Kahramanmaraş Sütcü İmam üniversitesi öğrencilerinin dikkatine

NsL23

New member
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Ben K.maraş Sütçü İmam Üniversitesi Afşin Meslek Yüksek okulunda büro yönetimi ve sekreterlik bölümü okuyorum.Afşinde bir ev tuttum tek başımayım ve ev tutmayı düşünen arkadaşlar varsa aranızdan yanıma alabilirim.Ev tutmayı düşünen arkadaşlar bana bu numaradan ulaşabilirler.............

QriminaL

'' Like a Shining Star ''
arkadaşım numara vemek yasak değilmi..sana özel mesaj yoluyla ulaşsın..mod arkadaşlar bilginize

mtt

New member
bu üniversitede okuyana allah sabır ve güç versin ben mühendislik okudum çok şükür bitirdim. En önemli sorun barınma ve ulasım. Okulda da hiç bir sosyal aktivite yok, kendini geliştirebileceğin ve boş zamanlarını değerlendirebileceğin hiç bir olanağa sahip değil, büyük sehirlerden ve batı tarafından gelenler çok büyük bir uyum sorunu çekiyor, ilk yıl gelenlerden okulu bırakıp giden çok sayıda öğrenci olur, ev kiraları, ısınma, ulasım ve sehirdeki diğer kafe ve restorantlar çok pahalı, bunlara karsılık devlet yurdunu düşünenler ise yurt ile ana kampüs arası otobüsle 1 saat sürüyor sabah sekizdeki derse gidebilmek tam bir rezillikti, birde okul çok dağınık yurt antep yolunda, ana kampüs kayseri yolu, kalan 4 yıllıklar şehir merkezinde, 2 yıllıkların bir kısmı adana yolu üzerinde, bir kısım 2 yıllıklar ise ilçelerde.

seltur

New member
Bende anliyorum sizleri arkadaşlar elbistan meslek yüksek okulu bir kaza sonucu gittim :( 2 sene den beri ordaydım şuan bir yazılım firmasında çalişiyorum . O günlermi hatırlattınızz kötü günler hatırlamak istemiyorum .Hala orda kalan arkadaşlarıma allah sabır versin diliyorum afşinde kalan arkadaşıma ihityacı varsa arkadaşım var orda yardımcı olur :)

HTML