Kadınlar ve erkekler TARTIŞMA Kopacaksınız

H4l0

New member
Bi forumda dolaşırken gözüme ilişti paylaşmak istedim işte kadının laflarına akrşılık vazgeçmeyen ASİL ERKEK IRKI :D

1-Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir başka yaratık yoktur.

2-Erkek, televizyonda maça konsantre olmasıyla takımına maç kazandıracağını düşünen tek canlıdır.

3-Kulağında küpe olan yeni nesil erkeklerle evlenmekte sakınca yoktur. En azından acının anlamını ve mücevherin değerini bildikleri kabul edilebilir.

4-Erkeklere iş yaptırmak için işin içine "tehlike unsuru" katmak gerekir. "Aman yangın çıkmasın" dediğiniz anda, erkek mangalın başına geçer.

5-Kel ve zengin olanlara dikkat edin, paranın verdiği hava basmaca kelliğin verdiği seksiliği gölgelemesin.

6-Erkekler üzerinde mümkün olduğu kadar çok düğme bulunan telefonları severler.

7-Erkek sabahları gazeteyi ilk okuyan olmak ister, ilk siz okursanız "Ben"likleri yara alır.

8-Bir adamın aynada kendisine bakışından, bir başkasına ihtimam gösterme potansiyeli olup olmadığını anlarsınız.

9-Topluluk içinde asla bir adama bir şey öğretmeye çalışmayın. Erkekleri sadece onlarla baş başa olduğunuzda eğitebilirsiniz. Toplum önünde hep her şeyi biliyor olurlar.

10-Bütün erkekler kirpik kıvırma aletinden ürker, yastığın yanına koysanız tabanca zannederler.

11-"İlişkimiz hakkında biraz konuşsak" lafı kadar erkeğin kanının donduran başka cümle yoktur.

12-Bütün erkekler kendilerini çok sempatik zanneder, çoğu değildir.

13-Bir erkek asla kadınların mayo satın almasının neden bu kadar vakit aldığını kavrayamaz.

14-Erkekler kendilerinin de alışverişten nefret ettiklerini bildiklerinden mağazalarda "Erkekler" bölümü hemen giriş kapısının yanındadır.

15-Dört adam yan yana geldiğinde spor konuşur, dört kadın yan yana geldiğinde erkekleri konuşur.

16-Bir erkek hiç bir aşk filmini ikinci kez izlemez.

17-Kadınlar "Onu gerçekten seviyor muyum, mutlu olur muyum" diye düşünürken erkekler "Bu arabanın 240 bastığı dış görünüşünden de belli oluyordur, değil mi" türü düşüncelere dalarlar.

18-Eğer bir erkek "Seni ararım" dedikten sonra aramamışsa... Telefon numarasını kaybettiğinden veya öldüğünden değil, görmek istemediğinden aramıyordur.

19-Pantolonunun altına body giymiş bir kadının tuvalette çektiği sıkıntıyı sadece, üzerinde kayak kıyafeti varken sıkışan adam anlar.

20-Karısına "Kilo aldın" diyen adam, kendi durumunu "Bu pantolon yıkanırken daralmış" diye açıklar.

21-Erkeğin algılaması o kadar zayıftır ki ağır çekimde tekrarı görmedikçe golün nasıl atıldığını anlamaz.

22-Genelde klasik müzik dinlemeyi seven erkekler yere tükürmez.

23-Erkek her şeyi unutur, kadın her şeyi hatırlar.

24-Erkeklere psikanaliz yapması çok daha kolaydır çünkü hiç çıkmadıklarından çocukluklarına dönmeleri gerekmez.

ERKEĞİN CEVABI ::

[c]: Kadın Gözüyle Erkekler
her satır için ayrı cevap veriyorum şeker Cheesy:D
1-kadınlarda ciddiye alınacak bişey yoktur da ondan Cheesy

2-düşünce gücüyle herşeyin olabileceği (kadınların erkekler kadar düşünemediği) bilimsel oLarak kanıtlandı canım.. duyrulur Cheesy

3-biz türk erkekleri acının anlamını tee küçükken geçirdiğimiz küçük bi operayonla zaaten biliyoruz (hıh) Cheesy

4-mangalın başına geçer çünkü mangal partilerinin en keyişfli anlarından biri mangalı yapmaktır,bitiminde duyulan oyy ne güzel olmuş ellerine sağlık valla bizim hanımdan daha güzel yapıyon tümceleri erkeğin güçlü ve zor işler dışında hemen herşeyden alnını akıyla çıkabildiğine işaret olarak algılanabilir (amma uzttım hea Cheesy )

