Kamuoyuna ve parti örgütlerine duyuru

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_

Genelbaşkanımız Sayın Osman Pamukoğlu’nun programları aşağıya çıkarılmıştır:

1) 17 Nisan 2013 Çarşamba günü, saat 15:00 ‘de HALK TV’de “Güniçi” programında;

2) 19 Nisan 2013 Cuma günü, saat 09:00′ da HALK TV’de “Güne Başlarken” programında;

3) 21 Nisan 2013 Pazar günü, saat 12:00′ de, İzmir Kitap Fuarı’nda (TÜYAP) bir konferans verecekler ve sonrasında da, İnkilap Yayınevi standında, yeni kitabı “Cehennemdere Kanyonu” ve diğer kitaplarını imzalayacaklardır.

Bilgilerinize sunulur..
Hak ve Eşitlik Partisi
Genel Merkez

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Yav anlasanıza adam emekli olmuş evde oturup canı sıkılmasın diye parti kurmuş , Bu sayede üç beş kişiyi kandırıp kendinide eğlendirip can sıkıntısı gideriyor

Girdiği seçimlerde binde bilmem kaç küsürlük oy almasından anlamadınız mı hala
Sizler agacta armutken bu adam daglarda eskiya avliyordu ki babalariniz armutu rahat yesin diye

Turk milletine sayginlik kazandirmis en buyuk liderler askerlik meslegini icraa etmislerdir Atilladan Fatih Sultan Mehmete Mustafa Kemale kadar buyuk liderler onemli olan oy orani secmeni degil ne dedigidir liderligidir dalkavukluktan uzak ozu sozu birdir komutanim basiretsizler onun gozune bile bakamaz bakisiyle yerin dibine sokar

αqqα уєкяυ

New member
Arkadaş kime laf atıyorsun . He de geç . Ben bunları çözdüm. Zaten hepsi aynı kişiler. banlanınca yeni üyelik alıp geliyorlar.

Bunların anlayacağı dilden konuşacaksın. Makara yapacaksın . Zaten ciddi bişey konuşamıyorsun hep aynı sözleri tekrarlayıp duruyorlar. O yüzden salla gitsin..

streetlamb

New member
Arslanlar kedi oldu hepsi silivride. Bu OSMANCIK kedi bile değil ki almamışlar silivriye. By_S€KOPY seni baya etkilemiş bu OSMANCIK :) Eski çamlar bardak oldu. Delikanlılar ÇANAKKALEde kaldı. Türke saygınlık kazandıranlar siyaset ile mi kazandırdılar saygınlığı. Kanuni savaşmaktan istanbula gelmeye fırsat bulamıyormuş. Yaşadığımız son 200 yıl içerisinde hangi Türkün hangi saygınlığı? By_S€KOPY; Siyaset DELİKANLIYI bozar. Siyasette ne delikanlıları kapı arkasında şişeden şişlediler. :) Vah yavrum vah :) Özel Harekat falan yazmış isminin altına :) Acıyorum sana :)

AngeL Of Death

Wishmaster
Kemalist olması takunyacıları kızdırıyor.necdet özel gibi hükümet yanlısı bir komutan olsaydı şimdi burda şakşak seslerinden yorum yapamazdık.

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Arslanlar kedi oldu hepsi silivride. Bu OSMANCIK kedi bile değil ki almamışlar silivriye. By_S€KOPY seni baya etkilemiş bu OSMANCIK :) Eski çamlar bardak oldu. Delikanlılar ÇANAKKALEde kaldı. Türke saygınlık kazandıranlar siyaset ile mi kazandırdılar saygınlığı. Kanuni savaşmaktan istanbula gelmeye fırsat bulamıyormuş. Yaşadığımız son 200 yıl içerisinde hangi Türkün hangi saygınlığı? By_S€KOPY; Siyaset DELİKANLIYI bozar. Siyasette ne delikanlıları kapı arkasında şişeden şişlediler. :) Vah yavrum vah :) Özel Harekat falan yazmış isminin altına :) Acıyorum sana :)

sokak kuzusu sen kendine aci benimle polemige girmen icin tarlandan cikip hayat gorusune sahip olman seni gudenleri kafani kumdan cikarip gormen lazim sen tarlani ek bic gemini yurut amacin geyik yapmaksa sohbet sitelerine gir

feodal dusuncenle 200 yilin analizini yapman zaten senin acinacak halini gostermis zaten senin gibiler canakkaleyi sakaryayi gormez vatan topragi sizler icin sadece tarladir karpuzdur kavundur bol bol ye...

sokak kuzusu sen kendine aci benimle polemige girmen icin tarlandan cikip hayat gorusune sahip olman seni gudenleri kafani kumdan cikarip gormen lazim sen tarlani ek bic gemini yurut amacin geyik yapmaksa sohbet sitelerine gir

feodal dusuncenle 200 yilin analizini yapman zaten senin acinacak halini gostermis zaten senin gibiler canakkaleyi sakaryayi gormez vatan topragi sizler icin sadece tarladir karpuzdur kavundur bol bol ye...
yürre be klavyenle bir kere daha vatanı kurtardın şak şak alkış.
bu millet işte bu sözleriniz için sizi adam yerine koymuyor.

