'Kayıp trilyon'da skandal '

sedapinar

New member
Abdullah Gül'ün dosyasının nerede olduğu bilinmiyor.

--------------------------------------------------------------------------------

CHP konya Milletvekili Atilla Kart, Refah Partisi'nin başını ağrıtan 'Kayıp Trilyon' dosyasına ilişkin yeni bir iddia ortaya attı. Kart, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de adının geçtiği dosyanın kaybolduğunu açıkladı. Kart, basına şu açıklamayı yolladı:

Sn.Erbakan Hakkındaki Kayıp Trilyon Dosyası Hükmü İnfaz Ediliyor!

Sn.Gül Hakkındaki Dosyanın İse Nerede Olduğu Bilinmiyor!!!!!

Bilindiği gibi, Sn.Necmettin Erbakan hakkındaki Kayıp Trilyon dosyası sebebiyle hükmolunan cezanın infazına başlanmıştır. Dokunulmazlığı sebebiyle yargılaması durdurulan Sn.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili olan Kayıp Trilyon dosyasının akıbeti ise meçhuldür.

Konuyla ilgili olarak tarafımızdan Adalet Bakanına yöneltilen önergeye Bakanlık 15 gün içinde cevap vermemiş, 1 aylık ek süre talep etmiş, ek süre de 18 Mayıs 2008 tarih itibariyle dolmasına rağmen önergemize cevap verilmemiştir.

Bu sürecin ancak bir anlamı olabilir; Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanıyla ilgili olan Kayıp Trilyon dosyası kayıptır!!!!!! Nerede olduğu bilinmemektedir. Daha doğrusu dosyanın nerede olduğu gizlenmektedir. Bu konuda kamuoyu bilgilendirilmemektedir. Millet adına verilen önergelere cevap verilmemektedir. Bırakın bir hukuk devletini, 3. Dünya ülkelerinde örneği görülmeyecek bir olay ve skandal söz konusudur.

Konu tarafımızdan bundan böyle de kararlılıkla takip edilecek; dosyayı sümenaltı edenler, buna iştirak edenler ve tüm ilgililerin – sorumluların tespiti konusunda gerekli çalışmalar yapılacak ve kamuoyu bilgilendirilecektir.

Keyfiyet kamuoyunun bilgilerine bir kez daha saygıyla duyurulur.

http://www.etikhaber.com/index.php?option=com_content&task=view&id=55810&Itemid=1

ylcaks

New member
hukuk devleti dediğin olguyu siz yok ediyorsunuz zaten. Hukuk derki Cumhurbaşkanına vatana ihanet ten başka dava açılamaz. Ne hikmetse savcı dava açabiliyor arkasında kim yada kimler var acaba bu da meçhul, halkın % 47 si bir dosya ile silinebiliyor ne güzel hukuk devleti, demokraside çoğunluk değil azınlığın dediği oluyor ne güzel demokrasi ne güzel hukuk devleti... daha yazsam burdan çine yol olur.
Demekki hukuk değil hukukçu önemli. Hukukta yazan kurallar değil işinize gelen taraflar önemli.
Deniz baykal işbankasından gelen karları neden devlet bütçesine aktarmıyor. (Konu için İşbankası Kuruluş gazetesini okuyunuz. 5 ytl karşılığında ticaret sicilden veya resmi gazete satan bürolardan temin edebilirsiniz) Şimdi kayıp trilyondan evvel Şu kayıp katrilyonun hesabını bi versin chp, böyle bol keseden atarak cahil vatandaşlarımızın aklını çelme devri geçti başka yöntem deneyiniz.
İnadına A K P
Ölene kadar A K P

dogy1

New member
Şimdi ilk olarak arkadaş hukuku yoketmek isteyen biri olsaydı inadına akp diye dolaşan biri olurdu.
Sonra akp üyesi olmak onu desteklemek bence vatana ihanettir neyse peki o kadar trilyonu götürmek kime neye ihanet?senin yada tanıdıgın insanların parası değilmi o?
Ayrıca halkın %47siyse bu dosyayı isteyende %53 eee napcaz bakalım oldukmu üstün?
Ve bu ülkede oyu alan herkes istediğini yapamamaz babasının çiftliği değil burası.
Ve sen yaz bende yazayım bakalım hangimizin savundugunun suçlarından çine yol olacak?

