Kayıtlı Olmayan Üyeler Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duman_gozlum53

New member
Arkadaşlar Benim sitede kayıtlı olmayan üyeler konu açabiliyor onaları nasıl sadece forumu görmesini sağlayabilirim bu arada adminpanelindeki kullanıcı yöneticisi altında Not login /Unregistered yok olsa oradan yapılırdı ama yok nasıl yapacam bunu çok lazım bana

duman_gozlum53

New member
ProwL' Alıntı:
Onu yazan arkadaşta biliyordur sanırım vereceksek tam cevaplar verelim..

Admincp > Kullanıcı Grupları > Kullanıcı Gurubu Düzenleyici > Unregistered / Not Logged In[Düzenle] > "Git" butonuna tıkladıktan sonra ayarları göreceksin, kolay gelsin
Tamamda kardeş sorun zaten orda Unregistered / Not Logged In yok orda nasıl yapcam

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
ProwL' Alıntı:
Onu yazan arkadaşta biliyordur sanırım vereceksek tam cevaplar verelim..

Admincp > Kullanıcı Grupları > Kullanıcı Gurubu Düzenleyici > Unregistered / Not Logged In[Düzenle] > "Git" butonuna tıkladıktan sonra ayarları göreceksin, kolay gelsin

ne yazacağıma izninle ben karar veim olur dimi

ProwL

Gitarist
Borghese' Alıntı:
ne yazacağıma izninle ben karar veim olur dimi
Burada sorun oluşturmaya değil, sorun çözmeye çalışıyoruz, sana verdiğim sadece tavsiyeydi ister uy, ister uyma beni bağlamaz.. Birde bana karşı birşey yazacaksan başlık altına değil p.m den :)

duman_gozlum53' Alıntı:
(COPPA) Users Awaiting Moderation
Administrator
Deneme Mod
E-mail Aktvasyon Bekliyor
Üye
Mod
Süper Mod
Bunlar yazıyo
"Deneme Mod" izineleridir o zaman, muhtemelen değiştirilmiş yada yoksa dediğim gibi baştan bir grup oluşturup düzenleyebilirsin.

duman_gozlum53

New member
ProwL' Alıntı:
Burada sorun oluşturmaya değil, sorun çözmeye çalışıyoruz, sana verdiğim sadece tavsiyeydi ister uy, ister uyma beni bağlamaz.. Birde bana karşı birşey yazacaksan başlık altına değil p.m den :)

"Deneme Mod" izineleridir o zaman, muhtemelen değiştirilmiş yada yoksa dediğim gibi baştan bir grup oluşturup düzenleyebilirsin.
Tamamdır saol oymuş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML