Kan Uykusu { xvid } [HH] Tarihi belgesel burada.!

kdrtsc

New member
Emeğine sağlık.. Herkesin indirmesi ve izlemesi gereken bir belgesel..Artık belgesel demek doğru mu olur bilmiyorum ama..

mucahit41

New member
93-95 hakkari dag komando tugayı 4,dag kom.tbr /van 'da askerligimi yaptım.pamukoglu paşa tugay komutanımızdı.gerçek bir askeri dehadır.onun zamanında asker karakoldan çıktı.hainleri nerede olursa olsun bulup yok etti.hatta bizim tabur başkalede pusuya düşüp 15 arkadaşımız şahadete erdi kendisi arkadaşlarınız kanı yerde kalmayacak diye söz vemişti.sonuçta o pusuyu kuran 60 kişilk van grubu bir gece yapılan operasyonla yüksekova taburu tarafından tamamen yok edilmişti.ölen arkadaşlarımın ruhları şad olsun bilsinlerki öcleri fazlasıyla alınmıştır. p.kom.er ayhan ertan 4.dag ve kom.tbr/van

1001Design

330i ///M3 Design
Güncel

Izlemeyen Kalmasin

sonixes

New member
Şahsen ben üşenmeden indirip izledim.Tüylerim diken diken oldu.Tavsiye ederim, izlemeyen kalmasın.

bambiii

New member
daha önceden izlemiş ama bi sebebden dolayı silmiştim ve şimdi tekrar izliycem ellerine sağlık teşekkürler...

endergoff

New member
gerçekten önemli bir belgesel yakın tarihle ilgili keşke başarılar sadece askeri alanla sınırlı kamasa idi.

kenan224

New member
gercekten cok güzel bir belgesel daha önce izlemiştim ama burda tekrar gördugume sevındım emegi gecen herkeze saygılarla