kafayı yıyecemçok acill bakmanız lazımm lütfen yardımm!!!

ÖÇÇÇ

New member
merablar konuyu actıgım yer bakımından ne kadar dogru olup olmadıgını bılmıyorum ama mazur görün yanı ben de bır web tasarımcısı oluyorum ve bu konu altına acmak ve yardımlarınızı istiyorum....BEN bu sene bilgisayar teknoloji ve programlama bölümünden yenı mezun oldum ve yazılım destek uzmanı olmak için eger kı ankarada önerebılecegınız kurs veyahut baska bır yer var ıse yardımcı olmanızı ıstıyorum.söyleki ben ıkı yıl boyunca öğrenecegım seyyerı öğrenmek için elımden gelenı yaptım ama okulun yanı tum ıkı yıllık bolumlerın durumunu bılıyosuuz verdıklerı yalandan ıkı yıllık dıplomadan baska degıl tabıkı ben demıyorum kı ınsanın hersey elınde ve kendınısı glıstırmeyle alakalı ancak geene de bır noktada ınsan yetersız kalıyor dedıgım gıbı sızden tek ıstedıgım bana bu saatten sonra ne yapmam lazım okul bıttı kafayı yıyecem işe girsem herkes yanı bu zamana kadar hep farklı sektorlerde calıstım ama ben bunu ıstemıyorum lutfen ne yapmam lazım nasıl bu içinde bulundugum durumdan kurtulabılır ANKARADA önerebıecegınız yazılım destek kursları ve ucretlerını azda bılen varmı kafayı yıyecem ne yapmam lazımm lütfen beklıyorumm ben hep onlınenım​
[/URL][/IMG]

VolkaN

Altın Üye
kardes sana yardımcı olamayız kusura bakma:D anladın sen onu senı bulamıyacagımı mı sandın yazmandan tanırım

HTML