ylcaks

New member
Şimdi ilk olarak arkadaş hukuku yoketmek isteyen biri olsaydı inadına akp diye dolaşan biri olurdu.
Sonra akp üyesi olmak onu desteklemek bence vatana ihanettir neyse peki o kadar trilyonu götürmek kime neye ihanet?senin yada tanıdıgın insanların parası değilmi o?
Ayrıca halkın %47siyse bu dosyayı isteyende %53 eee napcaz bakalım oldukmu üstün?
Ve bu ülkede oyu alan herkes istediğini yapamamaz babasının çiftliği değil burası.
Ve sen yaz bende yazayım bakalım hangimizin savundugunun suçlarından çine yol olacak?
kalan %53 ü göster bakalım demekki senin içinde de pkk lılık var onun içinde bebek katilleri de var demekki hani %53 idda ettinya oldunmu pkk lı.
Akp üyesi değilim zaten, Sizin görmeden uydurmalarınıza alıştık her yönden,
Evet babasının çiftliği değil Chp versin bakalım işbankasının devlete düşen karlarını
Senin daha bişi yazmana gerek yok yazsanda sana cevap yok sen %53 ün içinde bebek katillerinide kendine eş tuttun
Mezara Kadar A K P

edizkralll

New member
yasarken mezardasın zaten beynin ölmüş senin...akp bu gidisle mezarı da satarsa görürüm ozaman o yaptıgın yoldan çin in dibine kadar yolun var...kim söyledi sana iş bankası parayı şahsen deniz baykala verio o da devlete yatırıo die...kurye mi chp kargocu mu postacı mı?yada senin kafan basıyo mu siyasete?bana da cvp verme once aynaya bak sonra kayp trilyondan sana düsen kısmı yemeye devam et...allah a sükretmeyi unutma sakın...bigün görücek o da hepinizi...ozaman ben de görücem sizi...

dogy1

New member
kalan %53 ü göster bakalım demekki senin içinde de pkk lılık var onun içinde bebek katilleri de var demekki hani %53 idda ettinya oldunmu pkk lı.
Akp üyesi değilim zaten, Sizin görmeden uydurmalarınıza alıştık her yönden,
Evet babasının çiftliği değil Chp versin bakalım işbankasının devlete düşen karlarını
Senin daha bişi yazmana gerek yok yazsanda sana cevap yok sen %53 ün içinde bebek katillerinide kendine eş tuttun
Mezara Kadar A K P
Yorumları direk izmirden vana götürdün...
Neyse hadi bu yorumlarını takmıyorum bilinçsizce ve bilgisizce ediyorsun.
Ve madem benim o %53ümde bebek katili var senin o %47inde yobazı dini kullananı küçük kıza tecavüz edeni var.
ben bir kıza tecavüz eden bir insanın yanında olacagıma adam öldürmeyi tercih ederim en azından bir nedenin var sırf içinde insanlık ruhu olmadıgından dolayı yapmıyorsun.sakın bu yorumlarından pkk destekciliği gibi şeyler cıkarma şimdiden uyarayım.
madem chp verecek o zaman akpde şu anda ülkede kullandıgı bütün kaynakları versin.başbakanlık forsundan kullandıkları parayı ogullarına aldıkları gemi ve kızlarına taktıkları takıları?
ayrıca bir daha seviyeni bu kadar düşürecek yorumlar yapma ve sakın ama sakın beni adi şerefsizlerle eş tutma...
Kendinide yobazlarla eş tutma...
Ve merak etme anca mezarda anlayacan akpyi sonucta anca mezarda emekli olabileceksin...

