Kaspersky Key Arama Derdine Son!! | Kaspersky Key Loader

Sizce böyle bir program mı daha iyi Yoksa site site key aramak mı?

• Kullanılan toplam oy
    38

***anka***

New member
Kaspersky Key Arama Derdine Son!! | Kaspersky Key indirici (KKL)

[font='Courier New, Courier, mono']Kaspersky Key Loader | 5 mb[/font]

[font='Courier New, Courier, mono']Bu minik program sayesinde ordan oraya key peşinde koşmayı bırakacaksınız! Keyleri program üzerinden alacak ve Son gününe göre kendi isteğinize göre indirebileceksiniz.

Not: Dosyayı indirirken Anti-virüs'ünüz aktifse virüs uyarısı verebilir. Dosya test edilmiştir ve tamamen temizdir. Hiçbir şüpheniz olmasın.
[/font]

Kod:
[url=http://nextdown.net/files/0RXXOEIG/KKL.rar]Nextdown.net - Download - KKL.rar[/url]

Lütfen konuyu güncel tuıtmka için mesaj yazın arkadaşlar!

***anka***

New member
trojan yoktur demişsin de! böyle programlara bence güvenmeyin key bulcam derken hacklenmeyin tavsiye : )
Kaspersky'ın keylerinin yayınlandığı bir site var biliyorsundur belkide. O siteye kaspersky yüklü bir bilgisayardan hayatta giremezsin! Site gerçekten virüslü mü? Ya da şöyle diyim. Herkes 14 Aralık keyi 15 Aralık keyi diye konu açıyor. O keyleri nerden alıyor sanıyorsun?

Kimseye silah zoruyla dosya indirtmiyorum. Ama herkeste şunu bilsin ben kullanıyorum ve gayet memnunum. Tüm keyleri tek çırpıda kapı kapı dolaşmadan ve 1 mb bile tutmayan keyler için 5-10 mb içine resim basılmış dosyalar indirmek zorunda kalmıyorum.

raphael_83

New member
Kaspersky'ın keylerinin yayınlandığı bir site var biliyorsundur belkide. O siteye kaspersky yüklü bir bilgisayardan hayatta giremezsin! Site gerçekten virüslü mü? Ya da şöyle diyim. Herkes 14 Aralık keyi 15 Aralık keyi diye konu açıyor. O keyleri nerden alıyor sanıyorsun?

Kimseye silah zoruyla dosya indirtmiyorum. Ama herkeste şunu bilsin ben kullanıyorum ve gayet memnunum. Tüm keyleri tek çırpıda kapı kapı dolaşmadan ve 1 mb bile tutmayan keyler için 5-10 mb içine resim basılmış dosyalar indirmek zorunda kalmıyorum.
kaspersky nin siteye uyarı vermesi doğal tabikide ama bu program, site değil,ve sen programı açarken antivirüsü kapatıyosun ya da uyarı vermemesi için antivirüsün taranmayacaklar kısmına bu programı ekleyip es geçiosun nerden biliyosun trojan olmadığını ve sen o programı açtığında nerden biliyosun browserindeki tümşifrelerin elden gitmeyeceğini....
çünkü proyu sen yazmadın bi yerlerden aldın nerden biliyosun adamın exe yi fudlamadığını sonuç olarak isteyen indirsin ama en kolay trojan yedirme mantığı bu unutma =)

***anka***

New member
kaspersky nin siteye uyarı vermesi doğal tabikide ama bu program, site değil,ve sen programı açarken antivirüsü kapatıyosun ya da uyarı vermemesi için antivirüsün taranmayacaklar kısmına bu programı ekleyip es geçiosun nerden biliyosun trojan olmadığını ve sen o programı açtığında nerden biliyosun browserindeki tümşifrelerin elden gitmeyeceğini....
çünkü proyu sen yazmadın bi yerlerden aldın nerden biliyosun adamın exe yi fudlamadığını sonuç olarak isteyen indirsin ama en kolay trojan yedirme mantığı bu unutma =)
İyi. Güzel.
Bu kadar çok şey biliyorsunda. Peki neden cracklı veya sahte keyli ürünlerin peşinden koşuyorsun? Ne kadar key girersen gir tam güncellenmediğini bilmiyor musun? :)

Herkes dısyayı indirip indirmemekte serbest. Ben trojan vs olmadığını ısrarla sürdürüyorum. Program bende yaklaşık 3 aydırda yüklü ;)

raphael_83

New member
İyi. Güzel.
Bu kadar çok şey biliyorsunda. Peki neden cracklı veya sahte keyli ürünlerin peşinden koşuyorsun? Ne kadar key girersen gir tam güncellenmediğini bilmiyor musun? :)

Herkes dısyayı indirip indirmemekte serbest. Ben trojan vs olmadığını ısrarla sürdürüyorum. Program bende yaklaşık 3 aydırda yüklü ;)

ben bu programda trojan var diye söylemiyorum yanlış anlaşılmasın,sadece ava giderken avlanmayalım :D

code@bond

New member
(HackTool.Win32.Kiser.acx.) bu programı indirip kis 2011 le tarattığımda çıkan uyarı bu.bi açıklaması varmı acaba.

oLdness_07

The Darkness
ben 4 aydır kullanıyorum,herhangi bir soruna rastlamadım.
İndirin ben kefilim nan :saskin:

HTML