Kavuşmanin Alfabesi...

BORANN

New member
öylesine bir gündü ,yeni değil de sanki geçmiş günlerden biriydi öyle gibiydi kaç gece beklemiştim seni kaç gece koynuma hasretini alıp uyumuştum kaç gece yalnızlık sancısıyla kıvranıp durmuştum öyle acımasızdı kigeceler ,gökteki yıldızlar yüreğime atılan birer taş gibi gelmişti bana yinede her şeye değerdi bekleyişim bütün yollar sana çıkıyordu ama,ben asıl senin yolunun benimkiyle kesişmesini bekliyordum aylar geçti hep vardın ama bir tek oo an yanımdaydın biraz yabancıydın bana ,birazda tanıdık şaşkınlık.şaşkınlığımız çok fazla yansıyordu yüzümüze göz göze gelmek hiç bu kadar zor olmamıştı bir bakıştan bin anlam çıkarmak buna denirdi işte yüzümüzde birbirimize ait izler arıyorduk bakarken ne çok duymuştum sesini ama,sanki sen ilk kez konuşuyordun ilk kez süylediğin cümleler sahibiyle bütünleşiyordu düştükçe gülüşün yüzüne sessiz olan her şey konuşmuştu içimde yinede sözler bir türlü çıkmıyordu ağzımda oysa boynuna sarılıp sSen aylardır beklenen ,Sen yıllardır özlenensin.demek istiyordum hava serin değildi ama ben titriyordum kelimeler hiç bu kadar zor olmamıştı bana ne zaman bir şey süylemeye kalksamher seferinde bir şey oluyordu sözcükler ağzımda donuyordusıcaktın ,dokunmasanda yansıtıyordun biraz önce titreyen ben artık terliyordumaşktı bu biliyordum ama bunu kendime bile itiraf edemiyordum farkında değildin belki ,belki ben belli etmiyordum ama yılardır koruduğum,yıllardır kimseye açmadığım topraklarımı çoktan teslim almıştın bile sınırlarımdan içeri girmiştin bir kere yüreğimin en gizli ,en kuyutu köşelerinde sen vardın artık..
itirazsızdım ,belki mutluydum belkide beni şaşırtan mutluluğun ta kendisiydi harflerin tükenmez bir kavuşmasının alfabesindeydim ve ben okumayı sanki yeniden öğreniyordum şimdi bu sevdayı bana yaşattığın için kendimi şanslı hissediyorum ya sen olmasaydın diye düşünmüyorum çünkü sen varsın çünkü sen içidesin çünkü sen benim hayat kaynağımsın...
biliyormusun ,çölde bulabildiğim bir avuç su olsan,bitmeyesin diye içmem seni nerede olursan ol benimle kal ben bu yürek attığı sürece seninleyim..

( alıntıdır )

εگмεя

Fuzuli Üye
bu yürek attığı sürece seninleyim.. :(:(

eline sağlık baştan aşağı bıkmadan oqudum..

cliper1907

forum elektro gitaristi
bu yazı benim batuhan ozansoy isimli arkadaşımın yazısıdır... alıntı yapmışsın bari belirt.........

εگмεя

Fuzuli Üye
düzeltilmiştir :goz:

εگмεя

Fuzuli Üye
tamam arkadaşlar uzatmayalım...konu hakkında yorumlara devam edelim :goz:

eline sağlık BORANN

[KooZ]

New member
boran flood yasak kaç kere yazmışsın sil msjlarını

cliper1907

forum elektro gitaristi
tamam ozaman yazı aynı ben seni arkadaşıma devrediym
sen onla devam et konuşmaya tabi istersen özel mesajla msnini veriym arkadasimin

HTML