Kadındır dikkat !!

σѕ¢αя'ѕ™

[ℓσνє ιѕ ƒєηєявαнçє..]
Kadındır dikkat!
Kadindir Dikkat Bir kadinla bir adam ayri ayri arabalarinda giderlerken Çarpisirlar. ikisinin de arabasi mahvolur ama sans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarindan sürünerek çikarlar ve kadin adama bakip: " Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadin.Arabalarimiz mahvoldu ama ikimizde hiçbir sey olmadi.Bu belki de tanisip,dost olup,hayatimizin sonuna kadar huzur içinde birlikte yasamamiz için bir isarettir" der. Müthis heyecanlanan adam: Evet, galiba haklisin" diye cevap verir. KADIN saskinlikla "Bak, arabam hurdaya döndü ama bir sise sarap sapasaglam. Bu kesin bir isaret. Bu sarabi içip sansimizi kutlamaliyiz" DERKEN, sarap sisesini adama uzatir. Adam siseyi alir, açar ve yarisini içip kadina Verir.

Kadin hemen sisenin mantarini kapatip adama geri uzatir. Bunun üstüne adam sorar: "Sen içmeyecek misin ?" kadin cevap verir: "Hayir, ben polisi bekleyeceğim!"

ERKEK MILLETININ DUASI!
Bu da erkeklerin duası.
elhamdürüsü ile
kızlar sürüsü ile
sabah birisi ile
akşam birisi ile
Aminnnnnnnnnnn Allahım...

karımı her türlü tehlikeden koru gerekirse ben tehlikeye atılayım onu hiç yorma gerekirse ben yorulayım o çalışmasın ben çalışayım o hasta olmasın ben olayım Allahım o aldatmasın ben aldatayım benim güzel karım dul kalmasın ben kalayım amin....

Tıp Tarihi Süreci (:)
M. Ö. 2000...... Al bu otu ye.
M. S. 1000...... O ot kötü, gel bu duayı oku.
M. S. 1250...... O dua batıl inanç, al bu iksiri iç.
M. S. 1500...... O iksirin ne faydası var, al bu hapı yut.
M. S. 1750...... O hap etkisiz, al bu antibiyotiği iç.
M. S. 2000...... O antibiyotik kimyasal, al bu otu ye.

Eti'nin Azerbeycan'daki reklamı!
Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptır gaptır / Çaya gaamaltiya gatar/ Dimeli nedir nedir / Miskimit denince ahla / Tamam şindigaptım / Heman onun adı düşer / Eti Eti Eti !

Kadın ve erkek üzerine 2 sonuç!
Iki araba birbirlerine yaklasiyorlardi...Birinin içinde bir adam digerinde bir kadin...Tam yan yana geldiklerinde adam cami açip kadina "DOMUZ!!!" diye bagirdi ve konusmasina devam edecekken kadin çok sinirlendi ve o da cami açip adama "HAYVAN!" diye cevap verdi ve arabalar yollarina devam ettiler.Kadin tam viraji dönmüstü ki yolun ortasinda duran kocaman bir DOMUZ'A çarpti... Bu hikâyeden çikarilacak sonuç: 1- Kadinlar dinlemeyi bir ögrenebilseler... 2- Erkekler de konusmayi bir ögrenebilseler

Bu Gece Seni bekleyeceğim!!!!
Yatagima yattigimda seni düsünüyorum. > >Seni zorla tutmak ve sıkmak isterdim. > >Cünkü dün geceyi unutamadim. > >Hic beklenmedik bir sekilde geldin o güzel, sakin gecede bana.. > >Yatakta bana yaptiklarini hala unutamiyorum.. > > >Nereden, nasil geldigini inan hala anlamis degilim. > >Randevusuz ve tam bir supriz.. > >O emmeler, isirmalar inan cildirttin beni. > >Sonucta uyuyakalmisim, uyandigimda ise gitmistin.. > >Sadece burusuk carsaflar sahitti varligina.. > > >Seni her yerde aradim. ne bir iz ne de bir ses.. > >Vücudumda hala izlerin var biliyormusun.. > >Bu gece uyumayip seni bekleyece?im.. > >Seni görür görmez simsiki tutacagim. > >sıkacağım sıkacağım taaaaaaaa ki kanini görene kadar > >Allahin belasi sivrisinek!!! ;))

εگмεя

Fuzuli Üye
bende o kısmı bulmuştum ama yayzmadım.. ;) neden ortada

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
Saollasin Kardes Erkek Duasi Guzeldi

terteren

Altın Üye
verilmeyen kısımları için sağol ;)

HTML