Kadınların Kızgınlığı Fena......

SAHRANİL

Altın Üye

Iste kadinlarin kizginliklarini yansitan ünlem cümlecikleri!!..
Kadinlarin kullandigi bazi kelimelerin erkekler için düz, bildik anlamlarindan öte, farkli mesajlari vardir. Bu anlamlari bilmeyen erkeklerin isi zordur.

Iste kadinlarin kizginliklarini yansitan ünlem cümlecikleri!!..

"Iyi!": Kendisinin hakli oldugunu, tartismayi noktaladigini gösterir. Artik susmalisiniz. Hakli oldugunuzu düsünseniz de.

"Bes dakika": Degisken anlamli bir kelimedir. O giyiniyor ve siz bekliyorsaniz yarim saat demektir. Ama siz tv seyrederken sizden bir sey yapmanizi istediyse ve size bes dakika mühlet verdiyse "bes dakika" gerçekten bes dakikadir.

"Hiç!": Bu kelime firtina öncesi sessizliktir ve alarma geçmenizi gerektirecek "birsey" var demektir. "Hiç" ile baslayan tartismalar "iyi" ile biter.

"Devam et!": Bu bir izin degil, ikazdir. Aldanip da yapmaya devam etmeyin.

"Sesli iç geçirme": Bu bir kelime degildir, ama bu da erkekler tarafindan yanlis anlasilir. Sizin bir aptal oldugunuzu düsünüyordur ve "seninle niye vakit kaybediyorum ki" demek istiyordur.

"Tamam!": En tehlikeli kelimelerden biridir. Yaptiginiz hatayi size ne zaman ve ne sekilde ödetecegini düsünmek için zamana ihtiyaci var anlamina gelir.

"Tesekkür ederim!": Kadinlar tarafindan en az kullanilan kelimelerden biridir. Bir kadin size tesekkür ediyorsa, mutlu olup nedenini sormaya kalkmayin. Sadece "birsey degil" deyin ve hemen odadan sivisin.

draughtS

New member
Tesekkür ederim!": Kadinlar tarafindan en az kullanilan kelimelerden biridir. Bir kadin size tesekkür ediyorsa, mutlu olup nedenini sormaya kalkmayin. Sadece "birsey degil" deyin ve hemen odadan sivisin.

doğru tespit
:D:D

нешет

ву.иєѕєт
gercekten oyle oluyor meltem abla

bu kelımelerı bu aralar cok duyuyorum tşkler :melek

SAHRANİL

Altın Üye
ben hiç sinirli ve kızgın değilimdirr

sonixes

New member
"Bes dakika": Degisken anlamli bir kelimedir. O giyiniyor ve siz bekliyorsaniz yarim saat demektir. Ama siz tv seyrederken sizden bir sey yapmanizi istediyse ve size bes dakika mühlet verdiyse "bes dakika" gerçekten bes dakikadir.

aynen ya katılıyorum:D

LOOPUSED

Altın Üye
bencede doğru :)

Newwave

Altın Üye
Tamam oki de bunlar kadından kadına bazen değişiklik gösterebiliyor 5 dakika diyor kafama göre ulan bu 1 saattte gelmez diyorum çak bi duble daha derken 1 dakika sonra yanımda bitiyor ben anlamadım bu hatunları yahuuu.

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
haha babam hep der
" Allah kocanı senin gazabından korusun :durdurun"

melek gibiyimdir halbuki.hiç sinirli değilimdir ki :melek

kuzay

Pesimist
"Tamam!": En tehlikeli kelimelerden biridir. Yaptiginiz hatayi size ne zaman ve ne sekilde ödetecegini düsünmek için zamana ihtiyaci var anlamina gelir.

çok duyarım bunu

HTML