Karışık video bölümüne adayım........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

P_R_E_N_S

New member
arkadaşlar karışık video bölümüne mod. olmak istiyorum

çünkü orada mod. yok we ihtiyaç war . herkes kafasına göre konu açıyo o bölümde. 1 kişi günde 5-6-7 konu açıyo we mod olmadığı için kimse takmıyo

ayrıca korku +16 we adult içerikli wideolarda bu bölüme weriliyo we küçük yaştaki üyeler için çok sakıncalı. çünkü çok kolay girilebilecek bi yerde olduğu için wideo bölümü herkes rahatlıkla girebiliyo.......

bu yüzden mod. ihtiyacı war o bölümün
yıldızım we rütbam az biliyorum ama o bölümü sewiyorum we sorumluluk almak istiyorum...

.............SAYGILAR P_R_E_N_S..........

cliper1907

forum elektro gitaristi
aslında mod olman için bir sorun yok doğru yoldasın ve oranında modu yok çalışıyorsun ve iyi yoldasın bu yüzden +1
fakat biraz daha aktif olman ve biraz daha tecrübelenmen lazım bunu unutma...

CσкσPяєηS

New member
Aslında biraz deneyim ve Tecrübe kazanıp tesekkür sayını yükseltmen gerekir fakat Yapabileceğine İnanıyorum Yeterki İste ... :sigara:

-------+1--------

RuTH

Altın Üye
Clipper a katılıyorum Forumda Daha Aktif olursan İleride Olmaman İçin Hiçbir NeDEN yOK Bir Daha Zamana İhtiyacın Var Bence...

firatay

>>>> ALESTA
O Bölümün Mod İhtiyacı Olduğunu Düşünüyorum Senden Başka Talipde Yok Bildiğim Kadarıyla +1

lazzuri53

"LazigoL"
KaRma direk rapor çıkarmışsın yaw:durdurun

oraya mod olman için gerekli özelliklere sahipsin aslında ama biraz daha aktiflik diyorum ben..
o yüsden şimdilik -

theozy

Kadim Dost
olabilir... göze çarpan bi üyesin... biras düşünelim...

terteren

Altın Üye
adulta olursun başka nereyi istersinki ;P

theozy

Kadim Dost
çöp kutusuna verelim diecem de sadolayn istedi orayı da:D

P_R_E_N_S

New member
elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum.
yıldızım we rütbemin küçük olduğunu zaten konunun başında vurguladım ama bu yararlı olmicağım anlamına gelmez. hem bi çok yıldızı çok üye banlanıyo demekki forum kurallarına uymuyolar.

yorumlar hakkaten çok güzel ..... herkese teşekkürler

.......................P_R_E_N_S

theozy

Kadim Dost
mesaj sayısı çok çok önemli değil... boş mesaj atıp bi işe yaramayan çok insan war bak karma ya :p yada bana... :D

Moderatör
Moderatör
theozy' Alıntı:
mesaj sayısı çok çok önemli değil... boş mesaj atıp bi işe yaramayan çok insan war bak karma ya :p yada bana... :D
Walla Arama ßutonu orda ozy'cim ßuyur arat:D ne kadar ßoş mesajım varmı$ ßende ßiliyim:p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML