Kanal 7 YE operason...!!!(DENİZ FENERİ ile parayı kırışıyorlar ;))

yoldas

New member
Kanal 7 Avrupa’ya Alman Polisi’nden Şok Baskın

Bugün sabah saat 10:00’da Alman Polisi Kanal 7 Avrupa Ve Deniz Feneri Avrupa Derneği’ne eş zamanlı olarak baskınlar düzenledi.

Toplam 2 savcı ve 340 polisin katıldığı operasyonda Kanal 7’nin Frankfurttaki merkezi ile Deniz Feneri Avrupa Derneği polis tarafından ablukaya alındı.

Deniz Feneri için toplanan 16 milyon Euro paranın 8 milyonunun Kanal ‘7e aktarıldığının tesbit edilmesi üzerine başlayan operasyonda 60 kadar polis Kanal 7 merkez binasında bir kamyon dolusu evraka el koydu.

Eş zamanlı olarak Kanal 7 ve Deniz Feneri Avrupa’nın tüm Almanya çapındaki bürolarında devam eden baskınlar sırasında tutuklamalarda yaşandı.

Almanyadaki Kanal 7 Operasyonu ilgili gelişmeler netleşmeye başladı.

Şu an kadar Kanal 7 Avrupa Gene Müdürü Mehmet Gürhan ile Mali Sorumlu Firdevsi E. Tutklandı.

Savcı sözcüsü adı geçen 2 kişi hakkında tutklama kararının operasyon öncesinde verildiğini belirtti. Kanal 7 Avrupadaki tüm çalışanların cep telefonlarına ve bilgisayarlarına el konuldu.

herhalde bunlar yardım paralarından komisyon alıyorlar :saskin :durdurun

1sc0rp!tX

Altın Üye
O kadar mesaj attım ki sayısını hatırlamıyorum..
TAnesi 5 YTL den
YAzıkLAr OLsun =(

yoldas

New member
zamanında robin hood ta komisyon alsaydı

ohoo

krallar gibi yaşardı

ama kanal 7 de işini biliyor

yarısı sizin yarısı benim

en azından kardeş payı :p

Mephisto

R€B€L
tam ben vericektim ki davranmısısn yoldas =)
Ne diyim kanal7 deniz feneri, radyo 7, fetullah gülen, tayyip vs.. gibi bir çok insan/kurum var.Er yada geç haklarında bir çok şey su üstüne çıkacaktır.Ancak kime güvenicez kime ?Gerçekten çok garip bir durumdayız.

Şok!!! Kanal 7'nin Almanya bürosunu polis neden bastı? Deniz Feneri'nin paraları Kanal 7'ye mi gitti?
Kanal 7'nin Avrupa'ya polis baskın düzenledi. Deniz Feneri derneği aracılığıyla Avrupa'da toplanan 16 milyon Avro'nun 8 milyonunun Kanal 7 Avrupa'ya aktarıldığı iddia ediliyor.

Türkiyepost'un haberi

Kanal 7 Avrupa'ya Alman Polisi'nden Şok Baskın
Bugün sabah saat 10:00'da Alman Polisi Kanal 7 Avrupa Ve Deniz Feneri Avrupa Derneği'ne eş zamanlı olarak baskınlar düzenledi.
Şu saatler itibariyle operasyon halen devam ediyor.
Toplam 2 savcı ve 340 polisin katıldığı operasyonda Kanal 7'nin Frankfurttaki merkezi ile Deniz Feneri Avrupa Derneği polis tarafından ablukaya alındı.
Deniz Feneri için toplanan 16 milyon Euro paranın 8 milyonunun Kanal ‘7e aktarıldığının tesbit edilmesi üzerine başlayan operasyonda 60 kadar polis Kanal 7 merkez binasında bir kamyon dolusu evraka el koydu.
Eş zamanlı olarak Kanal 7 ve Deniz Feneri Avrupa'nın tüm Almanya çapındaki bürolarında devam eden baskınlar sırasında tutuklamalarda yaşandı.

Kimlerin tutklandığı hakkında ise henüz bir bilgi verilmedi.

AntidepresaN

New member
Yine yoksullar ve dindar insanların üzerinden alavere dalavere, yine vurgun, yine sahtekarlık...

osiris_cemo

New member
Aa olurmu arkadaşlar böyle muhterem dini bütün insanlar hiç milleti dolandırırmı :D

Bunların alayı böyle kanlarına işlemiş sahtekarlık.Millete din iman der cukkayı genişletirler.

SickDreTh

Altın Üye
yazıklar olsun be!!

ASİL_1

New member
KANAL7 İNT yönetimi baskını kınadı

Almanya’daki Kanal 7 Avrupa binasına dün Alman polisi tarafından basın tarihine kara bir leke olarak geçecek bir baskın düzenlenmiştir.

Alman polisi, Deniz Feneri e.V’ye düzenlediği baskına, sadece aynı binada bulunduğu gerekçesi ile Kanal 7 Avrupa televizyonunu da dahil etmiştir.

Elleri otomatik silahlı 60 Alman polisi, bir medya kuruluşuna, terör örgütü hücresine baskın yapar gibi kapıları kırarak girmiştir.
Çalışanlara terörist muamelesi yapılmış, habercilerin tüm bilgisayar ve kişisel dosyalarına el koyulmuştur.

Akşam saatlerine kadar süren baskında, habercilerin dışarı ile ilişkileri kesilmiş, yemek gibi en temel ihtiyaçlardan dahi mahrum bırakılmışlardır.
Peki nedir bu, bir televizyon binasına yapılan ‘kabul edilemez, yüz kızartıcı’ baskının nedeni?

Savcılığın yaptığı açıklamada; Almanya’da faaliyet gösteren Deniz Feneri e.V’nin yardım amaçlı topladığı paraların bazı şirketlere aktarıldığı iddiası yer almıştır.

İşte bu savcılık açıklamasında adı geçmemesine rağmen bazı Türk ve Alman medya kuruluşları, Kanal 7 Avrupa televizyonuna para aktarıldığı iftirasını ortaya atmıştır.

Bu bir iddiadır ve kesinlikle yalandır.

Kanal 7 Avrupa televizyonu Deniz Feneri e.V’den Kanal 7 Avrupa’ya tek bir kuruş dahi aktarılmamıştır.

Kanal 7 yönetimi olarak; bir Türk basın kuruluşuna yapılan çağdışı, zorba baskını görmezden gelen, ama bu asılsız iddiayı gündeme taşımakta zerre kadar tereddüt göstermeyen, bazı Türk gazete ve televizyonlarının tavrını es’ef verici bulduğumuzu belirtiyoruz.

Soruşturma sonunda gerçekler ortaya çıkacak, bu akıl almaz baskını görmezden gelenler mahcup olacaktır.

Her fırsatta Avrupa değerleri ve özgürlüklerine vurgu yapan Almanya hükümetinin bu çağdışı, yüz kızartıcı baskın karşısında sessiz kalması da ayrıca ibret vericidir.

Bu arada belirtmek isteriz ki;

12 yıldır faaliyet göstediğimiz Almanya’da polisin yaptığı bu onur kırıcı baskının yarattığı manevi tahribat ile ortaya çıkan maddi hasar konusunda gereken her türlü yasal yola başvurulacaktır.

Ve yine belirtmek isteriz ki;

Sağduyu sahibi Türk ve Alman basın kuruluşlarının, yapılan bu haksız saldırı karşısında, ‘basın kuruluşu’ olmanın gereğini yerine getireceğine olan inancımızı koruyoruz.
Türk ve Alman kamuoyuna saygıyla duyururuz.
Kanal 7 int. Yönetim Kurulu

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
"Deniz Feneri için toplanan 16 milyon Euro paranın 8 milyonunun Kanal ‘7e aktarıldığının tesbit edilmesi üzerine"

eğer ki bu iddialar(iddia olmaktan çıkıp tespit edildi denilmiş) doğruysa
Deniz Feneri defteri kapanır
yok eğer doğru değilse,gerçekten sevinirim
neden?
yardım amaçlı para yatırılan bir kuruluş Deniz Feneri
eğer ki; o paraları helal olmayan bir işte yani bahsettikleri amaçları dışında kullandılarsa çok yazık

açık söylemek gerekirse şüpheleniyordum önceden
ama olay tam aydınlığa kavuşmadan yorum yapmak yanlış olur
eğer ki böyle birşey yaptılarsa yatacak yerleri yok hiçbirinin :mad:
ve eğer Kombassan gibi büyük bir rezillik varsa Allah cezalarını verecektir!!!

