Kadınlar ne ister? (HH Erkeklerine Soru)

leblebi

New member
Bir Hikaye.
Harun Reşit, savaşta esir aldığı düşman generale '-Hayatını bağışlarım ama bir
şartım var: Kadınlar hayatta en çok ne ister, budur bilmek istediğim. Bu sorunun yanıtını getir; kurtar kelleni.'der. General sorar soruşturur, bu çetin sorunun yanıtını arar ve Kafdağı'ndaki bir cadının bunu bildiğini öğrenir. Günlerce gecelerce at koşturur, cadıyı arar bulur ve sorar '- Kadınlar hayatta en çok ne ister?'Korkunç cadının,yanıt için öyle bir şart ileri sürer ki yenilir yutulur değil. '-Evlen benimle, o zaman öğrenirsin istediğini.' Bu ölümcül teklifi,kabul eder General
ve doğru yanıtı alır almaz koşar Harun Reşid'e: Kadınlar, en çok kendi özgür iradeleriyle hareket etmek ister.' Harun Reşit bizimkinin hayatını bağışlar ya; cadıyla evlenmek için de söz verilmiştir.Evlenirler. O ilk gece; general bir bakar
ki o korkunç cadı, dünyalar güzeli bir afete dönüşmüş,karanlık odada.
Konuşur cadı: '-Benim kaderim böyle; günün sadece yarısı güzel
olabilirim, diğer yarısı ise çirkinim. Ne dersin geceleri seninleyken mi, yoksa
gündüzleri dışarıdayken mi güzel olayım? General düşünür ve '-Sen bilirsin, kararını kendin ver' der; işte o andan itibaren korkunç cadı sonsuza dek çok güzel bir kadın olarak kalır.' Peki bu öyküden çıkarılacak üç ders nedir?
Kadınlar en çok kendi özgür iradeleriyle hareket etmek ister. Özgür iradesiyle hareket eden bir kadın, her zaman güzeldir. İster güzel olsun ister çirkin, her kadın aslında bir CADIDIR.. :))))

Arkadaşlar bu tipte hikayeler çok duymuş okumuşsunuzdur, Hatta filmi bile var. Benım sorum evli yada bekar herkes hayatında bişeyler yaşamıştır bu konuda herkes olumlu olumsuz argo kullanmadan yorumlarınız bekliyorum...
Saygılar. iyi forumlar.

Not : Bu veriler bir tez ödevine katkıdada bulunacaktir.

osiris_cemo

New member
kadınlar mümkün olmayan herşeyi isterler :D

kaptanonder

New member
kadınların ne istedigini hic anlayamadım ki 20 yasına geldim hepsi birbirinden farklı yaw kertenkele gibi durmadan renk degistiriyorlar :):) ama onlar anlıyorlar benim ne istedigimi herzaman :hhman:

codec

New member
romantizm ister ; ask ister; kiskanilmak ister; para ister; mutluluk ister; heyecen ister;sevinc ister;gozyasi ister;kavga ister; ama herseyi yerinde ve zamaninda ister...

CrazyYoung

New member
Bazı Kadınlar Çiçektir Ve Çiçekler Sevgi, Hoşgörü, Anlayış İster....
BAZILARIDA NE İSTEDİĞİNİ KENDİ BİLE BİLMEZ :D:D:D

Cyfts

..::Hackhell Başhekimi::..
hikayeye göre o zamanlar bile sadece bi kişi biliyormus.şimdi ise (..ki gercek hayat) hiç kimseee !! hepsi birer kapalı kutu ! :(

pointır

New member
kimi sevmeyi kimi sevilmeyi kimi ihaneti kimi aşkı kimi mum ışığını kimi renkli neonları vs...

şunu biliyorumki dünyanın vaz geçilmezleri dünyanın çiçekleri kimi annemiz kimi karımız kimi kardeşimiz.......

RomeoMAD

JusT B€
Kadınlar hic bir şey ıstemez

Karsısına otur ve sadece sus konustuklarını dınle!!!Kadının ne ıstedıgını o zaman anlıcaksın

Cunku hıcbır kadın erkege ben senden sunu sunu ıstıyorum demez (Dıyenler Yuzsuzdur)

Sen sadece vermesını bılceksın ..

Not:Ne konustum beee sankı kendım cok farklıyım anasını satım :S

Bayanları çözsek dunyanın anlamımı kalır, her bayan farklıdır onları çözmek içindekılerı çıkarmak cesaret ve sabır ister,her bayanın içinde bir melek vardır yeterkı dgru kışıyı bulmuş olalım! :)

crazyquake

.::®crazy™::.
Bayanlar erkeklerden imkansızı ister erkek ne yapar eder o imkansızı gerçekleştirir. Bu seferde daha imkansızını ister. O da olur zamanla hepsini unutur ve sonuç : "Sen bana hiç değer vermiyorsun , hiç bana yardımcı olmuyorsun , dediğimi yapmıyorsun" :Sopa

Anlamaya çalışmayın mutluluğun tadını çıkarın.. :D

nutty

New member
abi ben bu soruya cevap verirdim ama bugun moralim sıfırın altında hemde bukadınlar yuzunden şimdi bencevaplasam kesin uyelikltn atarsınız :)

HTML