Kadında olması gereken 3 şey

PvC-KoPaT

New member
Bu yazdıklarım evlenmek isteyen erkekler için geçerlidir.

Kadında 3 sey olmalıdır(Hadis-i Şerif)
1- Güzellik
2- Miras(Servet)
3- dinayet(dine bağlılığı)

Bunlardan en önemlisi dinine bağımlı olmasıdır.
Çünkü
1-Güzellik geçicidir
2- Servet sonradanda kazanılır
Ama dini güzelllik, huy gididir kolaylıkla bırakamazsın Kolayda kazanamazsın

~uYuSTuRuCu~

New member
AynEn öYLe KaTiLiyoruM..;)

likablex

New member
valla noktası virgulune kadar katılıyorum Peygamber Efendimis SAV. çok guzel soylemis

iSpiK

Kadim Dost
P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
servet haric hepsi var cok sukur :)
o zaman sen benımle ewLensene :eek: hımm dogru ben senın abın sayılırım olmaz :eek: senın gıbı bı arkadasın warsa onunla ewleniim ben :eek:

karapapatya

New member
bencede önce "zeka" arayın :) akıllı olmazsa eger zengın bile olsa ugrasamazsınız. dırdır da olmıcak. yerınızde olsam kıskanc olmayan birini bulurum. valla bnmkı ıyı tahammul edıo :)

ozgur6009

New member
karapapatya' Alıntı:
bencede önce "zeka" arayın :) akıllı olmazsa eger zengın bile olsa ugrasamazsınız. dırdır da olmıcak. yerınızde olsam kıskanc olmayan birini bulurum. valla bnmkı ıyı tahammul edıo :)

walla doru söze ne hacet haklısın bencede ÖNCE DIR DIR KAFA ÜTÜLEMİYECEK BİRDE APTAL OLMASIN MÜMKÜNSE LAF ANLATMAK DERT OLUYOR

comand

New member
P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
servet haric hepsi var cok sukur :)
Kokmuş neyapacaksın serveti en büyük servet gönüller birliğidir avrupa birliği gibi atalarımız boşuna dememiş iki gönül bir olunca her taraf samanlık olur sonra o samanlıkda davar gibim otlarsınız eskilerin kafasıda ancak bu kadar çalışıyormuş nediyelim :) :) :) kız yoksam sen evdemi kaldın burda kendini tarif etmişsin :)

dumani

New member
valla ben dünyadaki en şanslı herifim o zaman :)
Allah'ıma çok şükür. darısı herkesin başına.

DureX

New member
BenceDe bu Uc ozeLLıgı bulmaq COq Zor...

HTML