5-kadınlar kelleri yada saçlıları değil genel olarak paralı erkekleri severler (sözüm meclisten dışarı:))

6-düğme genelde sevmeyiz ben sevmem yani,vakit kaybı Cheesy:D

7-gazetemi,bunu her insan ister niyedir hala bilmem ama gazeteyi okumayı ilk herkes ister sadece erkeklere özgü bi davranış deil bu,kasma yani bişeler bulucam diye ehuehue

8-kadınlar ayanda kendilerine baktıklları gibi bize baksalar hiç gerek kalmıycak böle polemiklere (erkek sevdiğine nasıl bakar hiç bilirmisiniz kızlar? aahh ahhh pis bakarız Smiley))

9-ukalalığı kimse sevmez,hem,sen hem kadınsın hemde bir erkeğe tutup bişeler öğretmeye kalkıyorsun he mi??? NE MÜNASEBET!!! Cool höööyyytttttttt

10-kirpik kıvırma aleti ne be? Huh?

11-İlişkimiz hakkında biraz konuşsak Cheesy Cheesy eğer erkek korkuyorsa konuşacak bişe kalmamış demektir,ilk günden seni seviyorum diyosunuz arkadaş sizde ne ilişkisi (rekor 1 gün 26 dakika ) Cheesy:D

12-ben sempatiğim Cheesy diğer bütün erkekler gibi ehuehee (değilsin de hadi)(hele bi dee bak napıyom Smiley))

13-ben gayet iyi kavrıyorum o mayo muhabbetini altı tutsa üstü tutmuyo üstü tutsa altı tutmuyo Cheesy:D:d vücut dengesiz olunca doğal olarak mayo almakta güçleşiyo ehuehuehe Hobaaa

14-bizim öyle cicili bicili şeylerle işimiz olmaz çünkü,dolabımızda duruma göre giyilecek bi kaç çift kıyafetten başka ne lazım gelirki,erkek ne alacaığını bilir girer alır çıkarnefret değil bunun sebebi,yanlış gözlem Shocked ?artı erkekler kadınların alışveriş yapmasını sevmez çünkü aldıkları şey ufaldıkça fiyatı artar Cheesy Cheesy nerde g-string nerde paçalı nene donu eyy gidi ey hihihihi Grin Cheesy

15-kim için neyin daha önemli olduğunu bu tespitten daha iyi hiçbi tespit veremezdi Wink tebrikler Teşekkür

16-"Bir erkek hiç bir aşk filmini ikinci kez izlemez." orda bi dur derim sana!! "aşk heryerde" diye bi film vardı kaç kere izledim hatırlamıyorum (herkezede tavsiye ederim) shrek de var oda fevkaladenin fevkinde bi filmdir,,,bunu yazan her kimse kesinlikle romantik hiç bi erkeğe denk gelmemiş,ehuehe

17-demekki o kadın o erkeğe o düşünceyi verememiş,suç kadında erkekte değil Tongue

18-gönül kaçanı kovalar eğer kaçmıyorsan kovalanıcak bişeyin kalmamıştır... Roll Eyes

19-bi kere pantolon altına niye badi giyiyon bu biirrr,gülü seven dikenine katlanır bu ikiii erkeğin tuvalet sorunu asla yoktur,badinin kenarında yeterli yer varsa eğer, kayak yaparken hiçbi sorun teşkil etmeyecektir buda üüççççç Grin

20-hmfSs bak bu dooru gı Cheesy:D:D

21-erkek golun atılmasına doyamaz arka arkaya seyredilen gol farklı tatlar verir,görmek için bakmak lazım,tatmak için hissederek tadımsamak lazım,bilmem annatabildimmi Cheesy

22-ne biliyonuz?klasik müzik seven her adamda kameramı taşıyorsunuz??

23-bak buna diyecek hiçbişeyim yok,kadın asla unutmaz yapılan hele kötü bişeyse vay erkeğin halineee Cool Cool Cool

24-ve kadınlar çocuklar olmadan yaşayamazlar!! Cheesy
25-çok güzel bi paylaşım teşekkür ederim cınım...
26-batırdım biraz ama nesssaaaa
(27-)(düzeltmeyide kopyala yapıştır renk renk ayır vs va yapmaya üşendim ondan yaptım canım Kiss )

2-Erkek, televizyonda maça konsantre olmasıyla takımına maç kazandıracağını düşünen tek canlıdır.
€line sağlık.

HTML