:::::kakaolu Pasta:::::

MALZEMELER

-6 yumurta
-5 fincan şeker
-3,5 yemek kaşığı kakao
-5 fincan un
-1 paket hamur kabarma tozu
-1 paket şekerli vanilin

SOSU İÇİN

-4 kahve fincanı su
-4 kahve fincanı şeker
-2 kaşık nişasta
-2 kaşık margarin
-1 tutam tuz(TABİ İSTERSENİZ SOSU HAZIR ALABİLİRSİNİz)
-2 paket kakao

YAPILIŞI

6 adet yumurta bir kaba kırılarak iyice çırpılır.5 fincan şeker,3,5 y.k. kakao,5 fincan un,kabartma tozu ve vanilin ilave edilerekçırpılır.Yağlanmış kek kabına boşaltarak fırında pişirilir...

SOSUN YAPILIŞI

4 kahve fincan suyu.4 kahve fincan şekeri,2 kaşık nişastayı,2 paket kakaoyu,2 kaşık margarini ve 1 tutam tuzu karıştırıp muhallebi kıvamında pişirilir...

Kek fırından çıkar çıkmaz 1 su bardağı soğuk süt dökülür.Kek soğuyunca ikiye ayrılır kakaolu sos ile süslenir.Yada size kalmış bir şey...

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
ya güzel tarif olmuşta saat bakıyorum gecenin 05:00 olmuş şimdi mutfağa girip yaparsam bizimkiler eve hırsız girdi sanırlar:)
gündüzde zaten yapamam kadın işine karışma diye mutfağa sokmazlar:)
neyse sen bir dilim gönderirsen sevinirim canım istedi şimdi...

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Eline sağlık bende isterim yaa:D

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
tamam arkadaşlar AyIn AtEşİ bizim alt katta oturuyo.bir giün yapmasını söylerim.ee o zaman da yollar artık size...:goz: :goz:
bu arada beni de unutmazsın dimi...bak eğer yapıpta bi üst kata çıkmaz,bana da 1 dilim vermezsen ben de senin yap dediklerini yapmam ona göre...:) :) :) .eEline sağlık arkadaşım...

Ayyyy hepinize afiyet olsun...Siz istersinizde ben size yapmazmıyım...
Yaparım birleşip aramızda yeriz olmaz mı?Hem canınızda çekmiş...
Birleşemezsek eğer ben size gönderirim ama önceee üst komşum canım arkadaşım KıRmIzIkIz'a...
:goz: :goz: :goz:

HTML