karar verelim. hangi paylaşım?

toshitut

New member
bu sitenin bir uyesi olmak guzel.
insanlar gercekten her alanda (benim icin fazla bile sayılır) elinden geldigince paylaşıma acık. uye oldugum vakit çok da şaşırdım. tebrikler...
fakat uploadla mı kalıyo paylaşım acaba.düşünceler de paylaşım sayılmıyor mu?
bir fikir beyan edilir, beğenen beğenir beğenmeyen de belli sınırlar içinde fikrini söyler.
işte bu sınırlar nedir,ne kadar belli anlamadım ben.anlamamda yardımcı olursanız sevinirim.

react

Admin
Süper Moderatör
Düşünceleri derli toplu anlaşılır şekilde belirticek olursan, zannetmiyorum ki hiçbir arkadaş yadırgasın veya uygun görmesin ;)

toshitut

New member
işte bu.yani bunun bi sınırı olmalı.bana gore duzen ve nizam icinde bulunan bir yorum baskalarına gore olamayabilir. yorumların da paylaşım oldugunu anlamayan bi cok arkadas var...

react

Admin
Süper Moderatör
İnce düşünecek olursan bizim bu yazdığımız mesajlardan hoşlananlar olduğu kadar hoşlanmayanlar da olacaktır. O halde yorum yazmayı bırakıp sadece okumakla yetinirsek daha mı iyi olur? tabi ki hayır. Bence zamanla çoğunluğun bir konuya nasıl daha fazla ilgi gösterebileceğinin farkına varabilirsin.

Я@SmUsSعN ™

♥ нєяşєуỉи нαуıяℓıѕı ♥
reactor sana özel msj attım bi bakı ver sana zahmet...

Belirli bi paylaşım yok herkez olumlu yada olumsuz fikre açık alan :D

toshitut

New member
bir konuya daha fazla ilgi gostermekle alakası nedir anlayamadım.fazla ilgi gormek veya ilgi goren konuyla alakalı bişey demiyorum.

yazılmasın da demedim.okumak kadar yazmak da gerek tabi.

olaya farklı bir yaklaşımla (iyimser bi yaklaşımla desem daha iyi olur herhalde) çözum getirmek istemiş gibisin ama herkes senin gibi yazamıyo işte...

jangofet

Downloader Team Leader
Bazı arkadaşlar açtıkları konuya yorum yapılmasını istemez " biz burda paylaşım yaparken adamlar post kasıyo " der. Bazılarınınsa yorum almak hoşuna gider güzel bir şey yaptığının ya da samimiyetin onayı olarak görür bunu.Bu ayrım kesin çizgilerle çekilemeyeceği için forumumuda yorum serbest ve bana göre güzel bi şey insanların sadece butona takılıp kalmadan fikirlerini söylemesi...

Fatih Hoca

Banned
Düşüncelerin paylaşımında Hackhell kadar müsait bi ortam yoktur heralde, kaldı ki Hackhell normalde elle tutulur gözle görülür şeylerin çokça paylaşıldığı(özellikle program vs. yazılım), bunun yanında en geyik muhabbetinden tutun da en ciddi siyasi ortamlara sahne olan çok geniş bi sitedir. Yine de saygı duyuyorum.

HTML