Kamera baş aşağı gösteriyor??

rambo_33

New member
Arakdaşlar herkese merhabalar. İlginç bir sorunum var. Bir çözüm bulamadım. Burdaki bu konularda siz bilgili arkadaşlardan yardım alabileceğimi düşünüyorum..
Ben bir arkadaşımın bilgisayarına 64 Bit Windows 7 yükledim. Bilgisayar Asus. Asus un destek sitesinden sürücüleri indirdik ve kurduk. Buna rağmen kamera ters yani baş aşağı gösteriyor. Buna bir çözüm öneriniz var mı?

ankakusu68

New member
kamera ayarlarına bakmışsınız diye umut ediyorum.ayarlarda baş aşağı-ayna yansıma gibi ayarların olası gerek oradan düzeltebilirsinizi sanırım.

icemen

New member
Evet kamerayı ters tut. Eğer kameran böyle bişeyse yüksek ihtimal ters koymuşsundur aynısını ben de yaptım çünkü iki gün baş aşağı durduktan sonra farkettim :)

kapado

New member
Kamera Ayarlarina Bak Ordan Zoom Kontrollerin Icersinde Bir Kutucuk Var Onun Tilkini Kaldir Yada Ona Tilk Koy

dontcry4me

New member
tek cozumu var ozelden mesaj atarsan maıl adresıne drıverları yollaya bılırım bende asus kullanıyorum ve aynı sorunu bemnde yasıyorum

bycem

New member
driver windows driverı olduğundan yapıyor.orjinal sürücüsünü yüklemen lazım.teknik servise gelen çoğu asusta var bu:)

ebekulak

New member
dostum. asusda aynı sorunu bende yaşamıştım arkadaşa windows 7 kurarken. kamera ayarlarına gir orda horizontal filan diye bi ayarları var onu degiştir düzelecektir.

crazytim

New member
arkadaşlar bende de hp dv5-120 et var bende 7 yukledikten sonra kamera bu şekilde baş aşağı oldu....çözümü varmı acaba?

astek1983

New member
Arkadaşlar aygıt yöneticisine girin görüntülem aygıtlarında kamera var ordan kameranın donanım özelliklerinden ayrıntılarda donanım kimlikleri diye bişe var ona bakın ve asusun sitesinden o kimlik için driver indirin bölece düzeliyo laptoplarda çok sık karşılaştığım bi sorun

ankakusu68

New member
arkadaşım hala çözememişsın olayı sanırım.valla gülesim geldi zoruna gitmesin. okadar forum okuyorum senin gibi bi sorunla karşılaşan ilk gördüm.Bence kamera düzgün gösteriyor ama senin dünyan ters dönmüş.::::)))))

HTML