kaspersky veritabanları kullanılmıyor uyarısı veriyor

extremity

New member
kaspersky veritabanları kullanılmıyor uyarısı veriyor.güncellenmesi komutunu veriyorum güncelliyor fakat değişen hiçbirşey olmuyor.çok uğraştım bilmediğim birşey olduğu için üstesinden gelemedim yardımınızı istiyorum.

yazanomer

New member
kasperin bazi surumlerinde sorun var, beta surum yuklediysenveya black list' egirdiyden buda neden olabilir, kaldirip yeni bir kasper indirip kurman en garantili cozumolacaktir, mumkunse beta,alfa surumleri olmasin,

key icinde kaspersky key finder kullanabilirsin,kasper' ikapatip o sekilde calistir, cunku; kasper key finder' i kendisine dusman olarak gordugu icin siliyor...

kolay gelsin

extremity

New member
kasperin bazi surumlerinde sorun var, beta surum yuklediysenveya black list' egirdiyden buda neden olabilir, kaldirip yeni bir kasper indirip kurman en garantili cozumolacaktir, mumkunse beta,alfa surumleri olmasin,

key icinde kaspersky key finder kullanabilirsin,kasper' ikapatip o sekilde calistir, cunku; kasper key finder' i kendisine dusman olarak gordugu icin siliyor...

kolay gelsin
ilgine teşekkür ederim ama ondan olduğunu düşündüm bende önce ama farklı bir durum var blacklist durumu filan olmadı zaten.sadece sağ üstte ''veritabanı kullanılmıyor'' uyarısı var.başka bir yol bulmam lazım.

yazanomer

New member
gecenlerde bir arkadasa kasper int security kurduk hersey tamam,guncellemeler vs...

ama sonrasi ;makineyi tekrar kapatip acinca kaspere elveda, girdigimiz key black list olmustu bile..

tamam senin sorun black list' ten kaynaklanmiyorsa, beta veya deneme surumunden kaynaklanabilir,

eski surumlerden birini indirip dene derim kis-veya kas 7 surumu randimanli bir sekilde calisiyor,herhangi bir surumu olabilir,
son surumler yerine daha stabil calisan eski surumleri denemeni tavsiye ederim...

kolay gelsin

Cix MeKan

CHaPKıN
lisans anahtarın korsan olduğun dan böyle oluyor,yapıcağın şey çok basit orj lisans anahtarı bulup etkinleştirmen bulamazsan yaz ben atarım sana(forumda vardır)

HTML