kayseri rövanşa gitmiyor

matjha

New member
Fransa'dan tarihi ayıp!

UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında önümüzdeki hafta Paris Saint-Germain ile deplasmanda karşılaşacak olan Kayserispor’da vize krizi yaşanıyor. Fanatik gazetesinin haberine göre 2-1’lik maçın rövanşını 2 Ekim’de Paris’te oynayacak olan Sarı-Kırmızılılar’da menacer Süleyman Hurma, 15 gündür tüm çabalara rağmen vize alamadıklarını söyleyerek, “Fransa’dan gelen talep doğrultusunda bugün ‘tam kadro’ olarak saat 09.00’da Ankara’daki Konsolosluk’ta olmamız istendi. Tüm takımın parmak izini alacaklarmış” dedi.

'VİZE ALMAYA GİTMEYECEĞİZ'

Türkiye Kupası maçı nedeniyle takımla birlikte İskenderun’da bulunan Hurma sözlerine şöyle devam etti: “Bize yarın (bugün) sabah 09.00’da randevu verilmiş. Ankara’ya gitmemiz imkansız. Maçtan 18.00’de çıkıp 01.00’de Kayseri’de olacağız. Kayseri-Ankara 6 saat. Dönüşle birlikte 12. Ne o, UEFA’da Paris’e rövanşa gideceğiz! Paris’i biz seçmedik. Kurada çıktı. O vizeyi belirledikleri koşullarda almaya gitmeyeceğiz. Gerekirse maçı da yapmayacağız. Kendi ülkemizde böyle bir muameleyi kesinlikle kabul etmiyoruz”

TERÖRİST MUAMELESİ

Hafta sonunda Eskişehir ile oynayacaklarını da belirten Hurma, “Dinlenemeyeceğiz, antrenman yapamayacağız, ekstra yorulacağız. Onlara Türkiye’ye gelmeleri için, ‘Gidin Monaco’dan Türk Büyükelçiliği’nden vize alın, parmak izi verin’ desek dünya ayağa kalkar. Biz turist değiliz. Terörist hiç değiliz. Biz sporcuyuz. Valilikten gri pasaport alıp, görevli olarak gidersek vize yok diye biliyorduk, Fransa Konsolosluğu, “Bakanın oğlu bile geldi, parmak izi verdi” demiş. Bu şartlarda gitmeyeceğiz” diye konuştu.

FRANSA KOŞULLARI YUMUŞATMIYOR

Fransız Konsolosluğu, Türkiye Futbol Federasyonu’nun da devreye girmesi üzerine Kayserisporlu futbolcuların Ankara’ya gelmesine gerek olmadığını ancak başkan ve yönetim kurulu üyelerinin, menacer Süleyman Hurma’nın ve teknik direktör Tolunay Kafkas ile diğer teknik ekibin Ankara’ya gelmesini şart koştu. Ancak Kayserispor’un geri adım atmayacağı öğrenildi.

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
Haha Vize Vermiyolarmış Zuaa Komedi Yaw.. Sallayın Siz Onu Mejbur Verecekler.. ßasit ßi Hazırlık Maçı Diil ßu.. Uefa Kupası.. ßak Yaw Gene Sinirlendim Allahım Küme Düşürde Kayseriyi ßende Mutlu oLuyum Ya :Sopa

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
yha öLe sacmaLıkmı oLur bi yaşıma daa girdim

tts

New member
terbiyesizlik baska hic bise degil ya yuhhh diyorum baska bısede demıyorum

sky

New member
kezmandan dolayı attıgımız kazıgın rövansını alıyorlar akıllarınca :D

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
isterseler vermesinler...haberlerde falan yayınlanırsa uefa'nın başı çok agrır..:hhsigara

karabayirc

New member
Hep derim parmak izi, retina taramasi, köpeklerle arama, 1 gün kapıda bekletme ne kadar çirkeflik varsa yapacaksın. En azından kayseriye yapılan daha önce de bazı türk kulüplerine çıkarılan zorlukların son bulması gerektiğini, aksi takdirde daha fazlasının yapılacağını çıkıp söyleyecek yüreklilikte bi dışişleri bekliyorum.

HTML