Kapanan konunun açılması.

alp

New member
Öncelikle konuyu açan arkadaşı hiç tanımam bunu özellikle belirteyim. Paşa paşa adulta girip ne var ne yok göz atayım derdindeyken şeytan dürttü. Kim, nelerden şikayet etmiş bakalım diye bir göz atacak oldum. Konu dikkatimi çekti. Arkadaşımız bir şikayetini dile getirmiş. Bu noktaya gelene kadar da bence gerekli adımları atmış. Şimdi aranızda moderatöre özel mesaj atsaydı konusu açılsaydı diyen olacaktır muhakkak. Ancak moderatör bir konuyu kapatırken, bir takım sepebler doğrultusunda kapatır. Ben arkadaşın isteğinde bir tuhaflık veya çirkin bir hareket görmedim. Üstelik bunu yaparken kendi yaptığı bir çalışmayıda kullanmak isteyenler olur diye göndermiş. Evet belki biraz ulufe dağıtır gibi olmuş kendisine bir şey lazım olduğunda yapmış bunu ama bundan sonra yapmayacağı anlamına gelmez. Jackal'ın tepkisini bir noktaya kadar hoş görmek lazım. Dark_Angel'ın bu aralar çok yoğun olması. Otomatikman diğer yönetici arkadaşlara extra bir takım yükler bindiriyordur kesinlikle. Bunun sonucundada sanırım Jackal'ın da yükü artmıştır. Belki biraz yorgunluğun verdiği sebeplerden dolayıdır. Yoksa onun kararlarında pek yanlış olmaz. Ancak buradaki tepkisi fazla. Ben arkadaşın yazım yanlışı yaptığına inanıyorum. Bende defalarca gördüm. Hatta yazım yanlışı değil moderator ismini matador olarak bilenleride çok gördüm. Sonuç olarak arkadaşın yardım talebinde bulunduğu konusunun tekrar açılmasını dilerim. Özellikle şikayetinin söz konusu olduğu konuyu atıyorum ki diğer yönetici arkadaşlar şikayetini de değerlendirebilsin (önemli olan yardım istediği mesajı şikayeti konusunda değerlendirmeyi yönetim zaten yapacaktır.)
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=99580

anot

New member
achilmasin kalsin " dersiniz abi her şey dersinizz .... " bunu beenmedim .. bence J@CK@L o soyledii lafi soyleyebiljek yukseklikte ... moderator olduuu ichin demiom ... o gununun yarisini burda gechirio ve sen ona laf ediosun ... :mad::angry:

alp

New member
anot' Alıntı:
achilmasin kalsin " dersiniz abi her şey dersinizz .... " bunu beenmedim .. bence J@CK@L o soyledii lafi soyleyebiljek yukseklikte ... moderator olduuu ichin demiom ... o gununun yarisini burda gechirio ve sen ona laf ediosun ... :mad::angry:
İşte bu bölümdeki ikinci bir sorun. Bu bölüm şikayetler kısmı. Gelin geyik yapalım değil. Bölümün modu olarak Dark_Angel gözüküyor. Buraya yazılan her şey ona yazılmış demektir. Eğer onun cevap verecek zamanı yoksa (ki şu anda yok) Solariz, kady veya theozy cevap verir. Eğer onlarda aktif pozisyonda değilse Jackal, X. Reactor veya Genco konunun muhattabıdır. Sevgili arkadaşım senin buraya yazmanın hiç bir anlamı olmadığı gibi hiç de gerekliliği yok.

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Herşey iyi ama orda konu acan kişi yardım isteğini programlar bölümünü sabit başlıgına yapmamıstır.Bu yüzden konusu kapatılmıştır.(desantralızsayon kapatmış)

Daha sonra da bır konu acmıs işte neden ıstegıme cevap vermedınız konuyu kapattınız diye. sonra ben orda kapattım konuyu ki matador deyıp dememesı önemli değil.Öyle konu acılmaz.Arkasından bir konu daha acıyor.

Yani soyleyecem su gercekden en ufak da olsa haklı oldugu bı konu yok aynı konuyu 3 kez acdıgı için banlanabılırdı ama banlamadım.

Önerilerdekı konuyu ben kapatmadım cunkü ben kapatsam etik olmaz.
Acıkcası kapatma gereğide duymadım.Cunku ben kapatsam o yine acıyor.Ne kadar kapatırsanız o acıyor.=)

edit:Bana nıye laf olmasın arkadaşlar saygılı ve art nıyetlı olmadıkdan sonra hertürlü eleştiriye acıgım

Gєηco

Altın Üye
alp' Alıntı:
İşte bu bölümdeki ikinci bir sorun. Bu bölüm şikayetler kısmı. Gelin geyik yapalım değil. Bölümün modu olarak Dark_Angel gözüküyor. Buraya yazılan her şey ona yazılmış demektir. Eğer onun cevap verecek zamanı yoksa (ki şu anda yok) Solariz, kady veya theozy cevap verir. Eğer onlarda aktif pozisyonda değilse Jackal, X. Reactor veya Genco konunun muhattabıdır. Sevgili arkadaşım senin buraya yazmanın hiç bir anlamı olmadığı gibi hiç de gerekliliği yok.

