Kaspersky İnternet Security 7 ..Key derdine son (kesin)

bad_boyum

New member
Arkadaşlar belki daha önce verilmiştir bilmiyorum verildiyse özür dilerim ama bu konuda çok konu açıldığı için ve çok istek geldiği için veriyorum..Dediklerimi aynen yaparsanız key derdiniz %100 biter..Önce kaspersky UNLİMİTED PATCH programını internetten bulun ve indirin...Bulamazsanız daha sonra ben upload ederim buradan link veririm..başlıyoruz....

1-İndirdiğiniz Kaspersky Internet Security 7.0 kurun ve keyleri ekleyin. Yeniden Başlatmayın.

2-Kaspersky7_Turkce. exe çalıştırın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

3-Güncelleme yapacak ve Gösterdiğimiz key’i kara listeye alacaktır ve bilgisayarı yeniden başlatmamızı isteyecektir. Bilgisayarı yeniden başlatın.

4-Bilgisayarı yeniden başlattığınızda key kara listeye alındı uyarısı alacaksınız.

5-Şimdi Kaspersky açıp koruma bölümünde bulunan bütün aktif korumaları durdura basarak durdurun. Ayarlar bölümüne gelerek servislerdeki PROGRAMIN DAHİLİ KORUMASINI ETKİNLEŞTİR VE HARİSİ SERVİS KONTROLÜNÜ KAPAT KISMLARINI DEVRE DIŞI BIRAKIN.

6- KASPERSKY’IN ETKİNLEŞTİR BÖLÜMÜNDEN ANAHTARI SİLİN ve sağ alt köşedeki kaspersky ikonuna sağ tıklayarak çıkış yapın.

7- İndirdiğiniz dosya içerisinde bulunan Unlimited Patch.exe dosyasını Kasperskyın kurulduğu dizine atın ve çalıştırın key remover (sağ altta) ve ardından Patch Kaspersky Internet Security 7 Tıklayın.

8-Tıkladığınızda herhangi bir hata mesajı almıyorsanız işlem tamamdır. Şimdi kaspersky açıp etkinleştir kısmından key klasörü içinden keyleri gösterin ve tüm iptal ettiğimiz kısımları aktif hale getirin kaspersky artık sizindir … :D:clap

ventrikul

New member
bu işlemleri yaptıktan sonra kasp dosyasını tarattığımızda trojen buldu ve kasp sildi peki bu trojen
nedir??????????????????????????*

unibjk17

New member
arkadaslar oluyor ben denedim ama farklı bi patch dosyasıyla ve su an 650 gun var keyin bitmesine kullandıgım virüs programı ise kis 7

HTML