KabLosuz Ağ BağLantısı Sorunu

MoR_Uk

New member
Ne OLduğunu AnLayamadığım Bi Sorun OLuştu. Aniden KabLosuz Ağ BağLantısı Koptu. Tekrar BağLanmak İstedim Ama BağLantı Görünmedi. Ne Kadar Uğraşsam da Yapamadım. Benim BiLgisayar BağLantıyı Görmüyor. Yanımda Arkadaşın Laptopu Da Var. İşte Şimdi OnunkiyLe Girdim. Onda Hiç bi Sorun Yokken Benim BiLgisayar Kafayı mı Yedi Nedir BağLanmıyor Bi TürLü. Hiç Bi AyarıyLa Da Oynamadım. Durup Dururken OLdu. Virüs FaLan da OLduğunu Sanmıyorum. Zâten ÖyLe Virüs girecek Bi YerLerde de DoLanmıyodum. Aşağıya SorunumLa iLgiLi Ekran GörüntüLerini EkLiyorum. GörüntüLere Göre Hiçbi Sorun Görünmüyor Ama Yine de BağLantıyı Görmüyor Nedense. Kendi biLgisayarımda BağLantı Kopunca Bi Daha Görmedi BağLantıyı Ama Arkadaşımın BiLgisayarıyLa Gayet Rahat Bi ŞekiLde BağLanıyorum.

Sorun Hakkında bi BiLgisi OLan Var mı Acaba? :saskin

Bi Faydası OLur mu BiLmem Ama Vista Home Premium KuLLanıyorum.

MoR_Uk

New member
Dur Sürücüsünü BuLup İndireyim De Ondan Sonra Deniyim. İnternette De Araştırdım Ama Bi Sonuca Varamadım. Bi Reset Attım Bu Sefer De BağLantıyı Görüyor Ama BağLan Dediğimde BağLanmıyor. Sorunu TanıLa Diyorum, Ağ Yöneticinize Başvurun Diyor. Kendi Kendime mi Başvuracam Ya. :vur

Hah Uğraştım Didindim. Oraayı Burayı KurcaLadım Derken Sorunu Çözdüm. Yardımcı OLması Açısından NasıL Yaptığımı Da AnLatayım. Aynı Sorunu Yşayan OLursa BeLki İşini Görür. Aygıt Yöneticisinden NetWork Adapter'e Girdim Bi Ayarı Değiştirdim OLdu. RasgeLe oLdu O Da BiLdiğimden FaLan DeğiL. :durdurun

NetWork Tipini Auto Yaptım DüzeLdi. :victory

VaGaBoNdSe

New member
düzeldigine sevindim ama zaten sürücüyü update yaptigin zaman tüm ayarlar default ayarlara cekilecekti garip neyse :)

MoR_Uk

New member
Yok Yok Onu Da Denedim. Önce Sürücüyü Update Yapmayı Denedim Ama Son Sürüm Zâten YükLü Dedi. Sonra Ben de KaLdırdım. Üstüne Bi Reset Attım PCye. Sonra Tekrar YükLedi Zâten PC AçıLınca Otomatik. Ama O Zaman Da DüzeLmedi. KurcaLarken RasgeLe Orayı Değiştirdim OLdu. Benim AnLayamadığım Ben Hiç Bi AyarıyLa Oynamamışken Durup Dururken Niye BöyLe Bi Sorun OLdu? :saskin

VaGaBoNdSe

New member
durup dururken olmamistir, elektrik senin hissetmeyecegin sekilde gidip geldiyse anlik bi sekilde bundan olmustur ki zaten cogu donanim arizalari bu yüzden oluyor.

MoR_Uk

New member
Aha Bak Aynen Dediğin Gibi Lamba Açıktı Zâten, Işık BöyLe Bi Söner Gibi OLdu Sonra Hemen Geri GeLdi. ELektrik Gitti GeLdi. Laptop da Şarjdaydı Ama PiLi De TakıLıydı.

HTML