nasılkki sen gelip burada saçma bi konu açabiliyorsan

oda sana görüşünü söylemekte o kadar özgür

ilk yazdıgın mesajda kendi kişiligini koymuşsun zaten ortaya

kapattıgım konuyada gelince şu anda senin konunuda kapatmam gerekir di aslında

diğer user arkdaşların yorumlarını merak ettigimden ve sahsıma açıldıgı için kapatmıyorum...

iyi forumlar.

alp

New member
J@CK@L' Alıntı:
Herşey iyi ama orda konu acan kişi yardım isteğini programlar bölümünü sabit başlıgına yapmamıstır.Bu yüzden konusu kapatılmıştır.(desantralızsayon kapatmış)

Daha sonra da bır konu acmıs işte neden ıstegıme cevap vermedınız konuyu kapattınız diye. sonra ben orda kapattım konuyu ki matador deyıp dememesı önemli değil.Öyle konu acılmaz.Arkasından bir konu daha acıyor.

Yani soyleyecem su gercekden en ufak da olsa haklı oldugu bı konu yok aynı konuyu 3 kez acdıgı için banlanabılırdı ama banlamadım.

Önerilerdekı konuyu ben kapatmadım cunkü ben kapatsam etik olmaz.
Acıkcası kapatma gereğide duymadım.Cunku ben kapatsam o yine acıyor.Ne kadar kapatırsanız o acıyor.=)

Dostum cavabın için teşekkürler. Sözü geçen arkadaşın veya herhangi bir üyenin kuralları ve yöntemleri bilmemesi her zaman için söz konusu olacaktır. Ve bu tip durumlarda arkadaşların alıngan olması da normal. Bir şey danışıyor veya istiyor altına locked gibi bir not biraz küçük düşürücü. Mod olan arkadaşımızın konuyu taşımasının daha düzgün bir yaklaşım olacağı düşüncesindeyim. (Üstelik mesaj yazıp konu kilitlendi demekten çok daha kısa) Moderatör arkadaşlarımız bu tip şeylerde biraz daha dikkatli olmazsa sürekli bu konular dönüp dolaşıp s.modların ve hatta bazen yöneticilerin uğraşacağı durumlar haline geliyor. Ben senin tüm modluk süren boyunca gereksizce bir konuyu kilitlediğini hatırlamıyorum. Tüm amacımız hackhell'in örnek teşkil eden yapısını koruması.

CHI€F

Kalpsiz
alp' Alıntı:

benim anlamadıım bu yargıya nasıl vardın sende yönetimde sin herhalde arkdaaşım bölümün moderatörü dark_angel olabilir fakat karar mercii dir o buraya açılan her konuya user mod smod yorum yapar sen karışamazsın

alp

New member
Gєηco' Alıntı:
nasılkki sen gelip burada saçma bi konu açabiliyorsan

oda sana görüşünü söylemekte o kadar özgür

ilk yazdıgın mesajda kendi kişiligini koymuşsun zaten ortaya

kapattıgım konuyada gelince şu anda senin konunuda kapatmam gerekir di aslında

diğer user arkdaşların yorumlarını merak ettigimden ve sahsıma açıldıgı için kapatmıyorum...

iyi forumlar.

Mesajdan kişiliğimle ilgili nasıl bir sonuç çıkardın onu anlamadım ? Kapatmadığınla iyi etmişsin bende Dark_Angel'ın ne diyeceğini merak ediyorum . Sana da iyi forumlar.

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
alp' Alıntı:
Dostum cavabın için teşekkürler. Sözü geçen arkadaşın veya herhangi bir üyenin kuralları ve yöntemleri bilmemesi her zaman için söz konusu olacaktır. Ve bu tip durumlarda arkadaşların alıngan olması da normal. Bir şey danışıyor veya istiyor altına locked gibi bir not biraz küçük düşürücü. Mod olan arkadaşımızın konuyu taşımasının daha düzgün bir yaklaşım olacağı düşüncesindeyim. (Üstelik mesaj yazıp konu kilitlendi demekten çok daha kısa) Moderatör arkadaşlarımız bu tip şeylerde biraz daha dikkatli olmazsa sürekli bu konular dönüp dolaşıp s.modların ve hatta bazen yöneticilerin uğraşacağı durumlar haline geliyor. Ben senin tüm modluk süren boyunca gereksizce bir konuyu kilitlediğini hatırlamıyorum. Tüm amacımız hackhell'in örnek teşkil eden yapısını koruması.
Bak Aynı kişinin dün açmış oldugu başka bir istek ve yardım konusu .
Yine yanlış yere açılmış ama hitap tarızmda kötü birşey var mı?
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=99352
Burda nasıl cevap verilmiş kendısıne..

Anlatmak istediğim üyeler elbette alınagan olabilir ama matador gibi bir lafada
musade edin bizimde alınma hakkımız olsun.
Herşey karsılıklıdır.Forumda sadece sömürücü olan kişiler için bile ben herzaman hemen hemen her bölümde yardıma kosan birisiyim. ama oyle bır konuda matador kelımesıni herkes
bilerek yazdıgını düşünür.Benımde tepkımde bir yanlışlık oldugunu düşünmuyorum.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
herseyden önce üslub önemli

ondan sonra konu acmak herkese basit geliyor, konularda kalite önemli

ve onları dogru yere acmak önemli...

gördüğün gibi yönetici doğru yapmış, sende madem avukat olmak istiyorsun neyi savunduğunu niye savundugunu iyi bil..

HTML