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
yürre be klavyenle bir kere daha vatanı kurtardın şak şak alkış.
bu millet işte bu sözleriniz için sizi adam yerine koymuyor.

vatan sevigisi imandandir. sen inanclarini yeniden sorgula gercekte neye inaniyorsun vatan olmazsa ne inandigin din kalir nede imanin

tek vatanimiz var atalarimiz kan doktu bu topraklara bzim vatan millet sevigimizi klavyeler degil dunyada ki butun murekkep ve kalemler yazamaz

vatan sevigisi imandandir. sen inanclarini yeniden sorgula gercekte neye inaniyorsun vatan olmazsa ne inandigin din kalir nede imanin

tek vatanimiz var atalarimiz kan doktu bu topraklara bzim vatan millet sevigimizi klavyeler degil dunyada ki butun murekkep ve kalemler yazamaz
yazamaz çünkü olmayan şey yazılmaz?????????
vatan sevmek için kan dökeceksin kendi kanını ve başkasınınkini.hemde varya oluk oluk akmalı.

Evet karar verdim size katılacam.
1. Güneydoğuyu ve Doğuyu türkleştirecem herkesi öldürcez ve oraya türkleri yerleştiricem.
2. Müslümanların din değiştirmesi mecburidir. Herkes anıtkabirde secdeye duracak.
3. Yahudi şapkası zorunludur herkes takacak.
3. Bütün yabancı ırklar öldükten sonra sadece türklere giriş vizesi verilecek.Sınırlar kapatılacak.
4. Herkes türktür yada ölüdür.

evet sizin vatan sevginiz bu.

αqqα уєкяυ

New member
yazamaz çünkü olmayan şey yazılmaz?????????
vatan sevmek için kan dökeceksin kendi kanını ve başkasınınkini.hemde varya oluk oluk akmalı.

Evet karar verdim size katılacam.
1. Güneydoğuyu ve Doğuyu türkleştirecem herkesi öldürcez ve oraya türkleri yerleştiricem.
2. Müslümanların din değiştirmesi mecburidir. Herkes anıtkabirde secdeye duracak.
3. Yahudi şapkası zorunludur herkes takacak.
3. Bütün yabancı ırklar öldükten sonra sadece türklere giriş vizesi verilecek.Sınırlar kapatılacak.
4. Herkes türktür yada ölüdür.

evet sizin vatan sevginiz bu.
Sen ne arıza bi adam çıktın. Biz anlatıyoruz sen ne diyorsun.

Güneydoğuyu pkkya mı versinler ? Anıtkabir secde ne alaka ? Yahudi şapkası dediğin nedir ?

αqqα уєкяυ;1970112029' Alıntı:
Sen ne arıza bi adam çıktın. Biz anlatıyoruz sen ne diyorsun.

Güneydoğuyu pkkya mı versinler ? Anıtkabir secde ne alaka ? Yahudi şapkası dediğin nedir ?
arkadaş g.doğu senin ona türk demeni istemiyor niye arıza çıkarıyorsun.güzel güzel adam deki sen kürtsün kardeşimsin ama türk değilsin.

zaten bu ülkede herkers herşey oluyor ama bir tek kürt olamıyor.
sen pkk bitmesini istiyorsan önce inkarı bırakacaksın.
kafayı kumdan çıkarıcaksın.90 yıldır bu adamlara türklüğü kabul ettirememişsin bu gün mü ettireceksin.90 yıldır atatürkçülüğü kabul ettiremediniz bu millete bu gün mü ettireceksin üstelik suyu çıkmış artık.

αqqα уєкяυ

New member
arkadaş g.doğu senin ona türk demeni istemiyor niye arıza çıkarıyorsun.güzel güzel adam deki sen kürtsün kardeşimsin ama türk değilsin.

zaten bu ülkede herkers herşey oluyor ama bir tek kürt olamıyor.
sen pkk bitmesini istiyorsan önce inkarı bırakacaksın.
kafayı kumdan çıkarıcaksın.90 yıldır bu adamlara türklüğü kabul ettirememişsin bu gün mü ettireceksin.90 yıldır atatürkçülüğü kabul ettiremediniz bu millete bu gün mü ettireceksin üstelik suyu çıkmış artık.
Benim kürtle bir problemim yok. Gerçek kürdünde türkle bir problemi yok. Ben kürdüm ama tc vatandaşı olmaktan gruru duyuyorum diyende kürt , Tc yi skym diyende kürt . Benim derdim pkk ile . Şu an sözde kürtler adına pkk ile pazarlık yapıyoruz. Anlatabildim mi ?

αqqα уєкяυ;1970112037' Alıntı:
Benim kürtle bir problemim yok. Gerçek kürdünde türkle bir problemi yok. Ben kürdüm ama tc vatandaşı olmaktan gruru duyuyorum diyende kürt , Tc yi skym diyende kürt . Benim derdim pkk ile . Şu an sözde kürtler adına pkk ile pazarlık yapıyoruz. Anlatabildim mi ?
güzel kardeşim hoş yazıyorsun ama eksik yazıyorsun.kimsenin tc vatandaşlığıyla sorunu yok evet ama sen adama kürt değilsin diyorsun hala ısrarla siz türksünüz diyorsun.hala bu vatan türklerin diyorsunuz.ben bunu bırakın diyorum.bu vatan hiç bir ırkın tapolu malı değildir.burda kimler yaşıyorsa onlarındır.hala bu türkiye türklerindir gibi klişi laflarla ırkçılık yapılıyor.ama ben biliyorumki öyle bir kesim varki biri ona kürdüm dediği zaman suratları nasıl ekşiyor kürtçe bir cümle duydumu nasıl kendini tiksindiriyor ve bu zihniyet hala sizin aranızda var.