Kanal Biz Yayında!

bigstorm07

New member
Kanal Biz; Türkiye'yi satılık kalemlerden, yönetemeyenlerden, hainlerden kurtaracak. Fethullahçısına da, yobazına da, döneğine de, haddini bildirecek.

Lütfen çevrenizi haberdar edin...

İzlemek için Uydu Frekansı:
Türksat 2A - Türksat 1C
Frekans: 12.540
Polarizasyon: Horizontal (Yatay)
Symbol Rate: 3.125
Fec: 3/4

Kurulumu yaptıktan sora AUDIO menüsünden DİL: Türkçe'yi seçmeniz gerekmektedir.

YAPILMASI GEREKEN TEKNİK KURULUM
Uydu cihazınız açık konumdayken?
1:menu girişi
2:kanal arama veya manuel kanal arama
3:uydu seçimi
4:turksat 1 c seçilecek.
5:üstteki verilen parametre bilgilerini özenle giriniz.
6:frekans ayarlarını girdikten sonra menünün alt kısmında düzenle,tara,ekle,seçenekler göreceksiniz.tara,seçeneğini seçiniz.
7:aramadan sonra (MAX VE EUROTURK) olarak iki kanal gelecek. kaydet (ok)tuşuna basmayı unutmayınız.
8:kanalın sesi ENG.TUR. olarak ayarlanmış olduğundan,kanal eng,konuşuyorsa yapılması gerekenler.
-kumanda üzerinde (A.LANG) dil demek, ve (A. L/R) audo sol sağ ses demek sterio olarakta ayarlayabilirsiniz.

klavuz13

Banned
tucay özkancı gibileri oldukça,

deniz baykal gibi liderler oldukça...

daha çok kanallar batırır, iktidar yüzüde göremezsiniz...

sizi gidi kaç kişiciler sizi....

T

Banned
Gittigidiyorda falan ilanları çıkmaya başlar yakında bu kanalında
MERAK ETTİĞİM BU KAÇ KURUŞ EDİCEK
onurunu gururunu herbişeyini kanaltürkle beraber uygun fiyata sattı diycemde onur gurur olması gerekir insanda
ne onur ne gurur parayı ver kapına köpek olur böyle bi yaratık

bigstorm07

New member
Gittigidiyorda falan ilanları çıkmaya başlar yakında bu kanalında
MERAK ETTİĞİM BU KAÇ KURUŞ EDİCEK
onurunu gururunu herbişeyini kanaltürkle beraber uygun fiyata sattı diycemde onur gurur olması gerekir insanda
ne onur ne gurur parayı ver kapına köpek olur böyle bi yaratık
tuncay özkan kanalı kapatmak zorunda kaldı çünkü kanaltürk karşıtları kanaltürkün gelir kaynaklarını kesmeye başladı reklam alamadı ve 7 ay boyunca çalışanlarına para ödeyemedi çalışanlarının parasını ödemek için sattı dışardan konuşması olayların iç yüzünü bilemden konuşmak çok kolay asıl zor olan mücadele gerektiren destek olmaktır Tuncay Özkan tüm varlığınla cumhuriyet karşıtlarına karşı savaşıor

T

Banned
Savaşıyor
Hehehe
Hala bunlara inanan insanların olduğunu görmek beni çok şaşırtıyo
Herkez inancında serbesttir ya tuncaya fazla güvenme parayı bastırınca ondan alamıycağın şey yoktur
İnan bana ;)

Yeterki fiyatını iyi belirle ...:hhmanD

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
Sizi bi paket makarnaya satın aldıkları gibi değilmi incebus... :D

T

Banned
Sizi bi paket makarnaya satın aldıkları gibi değilmi incebus... :D

Bizde birilerine satılacak bişeyler yok olsaydı bile bunu atıp tuttuğumu sövüp saydığımız kişilere satacak kadar onursuz şerefsiz olmazdık sen gönlünü ferah tut

Bu halkın hiçbrşeyi satılık değildir
Yeri geldiğindede parasını bastırıp salyalar saçan iti köpeği cümle aleme madara etmesini biliriz.:hhsigara

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
Hee onu unutmuşum pardon... :D Bide kömür vardı onuda ekleyim... Ohh kebap gelsin şimdi

oylar... :D

Kara Kartal

Banned
arkadaşlar ben bir şey danişıcam

bu frekansı ayarlamam için uydu alıcısının şifresini kırmam lazım

nex star marka uydu alıcısını resetleme imkanı varmı nasıl yaparım

yeniden kanalları kurmak istiyorum

klavuz13

Banned
sizin gibilerin sonu yaklaşıo suyunuz ısındı iice
Bizim gibiler %47lerle tekrar başa geliyor...

Sen hiç merak etme...

Peygambere hakakret edecek partiyede oy vermez benim milletim.

Millet sizin ne mal olduğunuzu çok iyi biliyor..

O yüzden suyunuz son 3 seçimdir habire kaynayıp duruyor...

Bu arad Ak parti kapansa CHPye faydalımı olacak. Sen öyle san...

Kapanan her parti oylarını artırarak gelmiştir.

Hadi 3 seçimdir suyu kaynayıp susuzlaşan arkadaşım siyaseti öğrende gel...

Bu aradada dipnot, suyumuzun ısınmasıda iyidir. En azından kaynar suyumuz var...

Azrail gelip emaneti aldığı zaman bedenimizi yıkayacak sıcak suyumuz var en azından...

Ya senin gibilerinin... Allah'ın elçisine hakaret eden partiyi tutan adamları destekleyen sen sıcak suyu bulabilecekmisin acaba...

alpgg

New member
siyasi yasak gelsin bakiym bi silinip gitsinler piyasadan 5 sene silinmek demek ölmek demek siyasette..

VolkaN

Altın Üye
taşındı buraya daha uygun konu

T

Banned
siyasi yasak gelsin bakiym bi silinip gitsinler piyasadan 5 sene silinmek demek ölmek demek siyasette..
Bu başbakan o zaman Reenkarnasyonu oldukça iyi yaşayan bir kişi
Ölmek manasına gelen siyasi yasak altındayken partisini tek başına iktidara taşıdı ve Türkiye Cumhuriyetinin BAŞBAKAN'ı oldu
Bunların unutulmuş olması şaşırtıcı :melek

black28

New member
yazık bu mıllete bastakılere saygınız yoksa onları secen ınsanlara saygı gosterın ne olursa olsun halkın ıradesi ıle oraya gelen bırıne saygı gostermek lazım ben sıze onu savunmuyorum ama kım olursa olsun saygı once

HTML