Kablo tv ve aktif hizmetler

bLueXtremE

Moderatör
Katılım
4 Kas 2007
Mesajlar
8,245
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Konum
αℓσиє gαℓαтαѕαяαу
1uydu-net-turksat-internet.png


Kablo TV | Uydunet | Kablonet | Teledünya | Kablo internet

Kablolu TV Altyapısı üzerinden, internet iletişim (Uydunet) ve data iletişimi (Kablonet) eski adı ile Kablonetin yeni markası ile Uydunetin abonelerin hizmetine sunulmaya başlanmıştır.

Teledunya-Logo.jpg


Teknolojik gelişmelerle beraber bu süreci takip eden TürksatKablo çalışmaların neticelendirilmesine müteakip Kablo TV fiber optik sistemi ile band genişliğinin artırılmasıyla daha kaliteli TV ve Radyo Yayın yayınlarının iletilmesi, hd kalitesi ile yüksek çözünürlükte yayınların belirli paketler halinde abonelere sunulması ve bu paketler içerisindeki kanalların aboneler tarafından özelleştirilebilmesi ayrıca VOIP hizmeti ve sayısal ek paketlerin daha kaliteli bir şekilde hizmete sunulması için sürekli olarak çalışılmaktadır. Bu konuda Türksat Kablo TV İşletme A.Ş. gerekli olan projeleri genişletip sürekli hale getirmektedir.

voip-300x224.png


KABLO TV & İNTERAKTİF KABLO TV SİSTEMİ

Analog Kablo TV Sisteminde tek yönlü bir data ieltişimi söz konusudur. Yayınlar sadece aboneye iletilmektedir. Bununla beraber aboneden ( analog şebeke üzerinde) bilgi almak mümkün olmamaktadır çünkü iletişim tek taraflı olarak sadece merkezden aboneye doğru çalışmaktadır. Etkileşimli Kablo TV sisteminde fiber optik altyapısı ile çift yönlü bilgi akışı yoluyla, Kablo TV abonelerinin birçok yeni ve güncel aboneliklerden yararlanması mümkün olabilecektir. Aboneler, online işlemler menüsünden istediği hizmetleri aktif edebilecek ve yeni hizmetlere abone olabilecektir.

1313158279-1304170539_3D_HABER-300x199.jpg


Etkileşimli KABLO TV Şebekesinin Sisteme Kattığı Faydalar

İnternet ve Data Hizmetleri
Evden veya Herhangi bir yerden Eğitim
Evden Online Alışveriş
Evden Online Banka İşlemleri
Danışma ve sürekli arıza bakım Hattı
İsteğe Bağlı Film Kiralama ve Online olarak izleyebilme
Online Bilgisayar Oyunları
Online Görüntülü İletişim
Pay TV
Kablo Voip Telefon
HD Yayın Kalitesi
Dijital sistemlerin kolaylığı
3D Görüntü Teknolojisi ile daha gerçek görüntüler.
(Bu teknoloji Teledünya Markasına sahip olarak şu an hizmet vermektedir.)

 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst