Karar Verelim Uploadlar Nereye??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

w133

тσ яєαℓιz&#
valla ben takmıyom hangisi hoşuma giderse oraya yapıom :)
bence sizde fazla kasmayın :)

Yuc3L

New member
bu sitelerden paralel download veya saatlik mb sınırlaması filan var mı keske onlarıda yazsaydın?

dosya depoda indirme limiti yokmus...
iyi gibi sanki?!
flashgette calısıyor :)

evrenbesiktas

kartalizma
ya bence serbest bırakalım mesela geçen gün megaupload ta 20 mb şey için 2 saat bekledim sonunda da dondu :mad: yine rapide talim ettim işte farkeder böyle şeyler......özgür bırakalım.........

WARTOX

New member
yani abi FLASHGETde de çalışıyosa we sınırsızsa istatistik olarak en iyi DOSYADEPO gibi gözüküyo ama aktif olarak belli olmazz! Rapid de şuana kadar hiç bi dosya silinme weya bozulma gibi bi sorun olmadı bunlarda olurmu bilmem ama RAPİD bayaa güwenilir gibi gözüküoo! ama DOSYADEPO yu deniicem bundan sonraki paylaşımlarımda!

evrenbesiktas

kartalizma
WARTOX' Alıntı:
yani abi FLASHGETde de çalışıyosa we sınırsızsa istatistik olarak en iyi DOSYADEPO gibi gözüküyo ama aktif olarak belli olmazz! Rapid de şuana kadar hiç bi dosya silinme weya bozulma gibi bi sorun olmadı bunlarda olurmu bilmem ama RAPİD bayaa güwenilir gibi gözüküoo! ama DOSYADEPO yu deniicem bundan sonraki paylaşımlarımda!
dosyadepoyu bikere çalıştırabildim :(

RisingStar

New member
B3n Dosyadepo nun sah1b1y1m. Y3n1 Forum hay1rl1 Olsun. S1t3m1n öz3ll1kl3r1 S1n1rs1z Upload ve Download+ Download Programlar1 1l3 Tam Uyum Göst3rm3s1d1r. Ancak b3n bu s1stem1 çok ayakta tutamayab1l1r1m çünkü 1nan1n h1ç para kazanam1yorum. S1teye dosya yükl3y3c3k arkadaşlar Sponsorlar1ma T1klarlarsa S1z3 d3 H1zm3t V3rm3kt3n Gurur Duyar1m.

WARTOX

New member
OK BEYLER O zmn bence DOSYADEPOyu kullanalım! we linklere tıklayarak onu ayakta tutalım!!

Dosyadepo, hem sunucularının hızı bakımından hemde (en büyük ekten) TÜRK bir webmaster tarafından yapıldığı için tercih sebebi olmalı arkadaşlar..
Arada reklamlara tıklayarak arkadaşımıza destek olalımda bişiler kazandıralım. Türk'ün Türk'ten başka dostu yok, sponsor alanında da :D
Bu benim kararımdır, teşekkürler..

paranoiac

New member
ben kendi hostuma yapsam? hı nasıl olur? yani eğer böle herkes ne bilim rapid e koysun veya dosyadepoya koysun gibi bişi varsa da uyarım...

@paranoiac: Nasıl yani? Kendi hostunu bizemi açacaksın downloadlar için?
Daha geniş biçimde açıklarsan sevinirim..

Olur..
Benim için nerden indiği değil, içinde ne olduğu önemli nede olsa :D

Kolay gelsin.

Ama yinede hepimiz birbirimize destek olalım arkadaşlar.
Nerde reklam görürseniz tıklayın. Hiçbişi olmuyor gerçekten..
Ben denedim elime falan yapışmadı yani :D

Saygılar..

Hackedo

New member
Arkadaşlar ben de dosyadepo kullanalım ve reklamalara tıklayalım derim , sonuçta bir Türk webmaster yaptı ve herşey de sınırsız , eğer arkadaşımız dosya kaybolması vs. bişi olmicağına garanti verirse , yeni upload istesi olarak dosyadepo'yu seçip sonra da Dark'tan bunu duyuru olarak vermesini isteyebiliriz...

ersincnc

New member
Hackedo' Alıntı:
Arkadaşlar ben de dosyadepo kullanalım ve reklamalara tıklayalım derim , sonuçta bir Türk webmaster yaptı ve herşey de sınırsız , eğer arkadaşımız dosya kaybolması vs. bişi olmicağına garanti verirse , yeni upload istesi olarak dosyadepo'yu seçip sonra da Dark'tan bunu duyuru olarak vermesini isteyebiliriz...
katılıyorum+1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML