kablosuz ağımdaki sorun. bir bakabilirmisiniz

murat23351

New member
kablosuz modemim hacklendimi acaba. bir bakabilirmisiniz

arkadaşlar ben ttne kablsozu modemini kullanıyorum şifrelemişim ve yuksek şifreleme vermisim ama ilk defa bugun internette gezinirken açtığım bir sayfada yazılan ifade aynen bu

Internet'e aynı anda ulaşabilen kablosuz kullanıcı sayısı sınırına (12) ulaşmıştır. Alternatif olarak modeminize kabloyla bağlanıp işleminize devam edebilirsiniz

diye Explorer da uyarı verdii sayfayı tekrar yeniledim yine aynı çıktı. ama ben modeme hem girişine hemde ıssd şifresine harf sayı özel karakterli bırak bulunması hafıza tutulması zor bir şifre girdim bide ıssed gizli hale getirmiştim. bu nasıl oluyor bide şifrelemem WPA2 ile şifreledim benden başka bilen de yok..

ama ben laptobumdan eternet kablosundan internet paylaşımı açarak yan komşuma verdimm. wirelassda eternette paylaşım vererek 2. eternet kablosuyla komşuma verdiğimde internte açık mı yarattı. komşuma interneti vermek için paylaşım açtığımda benim pc den internete başkası da girebilir mi.. ??

not : bu durumda hemen modeme baktığımda yerel ağ istemcisinde benim mac adresimden başka bir mac adresi yoktu. issed adını şifresini ve modem giriş şifreisini değiştirdim hemen hata gitti..

HTML