Kayıp aşk masalıymış benim sevgim...

nedensiz35

New member
Sessizlik artık boğazımda düğüm,her sitem bir ok yüreğimdeArtık hissettiğin aşkın adına konuşVakit çok geç olmadan
Islak bir mendil kaldı avuçlarımın arasında
Gündüze sığmaz oldu,gecelere taşındı aşk denilen melet
Hadi hazırlan dese celladımBitirmek gerek yarınlarımda ki hayalleri bilirim ama görmezden gelirim
Aşkın çevresine kara incilerden çerçeve yaptım,Zümrüdü ankakuşunun kuyruğuna bağladım düşlerimi
Süzülür kirpiklerimden yağmur taneleri giden sevgilinin ardından
Emanet bir aşkmıydı yüreğimde;Ben seninle öldürmüşüm bir yanımı
Bir günde yaşarım dört mevsimi,yok oluyorum giderek bu hayattan failimse meçhul
Ey gönül senin sayende avereyim,sokak ortasında vurulsamTutanaklara geçir sadece faili meçhul
KAYIP AŞK MASAL'ıymış benim sevgim; Kapansın artık kirpikleri derin uykuyaAşkımı,sevgimi toparlayıp,çarpıyorum her satırlarıma;Ağlama bu aşk yorgunun ardından,ağlasan titreyerek yüreğin nafile; Fısıldadı son gerçeği azrail,yüreğim,ufukta bir kefen bekler sana aşk bedeni sarmak için,ne sevdiğimi anlatacak kadar kalmamış artık saniyem
Solgun çiçekler gibi kapandı gözlerim,yalancı bir baharmış aşk ama görmezden gelirdi yüreğim
Bu hayat denilen şey dönme dolap imiş, binip binip indimKendimle savaştım durdumŞimdi beni ölüm paklar
Titremesin ellerin mezarımın üstüne dikerken beyaz zambaklarıAnlamlı sözler bulamazsan baş ucumdaeki her fani gibi buldu zevaliniSil artık yüreğinde ki kirlettiğin aşkı;Güleceğim oradan sana en beğendiğin gülüşümle
Ben senin yanında aşk açlığında tokluğu yaşadım ey sevgiliVedalaşmak zamanı
Birgün buz tutarsa bedenin,ruhunu eritsin benim solmuş çerçevede ki resmim

HTML