alicengiz3

New member
%47 falan demiş biri..dünyadan haberin yok ya da fazla kafası çalışmadığı için hala sapına kadar akp diyebiliyor..seni uyuşturdular mı yoksa senin de mi çıkarın var.??? %47 dış güçler tarafından sağlanmıştır arkadaşım..cumhurbaşkanlığı referandumu da yazın ortasına denk getirilmiştir.biz denize girerken siz oy atıyordunuz.asıl suç bizde..sessiz kalıyoruz..telekom un bedavaya satılmasına,geleceklerimizin elimizden alınmasına sessiz kalıyoruz..birşey yapamıyoruz..mecliste aldığınız kararları geri çeviremiyoruz..çünkü yapılan anayasa devrimden sonra yapılan anayasadır temelinde.ve bu anayasayı yapan amerikalı bilir kişilerdir.sen seçimlerden önce primini almaya devam et.aklınca eline bişey geçti sanıyorsun..o paralar senden alınanlar haberin yok.daha konuşacağım çok şey var ama sayfa biter öbür sayfaya geçer..sen böyle devam et..biz alnımızın akıyla vatanımızı savunuruz.

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
Yorumları direk izmirden vana götürdün...
Neyse hadi bu yorumlarını takmıyorum bilinçsizce ve bilgisizce ediyorsun.
Ve madem benim o %53ümde bebek katili var senin o %47inde yobazı dini kullananı küçük kıza tecavüz edeni var.
ben bir kıza tecavüz eden bir insanın yanında olacagıma adam öldürmeyi tercih ederim en azından bir nedenin var sırf içinde insanlık ruhu olmadıgından dolayı yapmıyorsun.sakın bu yorumlarından pkk destekciliği gibi şeyler cıkarma şimdiden uyarayım.
madem chp verecek o zaman akpde şu anda ülkede kullandıgı bütün kaynakları versin.başbakanlık forsundan kullandıkları parayı ogullarına aldıkları gemi ve kızlarına taktıkları takıları?
ayrıca bir daha seviyeni bu kadar düşürecek yorumlar yapma ve sakın ama sakın beni adi şerefsizlerle eş tutma...
Kendinide yobazlarla eş tutma...
Ve merak etme anca mezarda anlayacan akpyi sonucta anca mezarda emekli olabileceksin...

Bu tecavüz olayının sonuşlandığına dair ve tecavüzün olduğuna dair elinde resmi belge varmı modern yobaz ?

Atilla kart bıraksın ahkam kesmeyide bakalım CHP nin Kanaltürk'usulsüz akatardığı kayıp trilyon pardon tirilyonlar( 4 triilyon) ın hesabını versin.

Ama onların nede olsa bir endişesi yok .Arka bahçelerinin onlara da ceza verecek hali yokya

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Atilla kart bıraksın ahkam kesmeyide bakalım CHP nin Kanaltürk'usulsüz akatardığı kayıp trilyon pardon tirilyonlar( 4 triilyon) ın hesabını versin.

Ama onların nede olsa bir endişesi yok .Arka bahçelerinin onlara da ceza verecek hali yokya
aç davanı yargıda hesap versinler.burda bol keseden atmakla olmuyor bu işler..bir yanda Kayıp Trilyondan ev tatili alan Necmettin Erbakan diğer yanda Kayıp Trilyondan dokunulmazlık zırhıyla sıyrıldığını düşünen T.C cumhurbaşkanı ABDullah Gül.!Cumhurbaşkanlığı kimlere kaldı..

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Akp li vekillerin rafta bekleyen yolsuzluklarının yanında digerleri devede acank bir tüy kadar yer işgal eder.zaten nereden kıstırsak diye tetikte bekliyorlar.Akplilerin yolsuzlukları Chp li vekillerde olsa acaba CHP diye bir parti kalır mıydı ortada

