kaplumbağa bile geçiyor abii yardım :(!!!!

qwer28

New member
:frown::frown:arkadaşlar ben internet hızını 8 mgbt e yükselttim ama yinede download hızım 30kb yi geçmiyor videoyu donuk donuk zor izliyorum siteler geç açılıyor ttnet bizde sorun yoq diyor sorun ne olabilir lütfen biraz tavsiye werin yada bi program şimdiden herkeze tşk ederim :frown::scared:

__crazy

New member
Ama öyle hemen geçmiyor.Ay sonunda geçecek tamamen ve ay sonunda da 8 Mbps faturası gelecek.
Dikkat et 15 GB kotayı aşma sakın yoksa hızın 512 KBps olur

laraba

New member
Aradaki splitterı çıkart ve gelen tel kablosunu direkt adsl modeme tak. Telefon cihazına kablo gitmesin. Eğer sorunun çözüldüyse önce splitter bağlantılarını düzgün yaptığından emin ol. Bağlantılar da düzgünse o zaman splitter arızalı olabilir, başka bir splitter takarak dene...

Bu durumda da sorun yaşıyorsan aşağıdakileri yap.

Bilgisayarında sorun olabilir. (Ethernet kartı arızası, driver sorunu, virüs, kablo bağlantısı vb.)
ADSL modemin arızalı olabilir. (mümkünse başka bir adsl modem takarak dene)

Modemin arayüzünden bağlantı değerlerini kontro et. Değerler olması gerekenden çok düşükse ADSL arızaya haber ver. Hattında parazit olabilir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir arkadaşım.

Fyonb

предате&
eğer 8mbit paketine geçtikten sonra bu sorunu fizikseL herhangi bir hata yapmadıysan eğer bağLantı vs gibi hemen 444 0 375'i arayarak eski paketine geçmek istediğini söyLe..2-3 arkadaşım aynı sorunu yaşadıLar ve biraz sert konuşunca dakkasında eski bağLantıya geçiriyorLar..Paket değişikLiği için 1 ay faLan yazıyor ama aLdanma o yazanLara fırçayı bastın mı anında eski pakete geçiriyorLar..bizzat şahit oLdum buna =)

androea

New member
selma dostum internet ana kabloları oksitlenmiş olabilir hattan gelen kablolardan bunu bizzat yaşadım yağmurdan nemden dolayı telefon hattındaki kablolar oksitlenince teelefon cızırtı yapar internet hızın düşer arkadaşların verdiği cevaplardan sorunu çözemezsen hatlardaki kabloları kontrol et

HTML