KadirHas Üniversitesi ..

unutma11

New member
Okulumuzu açıklar nitelikte bir bilgilendirme ...

Kampüslerimize Ulaşım çok kolay.

Restore edilerek modern bir üniversiteye dönüştürülmüş tarihi kampüste eğitim göreceksiniz.

Gelişmiş elektronik alt yapısıyla her öğrenciye bir bilgisayar ve sürekli, hızlı internet bağlantısından yararlanacaksınız.

Geniş bir öğretim kadrosunun deneyimlerinden yararlanacaksınız.

Hızla gelişen toplum gereksinimlerine duyarlı geniş bir program yelpazesiyle dilerseniz çift anadal yapabilecek iki diploma edinebileceksiniz.

Lider Dünya üniversiteleriyle işbirliği içinde geliştirilen güncel yöntemler ve müfredat programları ile edindiğiniz diplomalar dünyanın her yerinde geçerli olacak.

İngilizce Hazırlık Sınıfları ile İngilizce öğretime hazırlanacaksınız.

İngilizce ağırlıklı öğretim sayesinde uluslararası alanda kavramlara hakim olacaksınız.

Haliç'in kıyısında basket ve voleybol oynayacak, Haliç'te kürek antrenmanları ve müsabakaları yapabileceksiniz hemen kampüsünüzün önünde; üstelik sporda başarı gösterenler için burs olanakları da var.

Sanayi kuruluşları ile iç içe uygulamalı eğitim görecek, ders yılı içinde yapılan seminer ve konferanslara katılabileceksiniz.

Öğrenci kulüplerine katılarak veya ilgi alanlarınıza göre yeni kulüpler oluşturarak boş zamanlarınızın zevkle değerlendirilmesini sağlayabileceksiniz.

Lisans eğitimini başarı ile tamamladığınızda Geniş yüksek lisans ve doktora programlarından yararlanabileceksiniz.

HTML