kapanma sorunu

sound

New member
arkadaşım asus lap topu var ama 2 gündür durdur yere sürekli kapanıyor ortalama 15 dakika açık durdukdan sonra sanki elektriği kesilmiş gibi kapanıyor bataryasız çalıştırıyor normalde ama batarya ile de aynı şeyi yaptı ne yapabiliriz bir fikri olan var mı?

sadeeq_80

New member
slm bi arakadasimizin da boyle bir sorunu vardi.. format atii, problem cozuldu... Ama onun kullandigi isletim sistemi veya Pc ne idi hatirlamiyorum..

Aklima gelen ikinci ihtimal, sogutma ile ilgili: Fan kontrol edilmeli...

Benden bu kadar...

bayram19

New member
büyük ihtimal arkadaslara katılıyorum cpu ısısından kaynaklanıyordur...yada pcye overclock felan yapmadılarsa fandandır....

bide arkadaslar bu gitar egitim videolarını indirdim ben ama rar şifresi istiyor biln varmı ya bilen varsa bi zahmet paylaşabilirmi....

bayram19

New member
tam olarak adını hatırlamıorum ama 2007 de intel bir işlemcisini piyasaya sürmüştü...bunda koskocaman fan oldugu halde 30 dakka işlem yapınca kapanıyordu...ben bu işlemciyel tam 3 ayımı aldı git gel yolları aşındırdım...en sonunda hatalı üretim die elimden almışlardı...çünkü bazı işlemcilere göre 40 c derece bile kapanmasına yetiyor...biz bunu kac defa denedik....

HTML