Kablosuz internetin insan sağlıgına ne kadar zararı var?

bogachan

New member
Arkadaşlar kablosuz internetin insan sağlıgına ne kadar zararı var bilen varmı?
bunlar vericiler ve alıcılar olarak mesafe falan bu konuda bilgisi olan var sa sevinirim?
saygılar:hhman:

akharis

New member
Cep telefonlarının baz istasyonlarının zarar verdiğini biliyorum, ama wireless olayı hakkında pek bi fikrim yoq. Zannetmiyorum şahsen.

aorator

New member
düğer tüm elektronik malzemelerin yaysığı gibi wirelles radyasyon yayıyor radyasyon ömzellikle beyne çok zarar veriyor.bilim adamları telefonun yaydığı radyasyonla yumurta pişirmiştiler videoda izlemiştim youtube de bulursam linki veririm

KOÇİL

New member
Geçenlerde TV'de bir prof bu konuda zararlıdır diyordu. Baya da kapsamlı olarak anlattı. Fakat kendisi de kullanıyormuş. Yalnız evde bebek ve çocukların olduğu zaman kapatıyormuş. Bebeklere ve çocuklara zararı çok fazlaymış.....

Newwave

Altın Üye
Bildiğimiz radyo frekanslarının bir başka dalga boyutuyla yayın yapıyor bir wireless modem bu durumda ister istemez radyasyon yayıyor demektir.
Yani bunun insan sağlığına zararlı olduğu sadece malumun ilamı olur.

FatalBloke

New member
kablosuz netlerde istasyondan alındığı için bulunduğun bölgeyi komple radyasyon yağmakta ve buda insana fiziksel ve zihinsel olarak zarar vermektedir ...

TheMetaor

тм ρRoduction
ρ.н.é.η.σ.м.é.η.é;770280' Alıntı:
walla ben ne zmndır wireless kullanıorm ama daha bi zararını görmedim:p
Allah Cezanı VErecekk

facetoface

Altın Üye
pff komik olmayın lutfen tabiki insan uzerinde zarar bırakıyordur ama mesela bir gunes ısını kadar degil... mesela yazın saatlerce gunesin aktında yatıp sonra eve gelip wireless modem veya mikrodalga fırın acaba saglıga zaralı mı diye insanın kendisine sorması cok aptalcadır :)

illegal66

New member
cep telefonundan daha çok sanıtrım dünyadaki manyetik analnın 1000 katı gücünde oldupunu duydum ama dünyadaki anyetik alan ne kadar güçlü bilmiyorum :)

alpgg

New member
manyetik bi alan sonucta zararı vardır bence

HTML