kardeşiniz var mı varsa ne hissediyosunuz bu konuda

ıGobe&Fotu

New member
evet arkadaşlar kardeşiniz var mı?peki aranız iyi mi?olmayanlar mutlu mu?ya herkes benim kardeşim olmadığı için çook mutlu olmadığıma kızıyo ve ben bunu feci kafaya taktım.sizce nasıl bi durum yaa??:eek:

dreamer80

bağımsız
Bende 4 tane var erkekse iyi oluyorda kız olunca valla güzellikten çok zorluğu ile uğraşıyon nereye gitti ne yaptı yolda başına bişimi geldi biri laf attımı ws. ws. :)
(4'de kız bu arada erkek kardeşim yok hiç :( )

mustafaz6

New member
benim kardeşim yok. bu konuda bayağı şanslıyım kardeşimin olmaması garip gelecek ama çok güzel bişi evin tek çocoğu olmak çok avantajlı ve güzel. darısı sizin başınıza ne diyim

longspp

New member
kardesım var kavga felan edıyorum ama çook sevıyorum hane bırsakı vardır ya birekmeği bolustukta birbardaktan suiçtuk kardes nekadr tartışırsan tartış nekadar kızarsan kız osenın canından bırparça 5 daka sonra barışırsın bence ıyıbışey ...

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
benim 1tane erkek var ama benden küçük onun için bi sorunum yok

forsa

New member
benimde 1 tane erkek kardesim var benden kucuk ve onunla hemen hergun kavga ederiz ama onu coooooooooooooooooook seviyorum tabi dısardan ona belli edemiyor olsamda

latin

New member
1 erkek kardeşim var 1 kız kardeşim de vefat etti cok küçükken...küçükken hiç gecinemezdik ama şimdi cok iyiyiz cok şükür. onun gibi olacaksa 10 tane daha olsa keşke diyorum. keşke kardeşim olmasaydı dediğim hiç olmadı. inşallah olmazda

osiris_cemo

New member
benimde var bir tane allah eksikliğini göstermesin kavga mavga ama sonuçta kardeş olmadan olmuyo :)

visa43

New member
benim 4 kardeişm 2 erkek 2 kız hepizi almanyada 2 erkek ve 1 kız hiç aramsalr 1 le hemen hemen hergün görüşürüm internetden 3 neden aramiyor bilmem tuaflar yanı 3 bende kaldım almanyada şimdi 98 den beri türkiye deyim ama şükür kişliyim kayip edmedim Ahlla sapır versin onlar nediym başka

visa43

New member
benim 4 var kardeişm 2 erkek 2 kız hepizi almanyada 2 erkek ve 1 kız hiç aramsalr 1 ile hemen hemen hergün görüşürüm internetden 3 ü neden aramiyor bilmem tuaflar yanı . bende kaldım almanyada şimdi 98 den beri türkiye deyim şükür kişliyim kayip edmedim Allha sapır versin onlar nediym başka .

DureX

New member
Bende 2 tane sıpa var...Habıre somuruoRlar benı

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
benimde iki tane erkek kardesim var en büyügü benim (biri 22 biri 19 yasinda ) allah bozmasin ben cok memnunum.arada sirada ufak tefek tartisiriz ama buda cok normaldir zaten bir kac dakika sonrada hersey düzelir.

deadman

New member
benim iki ablam var evlendiler (bide abim vardı trafik kazasında kaybettik) . en küçük benim.. benden küçük kardeşe ihityaç hissetmiyom çünkü pirana gibi 5 tane yiğenim var :)

mu_cann

New member
bende 4 erkek kardeş var ben,im için onlarla gecinmek sorun olmuyo enbüyükleriyim. tabi abi para ver abi para ver demedikleri sürece:)aynı şeyi onlar için sölemek zor herhalde

HTML