Kalsörlerim Gizli

Katre33

New member
Bir virüs var ama tarayıcım (nod32) bile halledemiyor.Klasör secenekleri yok pcde ve bir çok dosya gizli hale gelmiş.Ne yapöaö gerekiyor lütfen yardım edin. : (

burak4447

New member
arkadaşım bence o windowsun hatalı yüklenmesinden olmuştur aynısı benim arkadaşımın bilgisayarında oldu format attık düzeldi.inş. yardımcı olabilmişimdir.

kedma

New member
Çalıştır penceresine gpedit.msc komutunu yazın ve tamam tuşuna basın.

Karşınıza gelen pencerede aşağıdaki resimde de gösterdiğim ayarları yapın.
Kullanıcı yapılandırması --> Yönetim Şablonları-->Wİndows Bileşenleri-->Windows gezgini bu adımları gerçekleştirdikten sonra hemen pencerenin sağ tarafında Klasör seçenekleri öğesini araçlar menüsünden kaldırır seçeneği gelecek

Klasör seçeneklerini araçlar menüsünden kaldırır seçeneğine çift tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki pencere açılacaktır.

Devre dışı radio butonunu seçip tamam dedikten sonra klasör seçeneklerinin yerine geldiğini görecek ve derin bir nefes alacaksınız.

-alıntıdır-

Katre33

New member
Çalıştır penceresine gpedit.msc komutunu yazın ve tamam tuşuna basın.

Karşınıza gelen pencerede aşağıdaki resimde de gösterdiğim ayarları yapın.
Kullanıcı yapılandırması --> Yönetim Şablonları-->Wİndows Bileşenleri-->Windows gezgini bu adımları gerçekleştirdikten sonra hemen pencerenin sağ tarafında Klasör seçenekleri öğesini araçlar menüsünden kaldırır seçeneği gelecek

Klasör seçeneklerini araçlar menüsünden kaldırır seçeneğine çift tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki pencere açılacaktır.

Devre dışı radio butonunu seçip tamam dedikten sonra klasör seçeneklerinin yerine geldiğini görecek ve derin bir nefes alacaksınız.

-alıntıdır-

Harikasınız çok ama çok teşekkür ederim.
Hemen düzeldi..=)

HTML