Kahkaha Bölümü ve diğerlerii

ruzgar

New member
Benim fikrim konuları açarkenn biraz daha dikkatli olmamız daha önceden açılmış aynı temaya deyinen konularıı o başlık altında devem ettirelim ben daha çok kahkaha bölümü üzerinde çalışma yaptığım için o bölüme katkısı olan sssnakesss arkadaşımızla da aynı fikirdeyizz komik resimler bir yerde fıkralar bir yerde bu şekilde konular daha derli toplu olucaktırr. Mod arkadaşım Angelde katılıcaktır sanırım bu düşüncemee Herkese ii Formlar

Kolay Gelsin

Gєηco

Altın Üye
bencede iyi olur çünkü herkes bişeyler ekliyor ortalık tam geyik oluyor......Ama sanırım bunun önüne geçilemez ...:)

sssnakesss

Banned
evet yoksa çoğu mesajda arada okunmadann gidiyor şu na için kahkaha bölümünde 9 sayfa yazı var ve çoğu en fazla 3-4 kişi tarafından okunmuş birleştirirsek ve sabitlersek (mümkünse tabi) çok yaralı olur!

A

AngeL

Guest
yani bencede böyle olması gerek aslında ben komik resimlerden bir kaç başlıgı birleştirdim.. ama bunları yollayan arkadaslar yaparsa cok daha düzenli ve güzel olur diye düşünüyorum. yani fıkralar bir başlıkta komik resimler bir baslık altında. yeni açılan başlıklarda komik yazılar ve hikayeler olur.. yani onların katagorileri ve konuları farklı olacagından bir link altında toplamak olmaz diye düşünüyorum. bu bölümlerle ilgili bu fikrimi sanıyorum ki yönetici arkadaslarımda onaylarlar..

sssnakesss

Banned
ruzgar' Alıntı:
evet sabitbaşlık yapabiliriz bu şekildee

sabit başlık yapılamzsada olmaz yok ebn görmedim ikinci sayfadadıda ya o başlık latındamıydıda geçen adamın birine 4 seferde komik resimlerin tek başlık altında toplandığını ve oraya yazması gerektiğini anlatdım(zorla)

yani sabitlenmeli muhakkak

AngeL' Alıntı:
yani bencede böyle olması gerek aslında ben komik resimlerden bir kaç başlıgı birleştirdim.. ama bunları yollayan arkadaslar yaparsa cok daha düzenli ve güzel olur diye düşünüyorum. yani fıkralar bir başlıkta komik resimler bir baslık altında. yeni açılan başlıklarda komik yazılar ve hikayeler olur.. yani onların katagorileri ve konuları farklı olacagından bir link altında toplamak olmaz diye düşünüyorum. bu bölümlerle ilgili bu fikrimi sanıyorum ki yönetici arkadaslarımda onaylarlar..
onaylamazmıyız :D ehueheu!!! Düşüncene katılıorum. Hadi hayırlısı! :D

desantralizasyon

Altın Üye
evet bölümde alt başlıklar olursa daha iyi olur
bu düzeni sağlar. aynı şeylerin koyulmasınıda
engeller. çünkü çok başlık olunca geriye dönüp
bakılmıyor. ama böle alt kademede daha az başlık
gözükecek ve nelerin önceden verilip verilmediği
belli olacak. katılıyorum arkadaşlarıma

theozy

Kadim Dost
bencede komik resim ve videolar yanı başlıkta verilebilir.. istek olursa başlıkları birleştiririz..

ruzgar

New member
rastgele oldumu karışııp gidiyor mesela 2 gün baglanmayan öncekileri görmüyorgeri ye gitmiyorr hepsi için tek alt katogori olsa daha ii olur hem dagınık olmazz formda okunmamış o kdar çok yazı varki şimdiden

Blacksymbian

New member
kısacası adult bolumu gibi olcak
olabilir bu şekilde
Komik videolar
Komik Resimler
Komik Fıkralar
Komik Oyunlar alt forum

A

AngeL

Guest
tamam arkadaslar sanırım herkes aynı fikirde bende yönetici arkadaslarla ve site admiyle görüşeceğim bu konuyu eğer ki uygun görürlerse alt baslıklar altında bi düzene sokabiliriz kahkahayı daha fazla çoğalmadan başlıklar..

kady

Kurucu Üye
bencede mantıklı bıde daha calıskan bır mod atansa sevınırım sımdıkı mod dan sıkayetcıyım zaten
kıl kapıyorum kendısıne

A

AngeL

Guest
kady' Alıntı:
bencede mantıklı bıde daha calıskan bır mod atansa sevınırım sımdıkı mod dan sıkayetcıyım zaten
kıl kapıyorum kendısıne
şimdiki mod kosun sana emi :) kıl kapıomuşş amanda aman ben cok sefiom seni ölürüm senin için :p şaka bi yana msn ye gelsene apicik ya..

ScorpioN

New member
ssssssnakessss ule gıcık ettin beni haa.komikler bölümünde yeni konu açıyorum.ondan sonra sen 10 tane konu ard arda açınca konu ta aşağlara iniyor.ala ala.Hani günde bi konu açma kuralı vardı açıklama yaparsanız seviniriM.:)

Hackedo

New member
Ablaya laf yok!!:D

kady' Alıntı:
kıl kapıyorum kendısıne
Bence abla görevini ii yapıyo kady , geyik bölümünde de sizli bizli takılcak ultrasoğuk bi adam mod olcak değil ya , ablanın çalışkanlığına da laf yok , tüm dersleri pekiyi Maşallah :D , neyse kısaca bana kalırsa evt konuları birleştirmek yararlı olur ama meydana gelmiş olan karışıklığın Angel'le ilgili olmadığını her çok üyeli forumda yaşandığını düşünüyorum...

~uYuSTuRuCu~

New member
DüŞüNCeLER ÇOK iYi KaFa'Ya YaTaR..aYNı ŞeKiLDE oRTaLıK KaRıŞMaSSıN:(

w133

тσ яєαℓιz&#
gerçekten mantıklı bi düşünce hemen yapılsın derim...
bence rüzgar ında mod olması gerek gibime gelio ama son karar solariz ozy ve kady nin :D

HTML