Kaptan dediğin böyle olur

bozkurt-ts

New member

Gerçek bir Trabzonsporlu

Kızmayın ona alkışlayın

Tribünlerin tepkisini en fazla çeken Hüseyin istese Trabzonspor'u zarara uğratarak giderdi. O tam tersini yaptı kendi zarara uğradı

Hüseyin Çimşir...

Avni Aker tribünlerinde eski futbolcuları izleyerek büyüdü.

Altyapıda uzun yıllar oynadı.

Ardından A takıma yükseldi.

Sonra Antalyaspor'a gitti.

Genç Milli, Ümit Milli ve A Milli takımların formasını giydi.

Antalyaspor'dan Trabzonspor'a dönerken kulübe bonservis bedeli ödetmediği gibi kendiside boş mukaveleye imza attı.

Ardından bir de zorunlu Sakaryaspor seferi yaptırıldı

Taraftardan da en fazla eleştiriyi o aldı.

Geçtiğimiz sezon Zenit ve Rubin Kazan astronomik bir rakamla resmi teklifte bulundu.

Bu sezonda AEK devreye girdi.

Menajer Costas ve Türk yardımcısı Mustafa Söğüt AEK adına anlaşma yapmak için Trabzon'a geldi

Yunan kulübünün yetkilileri F.Bahçe maçında izledikleri Hüseyin'i beğendi

Hüseyin'in Trabzon'la olan opsiyonlu sözleşmesi yurt içinde geçerli ancak yurt dışı transferi için geçersizdi Bonservis bedeli ödemeden Yunan Kulübü AEK' ya gitme hakkına sahipti.

AEK' da kaptan Hüseyin'e Trabzon'dan aldığı yıllık ücretin bir bucuk katını önerdi

Hüseyin Trabzonspor la 1 yıllık opsiyonlu olan anlaşmasının resmileşmesi için gereken

İmzayı hiç soru sormadan imzalayarak AEK'nin kendisini bedava almasına izin vermedi.

AEK lılara “Ben Trabzonspor'un kaptanıyım. Eğer yönetimim bana, '3 yıllık sözleşme imzalayacaksın' derse bunu da yaparım. Giderken yüklü miktarda bir para kazandırmam gerekiyor. Ama bana yakışan futbolu burada noktalamaktır şeklindeki cevabı Yunanlı yöneticilere adeta küçük dillerini yutturdu.

“Kaptan dediğin böyle olur”

Taraftarların her sene hedef tahtası haline getirdiği Hüseyin yaptığı fedakârlıkla eleştiri yerine alkışı hak etmedi mi?

Bizce hak etti.

Yunan takımı AEK'nın imza attıramadığı Kaptan Hüseyin ömürlük imzasını ise 18 Mayısta Zorlu Grand otelde düzenlenecek nikâh töreninde atacak.

HTML