eiffel

Forumun Kulesi
yaw boyle bir şeyin doğruluğuna inanmak hakkaten çok zor..inşallah doğru değildir..ama ola ki doğruysa o zaman gerçekten de yatacak yerleri yok bunların...bu işin hesabını nasıl vereceklerini düşünmek bile istemiyorum...

sado117

New member
Din allah kitap uğruna paraları iç edin.Ohh anasını satıyim iyi iş ondan sonra seçimlerde allah kitap bağırın, oğlunuza gemi alın ,özelleştirmelerde paraları cukka yapın bunların ruhu pislik haram haram yedikleriniz pardon aldığınız nefesss HARAM

Bunları yargılayamazsın da allah kitap diye milleti uyuturlar yine

Kombassan olayı gibi yine çıktı ortaya .Yalancının mumu yatsıya kadar yanar

Tigin

New member
ASİL_1 Kanal 7 INT 'in açıklmasını aktarmış. Deniz Feneri Türkiye'nin açıklaması da şöyle :

Çeşitli medya organlarında Derneğimizin adının ve logosunun da kullanıldığı haberler üzerine bazı hususları kamuoyu ile paylaşma ihtiyacı duyuyoruz.

Almanya’da kurulu bulunan Deniz Feneri e.V isimli dernek hakkında basında yer alan haberlerde Derneğimizin logosunun da kullanıldığı görülmektedir.

Deniz Feneri e.V, çeşitli zamanlarda Derneğimize ayni ve nakdi bağışlar yapmış, bu bağışlar, İçişleri Bakanlığımızın izni ile kayıtlarımıza geçirilerek, derneğimize başvurmuş ihtiyaçlı ailelere ulaştırılmıştır.

Almanya’da kurulu bulunan Deniz Feneri e.V isimli kuruluşla Derneğimizin organik bir bağı olmadığı gibi Almanya’da temsilcilik ya da şubemiz de bulunmamaktadır.

Bilgi eksikliğinden kaynaklandığını gördüğümüz yanlış haberler nedeniyle bağışçı, gönüllülerimiz ile yüzbinlere varan yardım alan ailelerimizin incitilmemesi hususunu değerli basın yayın organlarımızın dikkatine sunarız.

Kamuoyunun bilgilerine arz ederiz.

Deniz Feneri Derneği

26 Nisan 2007
Deniz Feneri Türkiye ve Kanal 7 adı geçen Deniz Feneri E.V. ile zaman zaman adı geçen dernekten , Almanya'da dernekçe toplanan paranın kendi hesaplarına bağış yapılması ( Deniz Feneri Türkiye söylüyor ) ve Kanal 7 INT. 'in adı geçen dernekle aynı binada bulunması dışında kesinlikle bir bağları olmadığını iddia ediyorlar.

Şimdi gerçek durum nedir bir de ona bakalım ,aşağıdakiler adı geçen Deniz Feneri E.V. Derneği Almanya'nın web sitesinden alınan bilgilerdir. ( Tarafların birbirlerini tanıdıklarını aklınızdan çıkarmayınız , gerek Kanal 7 gerekse Deniz Feneri Türkiye adı geçen derneği tanıdıklarını zaten itiraf ediyorlar açıklamalarında)

Deniz Feneri E.V. resmi sitesi : http://www.denizfeneri.biz/kurumsal.htm

BİZ KİMİZ?

Ramazana mahsus bir televizyon programı hazırlanacaktı. Amaç yoksulluğa dikkat çekmek ve yardımseverliği teşvik etmekti. Kanal 7 Yönetimi karar verdi. Program Dairesi “Şehir ve Ramazan” adıyla yayınlanacak bu program için gerekli hazırlıkları tamamlandı.

