"Kaleyi gördüm mü vuruyorum!"

Frkn.

New member

Trabzonspor'un, dün oynanan Sivasspor maçında galibiyet golüne imza atan Ceyhun Gülselam, idmanlarda sürekli olarak kaleyi gördüğü yerden şut çekerek çalıştığını ifade etti.

Ceyhun, yaptığı açıklamada, Sivasspor karşısında çok istekli oynadıklarını belirterek, her iki takımın da iyi bir mücadele ortaya koyduğunu söyledi. Ceyhun, karşılaşmada bir topunun direkten döndüğünü hatırlatarak, ''Ben idmanlarda sürekli kaleyi gördüğüm yerden şut çekerek çalışıyorum. Bu da daha çok başarılı olmamı sağlıyor'' diye konuştu.

Trabzonspor'un, Sivasspor karşısında ilk golünü atan Selçuk İnan ise baştan sona oyunun hakimi olduklarını vurgulayarak, şunları kaydetti: ''Müsabaka boyunca istediğimizi sahaya yansıttık. Sezon öncesi çalışmalarımız topun bizde kalması yönündeydi. Dün oynanan karşılaşmada istediğimizi aldık. Hocam ne istedi ise onu yapmaya çalışıyorum. Bazen beni önde değerlendirmek istiyor, ben de elimden geleni yapıyorum.''

Frkn.

New member
gerçekten çok kaliteli bi topçu gencecik çocuk üstüne titrenirse çok büyük yerlere gelebilir çok iyi ve isabetli şutlar atıyor...

Frkn.

New member
öyle ya çok iyi niyetli ve kalitelide bi insan röportajlarında açıkça belli oluyo temiz çocuk :D

zarta

Banned
ben de zaten herkese sasarım, neden kaleyi görünce vurmuonuz die.
akıllılık edion işte

cesur201

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Bu Çocukta İş Var .. Biraz Tecrübe Edinirse Milli Takıma Kadar Çıkabılır

shinox

New member
Gercekten super yetenek yanı yasında gencecık Allah nazardan salkasın ve bozulmadan devam etsın harıka vurusları var kı bu sekılde devam ederse bakarsınız Trabzon ozledıgı Hamısıne tekrar kavusur cunku gercektende cok sert kı cok sertten zıyade cokda ısabetlı vursları var onemlı olanıda buydu kendısını tebrık edıyorum ve basarılarının aynı sekılde devam etmesını dilıyorum

HTML