Kanuni den Fransa Kralına Mektup !

VİOLENCE

New member
biz yeni Türkiye Cumhuriyetinin evlatlarıyız Osmanlıyla alakamız kalmadı bunu kabullenmeyen beyinler yüzünden hala Avrupa'nın gerisindeyiz

kamer28

DOLUNAY
biz yeni Türkiye Cumhuriyetinin evlatlarıyız Osmanlıyla alakamız kalmadı bunu kabullenmeyen beyinler yüzünden hala Avrupa'nın gerisindeyiz

BİZ OSMANLI TORUNUYUZ NESLİNİ ASLINI UNUTMA ARKADAŞ.

SENİN O AVRUPA DEDİĞİN ARAŞTIR BAKALIM KİMİN SAYESİNDE VE KİMİ TAKLİT EDEREK O SEVİYELERE GELMİŞ

SENİN BEĞENMEDİĞİN ASLINI UNUTTUĞUN OSMANLI ADALETLİ BİR ŞEKİLDE DÜNYAYA HÜKMETTİ..

AVRUPALILARIN YAPTIĞI GİBİ İNSANLARI ÖLDÜRÜP,YAĞMALAYIP,TECAVÜZ ETMEDİ SOYKIRIM YAPMADI

BUNU UNUTMA.....

xonox

New member
senin alakamız kalmadı dediğin Osmanlının sayesinde sen hala Türküm diyebiliyosun! Geçmişini inkar eden milletler nillet olma özelliğini kaybetmeye mahkumdurlar! sen ve senin gibiler Osmanlıyı, Selçukluları, karahanlıları reddettikler, küçük ve geride kalmış gördükleri için bugün biz kürt- Türk sorunuyla boğuşuyoruz! açın artık gözlerinizi! o zamanlar bunları gerektiriyormuş ve yapılmış. iyiki de yapılmış! bize düşen bugünün şartlarına uygun davranmak! batı batı sevdasına batılıların kölesi olduk! ben ingilizce öğretmeniyim! sizin bu sevdalısı olduğunuz batılıların tarihini taa başından itibaren olmak üzre tam 8 sene okudum araştırdım! bizim veya doğuda varolmuş diğer devletlerin tarihlerinden bir gün alıp terazinin bir kefesine koyun ve batının 2008 e kadar olan bütün tarihsel gelişimini de terazinin diğer kefesine koyun yine ağdıracak olan doğu hanedanlıklarıdır! kültürün beşiği olan yerleri unutup yüzümüzü batıya sırtımızı doğuya verdiğimizden beri bir uyuşukluk hasıl oldu milletimize! uyanma vaktidir arkaşlar uyanma! açın şu gözlerinizi artık!

nurullah

New member
BİZ OSMANLI TORUNUYUZ NESLİNİ ASLINI UNUTMA ARKADAŞ.

SENİN O AVRUPA DEDİĞİN ARAŞTIR BAKALIM KİMİN SAYESİNDE VE KİMİ TAKLİT EDEREK O SEVİYELERE GELMİŞ

SENİN BEĞENMEDİĞİN ASLINI UNUTTUĞUN OSMANLI ADALETLİ BİR ŞEKİLDE DÜNYAYA HÜKMETTİ..

AVRUPALILARIN YAPTIĞI GİBİ İNSANLARI ÖLDÜRÜP,YAĞMALAYIP,TECAVÜZ ETMEDİ SOYKIRIM YAPMADI

BUNU UNUTMA.....

haklısın

Kanuni güzel yazmış... :clap

mfe41

M|F|E~41
avrupanın gerisinde kalmamızın sebebi bu değil bunun sebebi sen ve senin gibilerin batı özentisidir.Geçmişi unutma tüm devletler osmanlı ordusu karşısında titrerdi !

KaSıRgA

New member
Adam kanuni sıkısa res ceksinler o kanun koyar :durdurun
helal olsun simdi nerde baştakilerde o cesaret:saskin

oliwertr

New member
Düşünceleriniz hakkında yorum yapmayacağım fakat şunu söylemeden edemiyorum.

Osmanlıyla alakamız kalmadı demek yanlış. Tamam bağımsız hiçbir devletin, imparatorluğun, beyliğin devamı değiliz, ama Osmanlının borçlarını kabullenmiş bir Cumhuriyetiz. Bu Osmanlıyla alakamız yok diyemeyiz.

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
Walla pek öyle değil. memleketde senin gibi utanç kaynaklarıda var, senin gibi düşünenler sayesinde bahsettiğin yerde türkiye osmanlılarla veya ben osmanlı torunuyum diyenlerle değil :) modern yobaz seni :)

omemo01

O ŞİMDİ ASKER
yazdıklarınızın hepsine katılıyorum zeusahmet inkiler dışında biz osmanlı torunlarıyız.....Aslımza sahip çıkmalıyız....:melek

gurur24

New member
yiğidi öldür hakkını yeme derler. kanuninin o fermanı bizim o zamanlar ne kadar kudret sahibi oldugumuzu gösteriyor. suan hergün gazeterlerden ne büyük rezalet haberler okuyoruz.nerelerde yanlış yaptık ne kaybettik ne kazandık. görünen o ki milletler kudretlerini kaybedince kendi ahlak ve haysiyet değerlerinide yitiriyor.eskiden insanlar bizim bayrağımız altında refah ve mutlulukla insan diyebileceğimiz statüde yaşıyordu. şimdi biz kendi toprağımızda hergün ahlak çöküntüsü haberi ile dolu bi şekilde yaşıyoruz. keşke o hassasiyetlerimizi kaybetmeseydik.

reggea

New member
.osmanlıdakı yonetım bıcımıyle avrupadakı yonetım bıcımıne bakın arkadaslar.avrupa kopyala yapıstır yapmıs osmanlını yonetımını.ama bız avrupaya kendı ogrettıgımız kurallarımızı sımdı tekrar onlardan ogrenmeye calısıyoruz.bu hangı akla mantıga sıgar.avrupa bırlıgıymıs adamların ulkemızı bı cıplak gezdırmedıgı kaldı yollarda yakında o da olur

VİOLENCE

New member
Bnei Suanda Ağlattın Biliyomusun Nasıl Bu Kadar Adi Olabliryorsunuz
Adi sensin dostum Alevileri katleden Osmanlı padişahları senin dedense katledilenler de benim dedelerimdi sizin gibi adiler var diye Sivas ve Maraş katliamları oldu biz Atatürkü sevdiğimiz için Hatay'ı anavatana kattık

HTML