1996 Ramazan ayında “Şehir ve Ramazan” programı ile iyilik hareketimiz başladı.

Uğur Arslan’ın İbrahim Uğurlu ile birlikte sunduğu “Şehir ve Ramazan” ilk zamanlar sponsorluğunu marketlerin yaptığı bir yardım çalışması yürüterek işe başladı.
Kanal 7 Yönetimi programa gelen yoğun ilgi nedeniyle ve ramazan sonrası da iyilik hareketinin yürütülmesi düşüncesiyle “Deniz Feneri” isimli yeni bir program başlatarak iyilik hareketini devam ettirdi.

İlk Dernek Olma Fikri
Ancak gün geçtikçe yardım isteyen ve bu talebi karşılamak isteyen kişi sayısı hızla artıyordu.
Bu çalışmanın sponsorluk ve program eliyle yürütülmesi artık mümkün değildi.
Bu kadar ağır bir iş yükünün ancak tüzel kişiliği haiz bir sivil kuruluş tarafından üstlenilmesi gerekiyordu.
Deniz Feneri'nin bir dernek olması fikri ortaya atıldı ve 1999 yilinda Almanya'da faaliyetlerine başladı.
Çok samimi, dürüst ve düzgün yürütülen bu iyilik hareketi toplumumuzdan çok büyük bir ilgi, sevgi ve destek gördü.
Tabii olarak bu güvenin karşılığında, yapılan hizmetin layıkıyla yürütülmesi de gerekirdi.
İnsanların güvenlerini zedelememek gerekirdi.

Bu hizmetin, dünyanın en gelişmiş ülkelerinde yapıldığından daha da iyi yapılması gerekirdi
. Konu çok mesuliyet gerektiriyordu. İnsanların emanet ettiklerini, ihtiyaç sahiplerine adaletli, kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaştırmalıydı.

Deniz Feneri e.V. başta Almanya olmak üzere avrupanın çeşitli ülkelerinde hesaplar açarak yurt dışında yaşayan yardımseverlerin yardımlarını en kısa ve en güvenilir şekilde ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırarak adaletli, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıı? gerçekleştirmiştir.

Deniz Feneri e.V. bir gönül alma teşkilatıdır, bir köprüdür aynı zamanda. Varlıklı olan gönüllü verirken, alanın da gönlü hoş edilmelidir.

Deniz Feneri e.V. dünyanın her bölgesinde dini, dili, ırkı ne olursa olsun yardıma muhtaç tüm insanlara ulaşıncaya kadar calışmaya devam edecektir.

Almanya Federal Cumhuriyeti'nin bu konulardaki yaklaşımına da şöyle örnek vereyim:

Bir Türk sucuk fabrikasını Alman yetkililer geçmiş senelerde baskın yaparak kapattılar. Gerekçesi de şuydu :%100 dana eti yazdıkları sucuklara domuz eti karıştırıyor olmaları.Almanya bilindiği gibi Hristiyan bir ülke ve domuz eti serbestçe satılıyor.Kapatmanın gerekçesi ürünün içeriği değil , içeriğin doğru bildirilmemesi .Yani tüketicinin aldatılmış olması.

Neyse Kanal 7 falan dedik TV olaylarına daldık kısa bir reklam arası vereyim :

Yüz Yılın Vurgun , Sömürü, Peşkeş ve Suistimal Hareketi...

Hadi hayırlı traşlar

GebzeLi

Altın Üye
ßiLgiLeR İçin Te$ekküRLeR YOLDAŞ...
Sözde DinseL ''DenizFeneRi'' ßağı$LaRın YaRısını ßuRaya WeRiyoR Demek..!!!
Sözde DinseL ''KanaL7'' ßu PaRayı Hemn KaßuL ediyoR Taßi...
aLLah Cezanızı WeRsin !!!YazıkLaR oLsun Size..!!!Daha Çok $ey SöyLeRdim ama Değmez...
ONUR&bozo' Alıntı:
her yazılan habere inanma bence
Onurbozo KaRde$ NasıL iNanmayaLım..!!Kaynak ßeLLi...OpeRasyonLaR ßeLLi...
Daha Ne oLsun.???

HTML