TuğяuL

Banned
ѕσηυη¢υ;2960850' Alıntı:
aç davanı yargıda hesap versinler.burda bol keseden atmakla olmuyor bu işler..bir yanda Kayıp Trilyondan ev tatili alan Necmettin Erbakan diğer yanda Kayıp Trilyondan dokunulmazlık zırhıyla sıyrıldığını düşünen T.C cumhurbaşkanı ABDullah Gül.!Cumhurbaşkanlığı kimlere kaldı..
Olay zaten yargıda .Bakalım ne sonuç çıkacak.Sonuç belli aslında al gülüm ver gülüm

ylcaks

New member
Yargıda heryönüyle taraflı zaten. Tek kısmı destekleyen bizim gözümüzde yargı değildir. Gümbür gümbür geliyoruz kimne derse desin. Nasıl ki yıllarca başkaları taraflı olduysa bizde olacaz buda kaçınılmaz, en fazla 5 yıl sonra yargıda bizden olacak. Son rütuşlarınız son köşebaşı muhabbetleriniz.
Tecavüzü iddasında bulunan kişinin bir köşe yazarından aldığı para karşılığında idda etmiştir. Olay zaten sonuçlandı adli tıp raporlarıda kamuoyuna açıklandı. Elinde hiçbir delil olmadan bunu nasıl konuşursun bilemiyorum ama sizin herzamanki gibi yaptığınız şeylerden biri zaten. modern pkk lı hani kabul etmiştinya
Tecavüz iddaasıyla gözaltına alınan kişi 80 olaylarında vurdum yattım hiç vicdanım sızlamadı cezamı çektim ama şu iki gün ömrümden ömür yedi açıklamalarıylada iddayı savunan ve köşe yazarının şuan için sizin taraflı mahkemenize suç duyurusunda bulunmuştur.

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
Bazen elinde ne kadar bilgi olursa olsun bir şey olmuyor yada oldurulmuyor...
Ayrıca seviyeli yorumların olsun ki seviyen belli olsun

Elinde kanıtın olmadığı kesin. zaten yokda sonuçlanmamış davadan bahsediyoruz burda, kendini savunduğun gibi burdaki konuna sahip çıkamadığıun için o tabiri yaptım bu seviyesizlik değil senin acizliğin :)

Nathanael

New member
hukuk devleti dediğin olguyu siz yok ediyorsunuz zaten. Hukuk derki Cumhurbaşkanına vatana ihanet ten başka dava açılamaz. Ne hikmetse savcı dava açabiliyor arkasında kim yada kimler var acaba bu da meçhul, halkın % 47 si bir dosya ile silinebiliyor ne güzel hukuk devleti, demokraside çoğunluk değil azınlığın dediği oluyor ne güzel demokrasi ne güzel hukuk devleti... daha yazsam burdan çine yol olur.
Demekki hukuk değil hukukçu önemli. Hukukta yazan kurallar değil işinize gelen taraflar önemli.
Deniz baykal işbankasından gelen karları neden devlet bütçesine aktarmıyor. (Konu için İşbankası Kuruluş gazetesini okuyunuz. 5 ytl karşılığında ticaret sicilden veya resmi gazete satan bürolardan temin edebilirsiniz) Şimdi kayıp trilyondan evvel Şu kayıp katrilyonun hesabını bi versin chp, böyle bol keseden atarak cahil vatandaşlarımızın aklını çelme devri geçti başka yöntem deneyiniz.
İnadına A K P
Ölene kadar A K P
devletin yani bu vatanın parasını calmak vatana ihanet degil mi? sen bana bunun cevabını ver once sonra burda ahkam kes.

halkın %47 si diyorsunuz ikide birde halkın %47 si degil gecerli ve bos olmayan oyların %47 si o da aslında genele vurunca %30 civarı bir oya tekabul ediyor, cok istersen de kaynak koyarım onu da merak etme, ya da secim sitelerine gir orda oranlar var toplam secmenin kacta kacı diye acar bakarsın.

cok fazla oy alıp basa gelince bu ulkede istedigin gibi at sürme yetkin olmuyor, ve cok oy alman yaptıgın bazı usulsuz olayları da mesru kılmıyor. gerci inadına akp diyen birisinden yani ne kadar da devleti soysunlar sogana cevirsinler biz arkasındayız diyen birisinden bunları anlamasını beklemek zor olur.

ylcaks

New member
Sandığa gidipte oyunuzu kullansaydınız o zaman elinizden alanmı vardı?
Deniz baykalın torununun yemesindense. Tayyip beyin ve Maliye bakanının oğlunun yemesini yeğlerim

HTML