Katılımsız Windows XP SP2 (ALMANCA)

flamencom

New member
Arkadaşlar yaptığınız işler harika bir çok program kullandım bu sitede ama şimdi bana bir tanede Almanca olarak katılımsız xp lazım. Malum hemşehrilerimiz var ve almanca işletim sistemleri kullanıyorlar. Hackhell kalitesinde yardımcı proglamlarında içinde entegreli olarak yapılmış bir xp SP2 işletim sistemi yaparsanız çok memnun olurum. Çünkü başka siteler değil biz hackhell aşığıyız burdan indirelim isteriz... Bunu genel bir istek olarak kabul edin lütfen çok kişinin işine yarayacaktır. Teşekkürler...

flamencom

New member
Teşekkürler... SP 3' lerde ses kartı sorunu yaşanıyor içinden çıkana kadar akla karayı seçiyoruz hatta geçenlerde tekrardan sp2 olarak kurmak zorunda kaldım. SATA entegrelimi ben bunuda indiriyim en azından bunu kullanırım. Diğer arkadaşlarında marifetlerini görmek isteriz..

Hadi ama arkadaşlar yapamıyoruz demeyin!!!!

maslaner

New member
hocam linkler ölü yav :S ya harbiden biz gurbetçiler içinde şöyle içinde officce falan olan,winrar falan filan,hatta easycafe falan olan bi image hazırlasanız,vallahi çok dua ederim.burda cafe bakımlarına gidiyorum yeni geldim ama almanlarda cafe-plus gibi hiçbişey yok :S

HTML