Kartal Yuvası Düşman Çatlatıyor..=)

BrkoNe

New member
Bende katılmak istiyorum gerçekten güzel bir aktivite.Bu akşamda en buyuk hediye fenere karşı alacağımız galibiyet olacak.

otlupeynir

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Benim nickim yanLış yazılmış arıza çıkartırım hee :)
Ne alsamki Bülent Abiiiiiii ?
hiç dikkat etmemişim yılmaz'ım..neyse sağolsun mert düzeltmiş..=)

adresimi gönderdim sana..senden de en kısa zamanda adresini bekliyorum..

hediye için de kasmana gerek yok..

kapalıdan kombine, futbolculardan imzalı forma, ayarlayabilirsen Q7 ile bi akşam yemeği olabilir mesela..

yani öyle gözüm yükseklerde değil..:p

icemen

New member
~SiLenT ScЯeaM~;5289193' Alıntı:
Kombineyi Hediye Et Yeter :thumbup1: :)

GüzeL Düşünce OtLupeynir Bigün Bütün Yuva TopLanaLım Hem HediyeLeri TesLim Ederiz Hem Muhabbeti KuvvetLendiririz.
KOmple olmaz olm =) ama özelden telefonumu adresimi yazıyorum sen de gönder bilgilerini, bi konuşup anlaşalım orta yolu buluruz :wink:

jewel

Wormwood
Ben Hediye Bakmaya Gidiyorum İşim Çok Zor Hem Ucuz(Yaklaşık 1-2 Lira) Hem de Kaliteli Bişi Olsun İstiyorum :p

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Ben Hediye Bakmaya Gidiyorum İşim Çok Zor Hem Ucuz(Yaklaşık 1-2 Lira) Hem de Kaliteli Bişi Olsun İstiyorum :p
Ahahahah şuna bak senn..:laugh:

Bana aLdığın hediyeyi kendıne aLmış gibi farzet,çünkü bana aLdıgın hedıyeyı kargo getirdiginde bunu geri gönderin bende ona hediye ediyorum diyecegim..:ter:

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Eveeet sayın kartal yuvası sakinleri. Dün Bülent Abi'mizin :) (otlupeynir) benim için seçtiği hediye elime ulaştı. Çok teşekkür ediyorum, çok beğendim. İnşallah benim hediyemi de kendisi beğenir. Organizasyonda da emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gerçekten farklı güzel bir etkinlik oldu. Yürü be Kartal Yuvası :)

jewel

Wormwood
Gule Gule Kullanin =)

Bu Hafta Biz de Yollicaz Hediyelerimizi :001_rolleyes:

otlupeynir

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
yılmaz'ımın hediyesini aldım ben de..acaip havalı bişey..harbiden düşman çatlatıyorum..teşekkürler yılmaz'ım..=)

bu tür etkinlikleri artırmamız lazım..emeği geçenlere teşekkürler..=)

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
aga zaten en önde BJK ve BJK HHkartal yuvası geliyor ama gösteriştende göz çıkmaz çatlatalım gitsin bee (:)