Kanuni den Fransa Kralına Mektup !

CyßeRiaN

Web & iRc C0deR
biz yeni Türkiye Cumhuriyetinin evlatlarıyız Osmanlıyla alakamız kalmadı bunu kabullenmeyen beyinler yüzünden hala Avrupa'nın gerisindeyiz
doStum ben oSmanLı torunuyuM ... ßiZ diye Kasteddiğiniz Kesim Suan Türkiyeyi SömürgemiS insanlar dimi !!! Azcık SU oSmanlı ya bakın da Nerden geLdiğinizi bilin ... !!!

alibey43

New member
Senin alevi dedelerin bu topraklarda nasıl yasayabildiler bi de orasını düşün sen işin. Dedelerini katletmişlermiş.

İsyan edersen sonun ölüm olur bu devlette arkadasım. Bugün nasıl kürdün bi kısmı dağa cıkmıs devletin askerine silah sıkıyor sonunda it gibi geberiyor aynen öyle

alibey43

New member
Tabi sizler ve Türkiye Cumhuriyeti insanları ayda yasıyordunuz sonra nasıl olduysa bi anda Anadoluya inip devlet kurdunuz değil mi?

Avrupanın gerisindeyiz evet doğru bugün Almanya da hitlerin heykeline alman tükürürken sen tüküremezsin tükürttürmezler adama anasını bellerler. Adam gercekten hiçbirşeye hizmet etmeyen (yahudileri katletmek dışında) hitleri koruyor kolluyor bu adam bnim atam diye. Sen ve senin gibi ecnebi özentileri şanlı atamızı unutmamız gerektiğine inanıyor

Evet adamlar bu yönüyle bizim çok önümüzde. Bu da Atalarımdan değil senin gibi soysuzlardan kaynaklanmakta bunu da bil

conconn

New member
Adi sensin dostum Alevileri katleden Osmanlı padişahları senin dedense katledilenler de benim dedelerimdi sizin gibi adiler var diye Sivas ve Maraş katliamları oldu biz Atatürkü sevdiğimiz için Hatay'ı anavatana kattık

Ezberletmişler 2 cümleyi o kalın kafana papağan gibi onu tekrarlıyosn biliyorz kim nedese o kafandaki saçmalıkları düzeltemez keza gerçeği görsen daha sonra yine inkar ediceksin onuda biliyorz..bildiğim bişey daha var benim o dedelerim dedğin adamların yaşadığı bölgeden vergi alınmıyordu bunuda biliyomuydun ?? he dur sebebinide açıklayayım şimdi kalın kafan basmaz senin; osmanlı idaresini tanımıyorlardı sebebi bu ancak gel görki dedelerinde senin gibi kalın kafalı olmalı ki 3-5 ermenin sözüne güvenip ayaklanmaya kalktılar e haliyle cezalarınıda gördüler noooldu rahatsız mı oldun çiçaaam gene olsun gene yaparız...ama bu sefer biraz sıkaar... yemez öle ayaklanma filan çünki sizde biliyosunuz bu toprakların tek dini tek milleti tek Allahı var !! Türkler müslümanlık !

odiseus

New member
Arkadaşlar boşuna padişahları ve türk olduğumuzu onlara borçlu olduğumuzu vsvs savunmayın Hiç bir tanesinin annesi ilki hariç TÜRK değildir .. Bunlar yayınlandı..En bilineni söyleyeyim hürrem sultan rus....

Konu başında kanuni övülüyor mektubuyla
Peki bu adam değil mi kapitülasyonları kabul eden evet hadi..Banada benden önce "YAVUZ" gibi bir padişah olup miras olarak yedikule zindanlarını ağzına kadar hazine ile dolu bıraksa ben de osmanlıya eğer ömrüm olursa 46 değil 146 sene hükmederim..
Bakın bakalım kanuni zamanında nereleri alınmış toıprak olarak bir de yavuza bakın ....
Bence çöküş kanuninin rahatlığıyla başladı...Hazırı yemekle...
Fuzuli : Selam verdim rüşvet değildir diye almadılar diye kanuni zamanında diyor....

Abcde420

New member
Arkadaşlar boşuna padişahları ve türk olduğumuzu onlara borçlu olduğumuzu vsvs savunmayın Hiç bir tanesinin annesi ilki hariç TÜRK değildir .. Bunlar yayınlandı..En bilineni söyleyeyim hürrem sultan rus....

Konu başında kanuni övülüyor mektubuyla
Peki bu adam değil mi kapitülasyonları kabul eden evet hadi..Banada benden önce "YAVUZ" gibi bir padişah olup miras olarak yedikule zindanlarını ağzına kadar hazine ile dolu bıraksa ben de osmanlıya eğer ömrüm olursa 46 değil 146 sene hükmederim..
Bakın bakalım kanuni zamanında nereleri alınmış toıprak olarak bir de yavuza bakın ....
Bence çöküş kanuninin rahatlığıyla başladı...Hazırı yemekle...
Fuzuli : Selam verdim rüşvet değildir diye almadılar diye kanuni zamanında diyor....
Bunun sebepleride yayınlandı,işine gelmeyen kısımları da okusaydın öğrenirdin...Ayrıca hürrem sultan rus değil ukraynalıdır. Sakın şimdide arasında ne fark var ki deme...

odiseus

New member
BİZ OSMANLI TORUNUYUZ NESLİNİ ASLINI UNUTMA ARKADAŞ.

SENİN O AVRUPA DEDİĞİN ARAŞTIR BAKALIM KİMİN SAYESİNDE VE KİMİ TAKLİT EDEREK O SEVİYELERE GELMİŞ

SENİN BEĞENMEDİĞİN ASLINI UNUTTUĞUN OSMANLI ADALETLİ BİR ŞEKİLDE DÜNYAYA HÜKMETTİ..

AVRUPALILARIN YAPTIĞI GİBİ İNSANLARI ÖLDÜRÜP,YAĞMALAYIP,TECAVÜZ ETMEDİ SOYKIRIM YAPMADI

BUNU UNUTMA.....
Aloo aslını sen unutma sen Türk 'sün bunu sana uNutturan araplara uyma ..
Sadece islamı almalısın arapların gelenek ve göreneklerini değil.
Ayrıca 11500 yıllık Türk tarihi var ..
Çinde 11500 yıllık ak piramit Türk hakanlarının mezarıdır. UNUTMA..OSMANLI 700 YIL ,TÜRK 11500 YIL UNUTMA!!!!!!!

Ayrıca Kanuni çok sözü geçiyormuş ta neden kapitülasyonları vermiş ve 400 küsur yıl kadar bu kapitülasyon denen şerefsizce durum devam etmiş. Üstelik Osmanlının en güçlü zamanı değil mi ?