Kasmayan Antivirüs Önerisi

gamil

New member
benim pc çok zayıf şu anda eset smart security 4.0 kullanıyorum ama pcnizdeki sistem güncel değil diyor bi kere güncelledim yine aynı ve bu durumda pc yi kasıyor acaba eset nod32 eset smart dışında kasmayan antivirüs önerebilirmisiniz şimdiden teşekkür

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
AVAST KuLLanicaksin Kafan Rahat OLucak inşaLLah ;)

corbeau

New member
Eset SS4.0 'ın yeni özelliği bu: sürekli olarak sistemi güncelle diye uyarıyor. Sana yine eset'in 3 serisini ya da eset 2,87'yi öneririm.

ALCON

New member
arkadaşım onlarca antivirüs programı kullandım ..sana tavsıyem A-SQUARED anti malware programını bul ve kur ..bana dua ediceksin en iyi bildiğin antivirüsü bile geride bırakacak emin ol..hadi kolay gelsin ..pro sürüm olsun ve derin tarama yap hepsi bu ...

Fatih Hoca

Banned
Antivirüs kullanma, deepfreeze kur rahat et.

-HaKiKaT-

Altın Üye
ben hiç bir şey kullanmıyom valla :D ..

Kullanınca çok kasıyo ...

Virüs girdimi format atıyom..

Formattan sonra Program filan indirmesi uzun sürüyo ama napam :D

tolga17_

New member
nod 32 kullan bence ama ne olursa olsun hangi antivirüs yüklersen yanında spyware doctor tarzı program yükle

tyson06

New member
önce format at bütün programları kur ayarları yap sonra sistem yedeğini al virüs girerse veya çalışma hatasım olursa bu aldıgın yedekten geri yükle bunun için mesela nero back up 4 kullanabilirsin

#karizma#

New member
bilgisayarında güncelleştirmeler açık olsun.zaten gerekli güncelleştirmeler birikince bilgisayarı kapattığın anda otomatik olarak güncelleştirmeler yapılıyor.eset kullanmaya devam...

HTML