KandiL havadan vuruLdu:40 şerefsiz geberdi

cw_attack

New member

Genelkurmay Başkanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Kandil bölgesinde, PKK'nın barınak olarak kullandığı bir mağara ile mağara yakınlarındaki 30-40 kişilik terörist grubun, bugün Türk Hava Kuvvetleri'ne ait uçaklar tarafından vurulduğunu bildirdi.
Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, Irak'ın kuzeyinde Kandil bölgesinde terör örgütünün barınak olarak kullandığı büyük çaplı bir mağara ile mağara yakınlarında 30-40 kişi olduğu değerlendirilen bir terörist grubun, yapılan istihbari çalışmalar neticesinde tespit edildiği belirtildi. Söz konusu hedefin bugün Türk Hava Kuvvetleri'ne ait savaş uçakları tarafından etkili bir şekilde ateş altına alındığının bildirildiği açıklamada şöyle denildi:

“Yapılan hava operasyonu sonucu mağara bütünüyle çökertilerek tahrip edilmiş; çökertilen mağarada bulunan ve sayısı tespit edilemeyen teröristler ile açıkta bulunan terörist grubun büyük bölümü etkisiz hale getirilmiştir. Anılan faaliyet esnasında Zap bölgesinde çıkan ilave bir nokta hedefi de görevlendirilen diğer uçaklarımız tarafından vurulmuştur. Görevlerini başarıyla tamamlayan uçaklarımız emniyetle üslerine dönmüşlerdir.”

Kaynak

Aktuğ

Altın Üye
içim ferahladı....

tr42fy

Cяεтαn-Tυяκ
ya ucakla degil tam kuvvet girsek ozaman tam temizleriz yani ama yinede cok iyi yapmislar

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
Adamların Çoğu Ülkeye Sızdı ßile.. Orayı öLdürse Ne qeLir eLden?

SickDreTh

Altın Üye
hepiniz ananızın ....'ı tersten goreceksınız o gunler yakındır!

kazimdemir

New member
Bunların hepsi palavra. T.C. istese 24 saatte kökünü kurutur.
Bi kere terörist dağda değil hükümettedir.
Yok efendim terörizm bitmesin çift maaş çalışsın. Yok mühimmat alındı gösterilip paralar cebe cukka.
Yok efendim konvoy araçlarına tankerlerle mazot alındı deyip su dolu tankerlere dünyanın parasını vermeler.
Yok efendim terörü bahane gösterip şehir merkezlerinde hiç terör olmayan yerlerde sabahlara kadar havaya atılan yüzbinlerce izli mermiler.
Milletin parasını çatır çatır yemek varken terör biter mi?

HTML