishdr.. Senin Sewdiin Aslnda Seni sewdiini sanmıshdr ishde osaman anlarsnqi Senin sewdiin sewilmeyi haq etmemishdr..

Bir dostum shu anda yanmda olan biri soledi :( Bende yasdm.. ama :( emin imqi sewmeq acı olsada choq güsel bishe Ben sewiorum Shimdi we emin imqi ona deer!!

Shimdi ispatlasana hady aqlımın yernde olduunu !! aqlımda yüreimde sende!! ßtnmsn.. eylülm..

dahada acısı Seni anlamassa ishde osaman her sabah aldıın ilq nefes bir zehir bir acı olr.. ishde osaman anlarsın ASLnda Senin sewdiin Seni sewmemishdr.. Senin Sewdiin Aslnda Seni sewdiini sanmıshdr ishde osaman anlarsnqi Senin sewdiin sewilmeyi haq etmemishdr..

işte kardeşim beni ifade ettin halim hakkaten böyle aylarca bekledim aylarca sevdim ama gittii... ölümüne sevdim :(

HTML