Kaza amaaa Ne Kaza!!!

kocero

New member
Bir inşaat işçisi çalıştığı inşaatta kaza yapıyor çok ama çok ilginç arkadaşlar kessinlikle okuyon.

İnşaat işçisi çalıştığı inşaatta kaza yapıyor.hemen hastahaneye kaldırılıyor ve belli bir tedaviden sonra tahliye oluyor doğal olarak adamın sigortası da olmadığı için şantiye şefi baya bir tedirgin oluyor.işçi taburcu olduktan sonra şantiye şefi onu yanına çağırıyor ve diyorki başından geçen kazayı bana bir rapor haline getir ve ver.
İşçi aynen şöyle bir rapor yazıyor:
O günkü dördüncü katta ki işimi bitirdikten sonra geriye bir sürü tuğla kalmıştı onları nasıl aşağı indireyim derken aklıma bir fikir geldi.orda kocaman boş bir varil duruyordu bütün tuğlaları varilin içine doldurdum sonra makaraya bağlı ipin bir ucuna bağladım diğer ucuna aşağıya sarkıttım,sonra dördüncü kattan aşağı indim aşağıya sarkıttığım ipin ucunu sağlam bir yere bağladım,tekrar dördüncü kata çıktım tuğlaları doldurduğum varili dördüncü kattan aşağı sarkıttım ve aşağı indim sağlam bir yere bağladığım ipi iyice elime sardım sağlam olsundiye sonra ipi bağladığım yerden çözdüm,ipi çözmem le yukarı çıkmam bir oldu,nasıl olmasın efendim ben 65 kilo varil 250 kilo,ben yukarı varil aşağı tam ortada çarpıştık sol kolum orda kırıldı,sonra tam yukarıya cıkınca parmaklarım makaranın arasına sıkıştı ve parmaklarım kırıldı,o hızla varil aşağı inince doğal olarak yere çok hızlı çarptı ve altı patladı tuğlalar dağıldı bu sefer varil hafifledi varil yukarı ben aşağı yine ortada çarpıştık sağ kolum da orda kırıldı ben o hızla aşağı çarpınca bacaklarım kırıldı,sonra ip elimden çözülde tam kurtuldum derken varil yukardan üstüme düştü bu seferde kafam ve bir kaç kaburgam kırıldı,
başıma gelen Kaza bundan ibarettir saygılarımı sunuyorum şantiye şefim,

Arkadaşlar yorum sizin işte kaza....

CoPCoP

New member
bence şantiye sefi şerefsiz.....

Cree

Murat
Temelinde Buna Benzer Bir Fıkrası vardı ..!Hayret doğrusu nasıl ölmedi ..?

aVriL&rOcK

New member
Gülermisin_ağlarmisin

gerçekten adamın başına gelenler film gibi yani.ancak film de olsa görürüz.adam düşünmekten sonu böle oldu.demekki fazla düşünmeyeceksin

kocero

New member
inanın arkadaşlar ben okuduğum zaman afallamıştım bu kadar olur demiştim yurdum insanı işte

HTML