kahkaha ve her telden bölümlerinde bi kişi günde 1 başlık açabilsin :)

kahkaha ve hertelden bölümlerinde,
hep aynı yada hep aynı tarz başlıklar, sürekli yapılan c/p ler, alıntılar...
üstelik komikte değil ve hızla yok oluyor zaten, bence biraz kendiniz bişeler katın ve yazın ve tek başlık açılabilsin böylelikle, bi nebze daha kalite konular olacaktır..

yani ben öyle yapmaya çalışıyorum, yapanlarınkilerede bakınca asıl onların ilgi gördüğü görülüyor,

**bir de: görev alma konusu,
modluk isteme gibi bişe olmasın, atıyorum benim forumdaki durumum nedir ne değildir zaten bellidir, gerek görülürse adminler ve modlar aralarında zaman zaman konuşsun, bana teklif etsinler şuraya mod olmak istermisin vs. diye, yok bana bi teklif gelmedi o zamanda önemli olanın ne olduğunu biliyoruz zaten... ona devam...

şimdilik bu kadar, bişe olursa yazarım
saygılar... :)

react

Admin
Süper Moderatör
MonaLisaYiCizenKisi' Alıntı:
kahkaha ve hertelden bölümlerinde,
hep aynı yada hep aynı tarz başlıklar, sürekli yapılan c/p ler, alıntılar...
üstelik komikte değil ve hızla yok oluyor zaten, bence biraz kendiniz bişeler katın ve yazın ve tek başlık açılabilsin böylelikle, bi nebze daha kalite konular olacaktır..

yani ben öyle yapmaya çalışıyorum, yapanlarınkilerede bakınca asıl onların ilgi gördüğü görülüyor,

**bir de: görev alma konusu,
modluk isteme gibi bişe olmasın, atıyorum benim forumdaki durumum nedir ne değildir zaten bellidir, gerek görülürse adminler ve modlar aralarında zaman zaman konuşsun, bana teklif etsinler şuraya mod olmak istermisin vs. diye, yok bana bi teklif gelmedi o zamanda önemli olanın ne olduğunu biliyoruz zaten... ona devam...

şimdilik bu kadar, bişe olursa yazarım
saygılar... :)

Baştan aşağıya katılıyorum, bir kaç değişiklik olabilir. Günde 2 başlık 3 başlık gibi. 1 başlık iyice sınırlamak olur. modluk konusundaki düşüncelerine de sonuna kadar katılıyorum bence öyle olmalı..

ahmetcan' Alıntı:
Kötü bir fikir dicem malesef :)
iki fikir var orda :D

ikiside kötü fikir dersin şimdi, neyse saygı duyorum ama rahatsız olduğum şeyler var forumda, malesef bunlar ancak kurallarla giderilebilir, ben rahatsız olduğum konuları ve konulabilecek kuralları yazdım :), sende neden kötü fikir onu yaz istersen, düşüncem değişir belki ;)

ahmetcan

New member
Özür tabi monalisa ben ilk fikir için konuştum tek başlık sıkar adamı :) diğeri içinse +1000 desteq benden modluk başvurusunun suyu çıktı hakılsın :)

karar sizin artık, bence yinede tek başlık olmalı, komik resim vb. komiklikleri önceden açılmış başlıklara koyar, elindeki en güzel konuyuda tek başlık olarak açar, kalan zamanındada diğer bölümlerle ilgilenir belki :D

yeterli sanırım, daha post atmıyorum bu başlığa :)

FBozkanFB

New member
Bence ii bir fikir...gerçekten sitenin kalitesi daha da artar...

evrenbesiktas

kartalizma
ya bunu engellemek zor olur bence yani paylaşımlarda c/p olmayacak diye bi kural yok sonuçta kimse karikatürist,çizgiroman yazarı,veya haber muhabiri degil illaki biyerlerden alacak.........
ama modluk konusunda fikrine katılıyorum

Yuc3L

New member
her telden kısmında esegin kuLagına su kacıranLar oLuyor :)

PESİMİST

New member
bende katılıyorum ama tek konu olayı bencede baygı bi kısıtlar tabiki modlar bunun ayarını en iyii sekilde ayarlar tabikide+bu mod isteme olayındada sana %100 yüz katılıyorum dostum

theozy

Kadim Dost
c*p olayı bi yere kadar bence.. tamam beğenilen şeyler getirilir ama bakıyosun adam 10 başlık koyuyo 5 dakikada.. hepsi ayrı ayrı..
modluğa gelince zaten işler öyle yürüyo.. başlıklar sadece fikir verir..

chamfer

O Şimdi Asker
monalisa bence de haklısın özellikle modluk konusunda sana katılıyorum....

diğer konuda da saolsun mod arkadaşlar görevlerini yapıyor .. çünkü insanları sınırlamak kötü olur ve paylaşım heveslerini kırar...

böle iyi ama yine de paylaşımcı arkd. iş düşüyo kaliteli şeyler olması konusunda ama çoğuda kaliteli paylaşımlar yapıyor...

HTML